Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto je Ljuba rekao-zato je meh

    Comment


    • Zaboraviste Gortata.
      sigpic

      Comment


      • Po mom nekom razmisljanju evo moj favorit za 6-tog igraca:


        Terry

        Comment


        • Ne znam koliko maksimalno utakmica sme startovati igrac koji ulazi u izbor najboljeg 6. igraca?
          Ali da to zanemarimo,mislim da Jamal nema sanse,Lou igra dobro,ali ipak mislim da ce to biti Terry ili Odom.Odom ima najizrazeniju all-around statistiku od svih kandidata,ali Terry je bio veoma vazan da Dallas,pogotovo kada su se prelamale utakmice (koje sam ja gledao).Bice Terry verovatno,iako bih voleo da to Lamar bude.
          sigpic

          Comment


          • Najverovatnije ce D-Will igrati sledecu utakmicu protiv New Yorka.
            sigpic

            Comment


            • kingsi su izgleda zavrsili svoje u sacramentu...
              http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...ngs-relocation

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=vxBM3dTPc_k

                Mozda postoji bolji svi ti ludaci od Oscara preko Wilta do Majkla, danas Kobe, LBJ, Wade ali ruku dajem da se niko nikad nece vise roditi ko je imao ovoliko skill-a. Neverovatno.


                P.S. Ko hoce i ko vec nije neka obavezno odgleda Allways Showtime ima na YT u 8 ili 9 delova. Kakav je on Bog to se ne radja ponovo.

                Comment


                • LOL,covek je luuuuuuud!Kakve asistencije,svaka cast!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Ko ne igra za SA veceras? Treba mi zbog kladze.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      http://www.youtube.com/watch?v=vxBM3dTPc_k

                      Mozda postoji bolji svi ti ludaci od Oscara preko Wilta do Majkla, danas Kobe, LBJ, Wade ali ruku dajem da se niko nikad nece vise roditi ko je imao ovoliko skill-a. Neverovatno.


                      P.S. Ko hoce i ko vec nije neka obavezno odgleda Allways Showtime ima na YT u 8 ili 9 delova. Kakav je on Bog to se ne radja ponovo.
                      Jesam fan MJa, ali nema sumnje da je Magic najbolji kosarkas svih vremena. Tako mi je zao sto ga nikad nisam gledao uzivo, ali sam pogledao toliko klipova o njemu da to nije humano. Znao sam za njega i ranije ali onda sam kupio knjigu top 50 igraca NBA svih vremena i taj deo o njemu valjda znam napamet.
                      Predobar igrac, predobra osoba, treba ga pogledati u filmu Once brothers kad prica sa Divcem. U faci dobrica, na terenu ubica.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade #3 View Post
                        Ko ne igra za SA veceras? Treba mi zbog kladze.

                        San Antonio Spurs
                        Updated Player Pos Injury Expected Return
                        03/29/11 Manu Ginobili SG Thigh Questionable March 31 vs. Boston
                        03/29/11 Tony Parker PG Knee Questionable for March 31 vs. Boston
                        03/30/11 Tim Duncan PF Ankle Questionable for March 31 vs. Boston
                        03/29/11 Antonio McDyess PF Back Questionable for March 31 vs. Boston
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          San Antonio Spurs
                          Updated Player Pos Injury Expected Return
                          03/29/11 Manu Ginobili SG Thigh Questionable March 31 vs. Boston
                          03/29/11 Tony Parker PG Knee Questionable for March 31 vs. Boston
                          03/30/11 Tim Duncan PF Ankle Questionable for March 31 vs. Boston
                          03/29/11 Antonio McDyess PF Back Questionable for March 31 vs. Boston
                          U sustini osovina tima
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Mislim da ce Manu i Parker igrati,Duncan nece,za McDyess-a ne znam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Mislim da ce Manu i Parker igrati,Duncan nece,za McDyess-a ne znam.
                              McDyess im i nije toliko bitan. Osim onog buzzer beatera

                              Comment


                              • Dusane, takvim timovima kakav je San Antonio skoro da je bitan svaki igrac,pogotovo kada je Tim povredjen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X