Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    znaci utah oterali slouna zbog d-willa, i onda tradeovali d-willa #%d*
    znaci d-will nece igrati veceras?

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      sad citam da ovo nije bila odluka d-willa, i da je skroz zatecen. odbio da daje intevju, dok ne skonta zbog cega je doslo do ovog trejda.

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=carter985 link=topic=2955.msg254091#msg254091 date=1298483764]
        sad citam da ovo nije bila odluka d-willa, i da je skroz zatecen. odbio da daje intevju, dok ne skonta zbog cega je doslo do ovog trejda.
        [/quote]
        Mozda hoce da vrate Slouna... h5g6k8

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Ovo je sve bilo brzo za D-Will-a, sad se priča da Nets-i planiraju za sledeću godinu i Dwight Howard-a.


          Mada ispada do bolje dovode one igrače koje ne planiraju... $8#a
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=Krle link=topic=2955.msg254093#msg254093 date=1298484310]
            Ovo je sve bilo brzo za D-Will-a, sad se priča da Nets-i planiraju za sledeću godinu i Dwight Howard-a.


            Mada ispada do bolje dovode one igrače koje ne planiraju... $8#a
            [/quote]
            za Howarda je moguce da ode,ako ove godine ne uzme prsten,mislim da ce otici (%fsd%&j

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              D-Will je nezadovoljan trejdom, Raja Bell kaze da ga je razljutilo i to neverovatno. Timovi vec kontaktiraju Jazz povodom skoro celog rostera.
              Najnovije informacije:


              WojYahooNBA:
              Portland is pushing hard and getting closer to completing a deal with Charlotte for Gerald Wallace, a league source tells Y! Sports




              WojYahooNBA:
              Nevetheless, source says the Blazers still believe that Wallace could end up in the Eastern Conference. Portland's pushing, though.


              Teams are already calling Jazz to check if they're willing to move Derrick Favors, but they've made it clear they plan to keep him.


              With 24 hours till the deadline Utah suddenly is ripe with assets. Jefferson/Millsap/Okur, picks and Kirilenko's deal.


              Btw, onaj trade gde su Gadzuric i Murphy, to je sve deo three team deal-a u koji je ukljucen i D-Will.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Da mi je znati sta ce Wallace Porltand-u, Roy igra veceras tako da ce Wes Matthews igrati kao SF. Nije mi to jasno, ali ajde. Nets-i su u problemu, niko im ne garantuje da ce D-Will produziti ugovor, a sto se tice nezadovoljstva, pa ko ne bi bio, otisao iz tima koji ce verovatno igrati PO u sup tim. $#^%RT
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Auuuuuuuu, bice ovde svasta... Jer je Deron izricito rekao da NE ZELI da igra za Nets-e...


                  EDIT:
                  WojYahooNBA:
                  Minnesota is showing an interest in Utah guard Raja Bell

                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Kakva luda sedmica,samo mi je krivo sto se Golden State nije pojacao pod kosem,steta sto se nije realizovao trade za Nene-a.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      jebo ja deronu mater, propade mi fantazy team zbog njega &*(@W6 &*#GI(]

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=carter985 link=topic=2955.msg254166#msg254166 date=1298498417]
                        jebo ja deronu mater, propade mi fantazy team zbog njega &*(@W6 &*#GI(]
                        [/quote]


                        I meni,nece veceras igrati,a u prvoj ligi mi treba ubedljiva pobeda kako bi tebi pobegao. $8#a
                        Morace sve to da nadoknadi u Nets-ima. &d$7
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg254169#msg254169 date=1298498585]

                          I meni,nece veceras igrati,a u prvoj ligi mi treba ubedljiva pobeda kako bi tebi pobegao. $8#a
                          Morace sve to da nadoknadi u Nets-ima. &d$7
                          [/quote]
                          ma vidis da je pitanje dal ce uopste odigrati i jednu tekmu u njetsima $%&5qw7
                          nista onda, moracu da pustim dusana da me pobedi, a u PO cu ga sloziti ko dabar metar drva $#^%RT

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            E jebo mater svoju,koji mu je kurac...sto nece igrati,ne bi mu valjalo da ne igra pa da mu forma opadne,zna on to. $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              pa vidis da se duri i da nece da igra za njetse $%&5qw7
                              a i generalno, u poslednjih par nedelje d-will je totano pao u formi &+I}\

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                [quote author=carter985 link=topic=2955.msg254193#msg254193 date=1298499396]
                                pa vidis da se duri i da nece da igra za njetse $%&5qw7
                                a i generalno, u poslednjih par nedelje d-will je totano pao u formi &+I}\
                                [/quote]


                                Ma znam da je rekao,salim se...
                                Jeste pao,ali ne mnogo,imao je dosta asistencija,meni je to dovoljno,ne trebaju mi njegovi poeni. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X