Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    [quote author=D-Wade #3 link=topic=2953.msg264926#msg264926 date=1299767206]
    BM24, sad si me u potpunosti razocarao.
    Nije meni problem napraviti tako nesto nego sam danas odigrao jedan tiket a zelim da vidim i vase misljenje pa da uporedim i usput uzmem koji dinar ako moze.
    A i razlog zasto trazim savet je jer ima tri zajebane utakmice a vi znate sta se sve desava, ko je sta jeo, koga je ostavila zena, kome je umro komsija i na osnovu toga znate kako ce da odigraju .
    Ja pre neki dan igrao :

    Bargnani 21.5+
    Anthony 25.5+
    Howard 22.5+
    James 25.5+
    Love 20.5 +
    Nowitzki 22.5+

    Kvota mi bila skoro 40 i samo me glupavi Howard zajebo sto je dao 20 poena a kreten promasio 8 bacanja.
    [/quote]


    Navikni se na to $#^%RT ...mene su on i Martin najvise puta zajebali,treba mi jos 2-3 poena,a oni izadju u 4/4 i ne ulaze vise u igru jer im timovi ubedljivo vode.


    A sta si za danas odigrao?
    Dobri su hendikepi na Denver i New York,ja cu i to odigrati...a od igraca nesto od ovoga Gasol preko,Wade preko,James preko,Bosh ispod,Anthony preko,Nene preko,Carter preko.
    sigpic

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg264936#msg264936 date=1299769748]

      A sta si za danas odigrao?
      Dobri su hendikepi na Denver i New York,ja cu i to odigrati...a od igraca nesto od ovoga Gasol preko,Wade preko,James preko,Bosh ispod,Anthony preko,Nene preko,Carter preko.
      [/quote]

      Kobe 25.5 + - kontam u dobroj je formi, a i zeli osvetu + igra protiv ljutog rivala.
      James 25.5+ - serija od preko 25 poena se ne sme prekidati posebno u ovoj tekmi
      Nowitzki 22.5 + - Nemci su nas zajebali 1941. , valjda sad nece
      Phoenix - Denver 1
      Anthony 25.5+ - dao je pretproslu 35, proslu 31, sad bi trebao 27

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        Ja sam igrao na Mela a ocekujem da ce proci ti i Kobe i James,samo ne znam za Dirka i Phoenix...srecno. @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          nesto me vuce da odigram kontra svake zdrave logike na miami 1-1 (%fsd%&j

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            [quote author=carter985 link=topic=2953.msg265165#msg265165 date=1299794807]
            nesto me vuce da odigram kontra svake zdrave logike na miami 1-1 (%fsd%&j
            [/quote]


            I ja mislim da ce Miami pobediti,iako sam navijac Lakersa,ali sad bas da li ce i na poluvremenu... (%fsd%&j
            sigpic

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg265168#msg265168 date=1299794902]

              I ja mislim da ce Miami pobediti,iako sam navijac Lakersa,ali sad bas da li ce i na poluvremenu... (%fsd%&j
              [/quote]
              ma da si me pre tri dana pitao, rekao bi da ce la da ih odvali sa 30 razlike, al kako se tekma blizi i posto je u nba kako znamo sve sigurno sem toga da nista nije sigurno, zasto ne probati na miami (%fsd%&j $#^%RT
              a malopre vidim da i kobe ima neku povredicu, mada ce igrati...

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                [quote author=carter985 link=topic=2953.msg265165#msg265165 date=1299794807]
                nesto me vuce da odigram kontra svake zdrave logike na miami 1-1 (%fsd%&j
                [/quote]
                <thumbsup>

                taman vratio ono sto sam pukao na ligu evrope i tenis $#^%RT

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...


                  Za veceras samo ovo:

                  Fuenlabrada - Caja 2
                  Dallas - Lakers kp2
                  James 2 (-26,5+)
                  Portland 2 (-90,5+ )



                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    Dobija li Denver veceras, sta kazete?

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      [quote author=dusan1610 link=topic=2953.msg266363#msg266363 date=1299955329]
                      Dobija li Denver veceras, sta kazete?
                      [/quote]


                      Trebao bi,ali je veoma mala kvota.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg266368#msg266368 date=1299955599]

                        Trebao bi,ali je veoma mala kvota.
                        [/quote]

                        Meni je dosta, igrao sam za 1000 dinara.

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          [quote author=dusan1610 link=topic=2953.msg266377#msg266377 date=1299956433]
                          Meni je dosta, igrao sam za 1000 dinara.
                          [/quote]


                          To je onda druga stvar. h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            Ja odigrao under 205 na DAL-LAL za 500 nadam se da ne igra pedja.Jel zna neko da li ce da igra nocas proslu nije.

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              [quote author=czvladan link=topic=2953.msg266614#msg266614 date=1299968040]
                              Da li ima nekog ko se kladi na betfair.com.To je najbolji sajt za kladjenje &+I}\ .To nije kladionica vec samo sajt na kome se ljudi ustvari klade jedni kod drugih a betfair na svaki dobitak uzima 5% h5g6k8 .TAmo se moze kladiti na neku stvar a moze se i primiti necija oklada na neku stvar.Kvote su dosta vece nego na ostalim klasicnim sajtovima za kladjenje.Na primer ja sada ne znam kako izgledaju kvote u nasim kladionicama za na primer under/over za ukupno poena na mecu verovatno kada su izjednacene to je 1.85/1.85 dok je na betferu 1.99/1.99.Naravno svaki mec NBA lige ide i u in play kladjenju.
                              [/quote]


                              Ja licno se ne kladim na betfair-u,mozda neko da ali ne verujem. @(*6sd$%


                              Dobrodosao na forum (*#^R^
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                [quote author=czvladan link=topic=2953.msg266614#msg266614 date=1299968040]
                                Ja odigrao under 205 na DAL-LAL za 500 nadam se da ne igra pedja.Jel zna neko da li ce da igra nocas proslu nije.
                                [/quote]


                                Ne igra Pedja ni veceras...ocekujem da ces proci to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X