Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Evo nekih sitnih vesti:

    Mike Miller bi mogao da se vrati na teren tacno za mec sa LA Lakers-ima koji se igra na Bozic cini mi se, Hedo ce se verovatno preseliti na klupu Phoenix Suns-a (mada meni od starta sezone nije bilo jasno kako on moze da igra cetvorku), dok je rookie San Antonio Spurs-a, James Anderson slomio neku kost u desnom stopalu i pauzirace 2 meseca.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      [quote author=T-Mac link=topic=2955.msg194532#msg194532 date=1289566159]
      Ma salimo se bre, ja mislim da 95% nas na forumu postuje Wade-a maksimalno, sto se ne moze reci za ostatak Miami-a. 7&@%q
      Meni je samo pao u ocima letos kad su i on i Bosh znali gde ce otici, a Wade je trazio jos jedan sastanak sa Bulls-ima i to u prostorijama uprave. I to samo zbog onog jebenog dokumentarca. #%d*
      [/quote]
      jas jos davno i bio rekao, da mi je majami bio jedan od gotovnijih timova a posebno majami sa vejdom, medjutoa nakon tih "prljavih" igara, nisu mi vise simpaticni, i mada u principu nisam neki zsesci fan bilo koje ekipe u siuaciji sa majamijem vise "volim" kad izube nego kad pobede, osim ako se nisam kladio na njih a dosad sam se kladio dvaput protiv njih no 1-1 i juce na boston 2-2 $%&5@$A vejd mi naravno ostao kul al ne onoliko koliko je bio pre ove situacije sa big3 &+I}\

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Yao je izvrnuo zglob na mecu protiv Washington-a i pauzirace najmanje 7 dana.
        Dobro je, ne bi trebao da bude spreman za mec sa nama u utorak. $#^%RT
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Deste ljudi! (*#^R^ nisam napisao nista ma vise od mesec dana! 7&@%q
          Ja cu ovako u jednu crtu da prokomentarisem dosadasnji deo sezone...
          Lejkersi izgubili fghj48d fghj48d !!! Ove sezone ce najlakse osvojiti titulu u odnosu na prethodne dve! :.8-] ,mnogo su jaki! &+I}\ Kobi tera sprdnju ovde,vidi se na km,ne daje ni 40% sebe... 7@$**
          Lebron ce traziti novu sredinu sl sezone... I#^@8 I#^@8
          Zadnje 2,3 sezone opasno predvidjam ovaj NBA,samo to nikako da unovcim!! #%d* #%d*

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Kevin Love 31 poen i 31 (tridesetijedan) skok sinoć $JS}| nevjerovatno. Od sir Charles Barkleya i 1996 godine niko nije imao više od 30 skokova na jednoj utakmici

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Steve Nash je juce dobio sina,a sinoc je pocastio Kingse sa 28 poena i 15 asistencija! ZNA SE KO JE TATA! '65slif '65slif '65slif

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Bravo Steve #$&+|r

                Evo jos jedna vest:

                NBA odobrio prodaju Golden State Warriors-a http://www.nba.com/2010/news/11/12/w...s=iref:nbahpt2
                sigpic

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Nucleo, dobrodosao (*#^R^

                  Daj Boze da Nash ostane u Phoenix-u, samo da pokusaju da mu dovedu neku dobru cetvorku za pick&roll.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Nash ih owna i dalje ja sam to odavno rekao.Sve do jednog igraca moze da nauci nesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Kako li ce mu sin dobiti ime? Nek je sa srecom Nash!

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg195647#msg195647 date=1289662548]
                        Kako li ce mu sin dobiti ime? Nek je sa srecom Nash!
                        [/quote]

                        Kako god da se bude zvao, ima da deli asistencije bolje od caleta +*@WT*48*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Posle Boša i Lebron ima "nešto da kaže"

                          Posle uzbudljive utakmice Majami Hita i Boston Seltiksa, kojima je to bio već drugi susret u sezoni, krilo ekipe sa Floride Lebron Džejms požalio se na PREVIŠE provedenih minuta na terenu.

                          - Za mene je 44 minuta previše - izjavio je Džejms i dodao: - Mislim da to trener (Erik Spoelstra) zna. Četrdeset minuta za Vejda je mnogo. Trebalobi da imamo dovoljno energije da završomo utakmicu.

                          Možda je to i razlog činjenice da je Lebron u završnici meča sa Bostonom, koji su izgubili, promašio dosta šuteva. S obzirom na to da su on i Kris Boš, koji se pak žalio na "statistiku" dovedeni kao pojačanja koja bi trebalo da pomognu D-Vejdu da sa Majamijem dođu do titule, loš početak sezone (pet pobeda i četiri poraza) može dosta toga da kaže. Usput, poraženi su od ozbiljnih ekipa - Hornetsa, Jute i dva puta od Bostona

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            [quote author=Flash link=topic=2955.msg195655#msg195655 date=1289663080]

                            Kako god da se bude zvao, ima da deli asistencije bolje od caleta +*@WT*48*
                            [/quote]

                            Otac ce ga nauciti. %QWT&W
                            Neka se i on zove Stiv. %QWT&W

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg195689#msg195689 date=1289665288]
                              [quote author=Flash link=topic=2955.msg195655#msg195655 date=1289663080]

                              Kako god da se bude zvao, ima da deli asistencije bolje od caleta +*@WT*48*
                              [/quote]

                              Otac ce ga nauciti. %QWT&W
                              Neka se i on zove Stiv. %QWT&W
                              [/quote]

                              Dobar predlog, Steve Nash Junior +*@WT*48*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Mozda moze i Chris Nash ili Deron Nash. h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X