Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    noha nasao da govori nekom da je ruzan #%d* $#^%RT

    barkli ceni da ce miami da razbije boston veceras, pa kreno da poredi neke ekipe uporedjujuci ih sa vrstma devojaka &*#GI(] &*#GI(]

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      opet barkli &*#GI(]
      komentarise tekmu denver-la, bice to susret dve najbolje ekipe na zapadu, la sa gasolom i la sa kobijem &*#GI(]

      EDIT:
      ajmooooooooo kelti!!! #$&+|r
      nisam ocekivao da ce boston ovako uci u mec, izgledaju nikad motivisanije, samo nek tako nastave! #$&+|r #$&+|r #$&+|r

      EDIT 2:
      wohooooooooooo kakvo zakucavanje ronda!!!

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=LeBron fan link=topic=2955.msg194378#msg194378 date=1289524144]
        Jeste Garnet ubedljivo najantipacniji lik u NBA-u.. Provokator.. Svojevremeno je Igoru Rakocevicu delio samare na treninzima Minesote dok su obojica igrali u Vulsima...
        [/quote]

        Kej Dzi nije zao. Nego ga drugi provociraju.

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=dusan1610 link=topic=2955.msg194419#msg194419 date=1289537480]
          [quote author=LeBron fan link=topic=2955.msg194378#msg194378 date=1289524144]
          Jeste Garnet ubedljivo najantipacniji lik u NBA-u.. Provokator.. Svojevremeno je Igoru Rakocevicu delio samare na treninzima Minesote dok su obojica igrali u Vulsima...
          [/quote]

          Kej Dzi nije zao. Nego ga drugi provociraju.
          [/quote]
          Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

          Ma KG je cvecka, nego jadan on, drugi ga diraju. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            dusane nadmashio si sebe...

            a poruka za KGeve hejtere...da mogu samo..para ra ra ra ra ra... $#^%RT $#^%RT

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Hehe Melo, Garnet je igracina, svaka mu cast &8@^J ali ponekad stvarno ume da bude zao $#^%RT a i ruzan je &*#GI(]
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=Flash link=topic=2955.msg194500#msg194500 date=1289561912]
                Hehe Melo, Garnet je igracina, svaka mu cast &8@^J ali ponekad stvarno ume da bude zao $#^%RT a i ruzan je &*#GI(]
                [/quote]

                ma znam ja to sve ali nema boljeg osecaja nego kad uradi nesto extra i krene da se lupa iz sve snage po grudima i da se dere na sve strane &8@^J

                e ali ne bih se samo slozio da je prljav igrac... Nigel DeJong je prljav igrac, i takvi igraci kojima je cilj da povrede , da nasrnu shto gadnije.. Garnet je samo onaj Old School provokator trash talker .. iz doba sheka, pejtona, redzi milera, pipena , davida robinsona i tako dalje.. to se vidi kad redzi miller i barkli pricaju o njemu i uopste o toj nba kosarci ranije.. @(*6sd$%

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  KG je igracina,mnogo ga vise gotivim od Pirsa
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Melo link=topic=2955.msg194509#msg194509 date=1289563652]
                    [quote author=Flash link=topic=2955.msg194500#msg194500 date=1289561912]
                    Hehe Melo, Garnet je igracina, svaka mu cast &8@^J ali ponekad stvarno ume da bude zao $#^%RT a i ruzan je &*#GI(]
                    [/quote]

                    ma znam ja to sve ali nema boljeg osecaja nego kad uradi nesto extra i krene da se lupa iz sve snage po grudima i da se dere na sve strane &8@^J

                    e ali ne bih se samo slozio da je prljav igrac... Nigel DeJong je prljav igrac, i takvi igraci kojima je cilj da povrede , da nasrnu shto gadnije.. Garnet je samo onaj Old School provokator trash talker .. iz doba sheka, pejtona, redzi milera, pipena , davida robinsona i tako dalje.. to se vidi kad redzi miller i barkli pricaju o njemu i uopste o toj nba kosarci ranije.. @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Da, u pravu si, sad kad bolje razmislim odlicno si to rekao, ipak je on klasa igrac i kao sto kazes Old School, a i to sto radi on radi iskusno, u trenucima kad treba malo razdrmati ekipu i navijace kad im ne ide najbolje...ali jedno ipak stoji, mnogo je ruzan $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      “We’re the best 5-4 team in the league,” Wade said...
                      druzenje sa boshom polako daje rezultate &*#GI(]

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Vidi se da provode mnogo vremena zajedno, za sada se jedino LB ponasa normalno. &*#GI(]
                        Ono malo Heat-a sto sam gledao ove sezone, prestao je da igra kao budala (ne kosarku, nego znate ono njegovo bacakanje), nema vise onog pogleda u fazonu "ja sam najbolji ikad, mozete svi da ga duvate", izgleda da postaje sve zreliji, ali dovoljno je reci da njegovom bivsem timu ide bolje nego sadasnjem. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          AUU veliki uspeh &8@^J &8@^J &8@^J
                          biti najbolji od svih ekipa koji imaju 5-4 pa to ne moze svako,nemojte zajebavati
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Dobro, izjavio je nesto glupo, imao je sinoc lose vece, desava se p%8@ ali verovatno je samo hteo malo da podigne moral ekipi posle ovih poraza, a vi ga poredite sa Boshom retardiranim, koji daje onakve izjave samo zato sto zeli da se eksponira na TV-u $%&5qw7 #%d*
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Ma salimo se bre, ja mislim da 95% nas na forumu postuje Wade-a maksimalno, sto se ne moze reci za ostatak Miami-a. 7&@%q
                              Meni je samo pao u ocima letos kad su i on i Bosh znali gde ce otici, a Wade je trazio jos jedan sastanak sa Bulls-ima i to u prostorijama uprave. I to samo zbog onog jebenog dokumentarca. #%d*
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Ako nekog postujem u Majamiju to je Dvejn Vejd.Ostalo je jedna velika 0
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X