Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Lakse ce protiv Majamija 100 puta nego protiv Bostona &+I}\
    sigpic

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Pa vidim kako pricate da ce u Lakers-e koji su u minusu 18.58 miliona u salry cap-u. Nece oni moci da dovedu neko zvucno ime u skorije vreme, jedino ako trade-uju Gasol-a za nekoga. &+I}\


      Zato sto je Miami sila, znaju ljudi sta valja, jos treba uzeti u obzir da Miami nije jos na svom maksimumu, a opet su isprasili Lakers-e, sto ne znaci da ce i u PO-u. Ali je opet Miami bolji. l5'%9
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Porediti Lejkerse u regularnom dijelu sezone i POu je osnovno nepoznavanje NBA lige!To su dva svijeta!
          sigpic

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg253263#msg253263 date=1298382211]
            Pa vidim kako pricate da ce u Lakers-e koji su u minusu 18.58 miliona u salry cap-u. Nece oni moci da dovedu neko zvucno ime u skorije vreme, jedino ako trade-uju Gasol-a za nekoga. &+I}\


            Zato sto je Miami sila, znaju ljudi sta valja, jos treba uzeti u obzir da Miami nije jos na svom maksimumu, a opetsu isprasili Lakers-e, sto ne znaci da ce i u PO-u. Ali je opet Miami bolji. l5'%9
            [/quote]


            Nisu ni Lakersi na svom maksimumu,zasto mislis da ne mogu bolje od ovoga?!?


            [quote author=Krle link=topic=2955.msg253265#msg253265 date=1298382240]
            [/quote]


            Onda cemo uzivati u finalu San Antonio - Boston. ^%@7f
            sigpic

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Pa gde sam rekao da ne mogu bolje ? Samo kazem da kada Lakers-i budu igrali bolje, otkud ti znas da ce biti bolji od Miami-a ? Lakers-i ce sigurno igrati bolje PO, ali trebas uzeti u obzir da Miami jos nije 100 % uigran.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Sta ispisaste sve dok se vratih sa predavanja sacuvaj boze. Da sam znao batalio bih kulturu i civilizaciju zarad ove rasprave h5g6k8

                Elem Kniksi su dali core ekipe u vreme odluke, veliki minus. Denver sa ovim igracima + 1 fina cetvorka moze da bude sasvim dobar tim. Koliko god ja obozavao Jamesa pa samim tim i Miami dok LA ne ispadne LA je prvi favorit za titulu i to je cinjenica. Dok naravno prizeljkujem i mislim da ce pobednik istoka citaj: Boston vs Miami osvojiti NBA.

                P.S. Nista lepse nego malo skinuti pritisak sa Majamija tek sad cemo sve da maltretiramo! Big 3 FTW!

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg253268#msg253268 date=1298382644]
                  Pa gde sam rekao da ne mogu bolje ? Samo kazem da kada Lakers-i budu igrali bolje, otkud ti znas da ce biti bolji od Miami-a ? Lakers-i ce sigurno igrati bolje PO, ali trebas uzeti u obzir da Miami jos nije 100 % uigran.
                  [/quote]


                  E ovako.
                  Lakersi u PO dostignu svoj maksimum.
                  Miami u PO dostigne svoj maksimum.
                  Mi necemo znati kada je ko dostigao svoj maksimum,ali mozemo pretpostaviti.


                  Ko je jaci?
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg253273#msg253273 date=1298382953]

                    E ovako.
                    Lakersi u PO dostignu svoj maksimum.
                    Miami u PO dostigne svoj maksimum.
                    Mi necemo znati kada je ko dostigao svoj maksimum,ali mozemo pretpostaviti.


                    Ko je jaci?
                    [/quote]

                    Moje misljenje je da je Miami jaci posto je znatno otklonio gomilu nedostataka u interior D sto bi trebalo da svede Gasola i Bynama na nekih 35 do 40 poena uz los sut iz igre. A na perimetru necemo imati problema jer su D i LBJ dva od 3 najbolja defanzivca u toj kategoriji na svetu.

                    Opet mislim da jedini Boston moze protiv Majamija a da npr u slucaju LA Boston dobija LA.

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Vidi mi mozemo raspravljati do sutra, meni ce biti bolji Miami tebi Lakers-i tako da nema svrhe da ulazimo u ovo. %QWT&W
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Melo je vec u Niksima i ostalo je jos dva dana do trade dealine. Danas sam na Twitter profilu CP3-jevog brata video da je svim fanovima porucio da dodju u sredu na utakmiicu protiv Klipersa jer je to mozda poslednja Chrisova utakmica u kojoj igra za Hornetse
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...


                            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg253278#msg253278 date=1298383161]
                            Moje misljenje je da je Miami jaci posto je znatno otklonio gomilu nedostataka u interior D sto bi trebalo da svede Gasola i Bynama na nekih 35 do 40 poena uz los sut iz igre. A na perimetru necemo imati problema jer su D i LBJ dva od 3 najbolja defanzivca u toj kategoriji na svetu.

                            Opet mislim da jedini Boston moze protiv Majamija a da npr u slucaju LA Boston dobija LA.
                            [/quote]


                            To je slicno onome sto je odigrano vec u regularnom delu,moze biti ali ne mora da znaci.

                            [quote author=D-Wade link=topic=2955.msg253280#msg253280 date=1298383210]
                            Vidi mi mozemo raspravljati do sutra, meni ce biti bolji Miami tebi Lakers-i tako da nema svrhe da ulazimo u ovo. %QWT&W
                            [/quote]


                            Jedan od ova tri tima ce pobediti(jbg. T-Mac,ali tako je $#^%RT ),pa cemo videti ko je bolji.Po meni je Boston prvi favorit,ne kazem da Miami ne moze biti bolji od L.A.-a u PO,ali (ne navijacki) mislim da ce L.A.
                            sigpic

                            Comment


                            • [/quote]
                              Moguce je da Hornetsi pristanu na trejd, posto je vec ponudjen ( Narednih nekoliko pikova, 12 miliona i jos neki igrac neznam taco koji ). Ako CP3 dodje dominacija KNicksa ce odma poceti
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • http://en.wikipedia.org/wiki/Knicks
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X