Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Znaci otpada i definitivno onaj trade New Jersey - Portland...
    Mada Andre Miller se u svakom slucaju dosta spominjao u prethodnom periodu i nije nemoguce da ga Portland ipak trejduje u neku drugu ekipu.


    EDIT: Eto vam prva bomba za danas, trade je bukvalno zakljucen pre par minuta. Moracete da sacekate do veceras na nove informacije, imam i ja dusu. $#^%RT
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      D - Williams odlazi u Nets-e sa kojima nista nece da uradi.U Utah-i bi bar imao promil sanse(igrao PO), a tamo nista. Tim mu je prosek, a trener ego-manijak.Najvaznije, Istok je prejak.
      Utah: D- Williams > Harris, Favors tek treba da pokaze talenat, Millsap > Favors, dva pika-Draft nece biti ludilo, i ko zna sta ce da isceprkaju.
      Nets-i dobijaju zvezdu tima.

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Morace Netsi jos da porade na rosteru ako planiraju da zadrze D-Willa...Sve u svemu svidja mi se ovo,njemu Utah dosadila,ovde ima Lopeza,nek mu dovedu jos 2 dobra igraca sad ili pre sledece sezone i Bog da ih vidi $#^%RT

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg254042#msg254042 date=1298478050]
          Morace Netsi jos da porade na rosteru ako planiraju da zadrze D-Willa...Sve u svemu svidja mi se ovo,njemu Utah dosadila,ovde ima Lopeza,nek mu dovedu jos 2 dobra igraca sad ili pre sledece sezone i Bog da ih vidi $#^%RT
          [/quote]

          Brooklyn NewYorkers $#^%RT
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=Popaj77 link=topic=2955.msg254043#msg254043 date=1298478132]
            Brooklyn NewYorkers $#^%RT
            [/quote]


            Zelece ljudi da dodju u novu arenu +*@WT*48*

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg254042#msg254042 date=1298478050]
              Morace Netsi jos da porade na rosteru ako planiraju da zadrze D-Willa...Sve u svemu svidja mi se ovo,njemu Utah dosadila,ovde ima Lopeza,nek mu dovedu jos 2 dobra igraca sad ili pre sledece sezone i Bog da ih vidi $#^%RT
              [/quote]
              ja ne vidim nikog koga bi mogli da dovedu...za sad im je ovo dovoljno... @(*6sd$%

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Pa da...Sigurno ce ludi Prokhovor nesto smisliti h5g6k8

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg254050#msg254050 date=1298478789]
                  Pa da...Sigurno ce ludi Prokhovor nesto smisliti h5g6k8
                  [/quote]
                  prokhorov i jay-z... %QWT&W mnogo su igraca ispustili netsi na pocetku sezone,mogli su da naprave solidan tim...

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Ajde nek neko napise ko je sta dobio u tom tradeu izmedju Utah i NJ. (%fsd%&j

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=NIK link=topic=2955.msg254062#msg254062 date=1298480519]
                      Ajde nek neko napise ko je sta dobio u tom tradeu izmedju Utah i NJ. (%fsd%&j
                      [/quote]


                      New Jersey Nets - Deron Williams
                      Utah Jazz - Devin Harris,Derrick Favors,dva pika prve runde.


                      Neka me neko ispravi ako nije tacno.


                      Je l' se ostvario i ovaj trade?


                      Golden State - Troy Murphy
                      New Jersey - Dan Gadzuric,Brandan Wright
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=NIK link=topic=2955.msg254062#msg254062 date=1298480519]
                        Ajde nek neko napise ko je sta dobio u tom tradeu izmedju Utah i NJ. (%fsd%&j
                        [/quote]
                        harris i favors i 2 pika 1.runde su u juti,samo deron u netse...bar sam ja tako skontao (%fsd%&j

                        izgleda da se ostvario...

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Nets-i sada i nemaju neki tim. Ostao im Brook Lopez i sada dosao D-Will, mozda trade-uju za Harrington-a, kojeg se Nuggets-i zele resiti. Kada bi im dosao Gallinari, jos bi Nets-i imali neki tim. fghj48d
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Ostaje Juti da se nada da ce Netsi biti sto losiji i uz puuuuno srece na draftu da pokupe Big Sully-a.
                            Jedino tako ce profitirati, ovako mrka kapa.

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg254067#msg254067 date=1298481495]
                              Nets-i sada i nemaju neki tim. Ostao im Brook Lopez i sada dosao D-Will, mozda trade-uju za Harrington-a, kojeg se Nuggets-i zele resiti. Kada bi im dosao Gallinari, jos bi Nets-i imali neki tim. fghj48d
                              [/quote]
                              ako dodje harrington,mozda vezu 7-8 pobeda i ukljuce se u trku za PO h5g6k8

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Mislim da se Netsi fokusiraju na sledecu sezonu,nemaju sad tim za neka veca dela...

                                Comment

                                Working...
                                X