Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg220019#msg220019 date=1293802134]
    Bezi od NHL-a, ko to uhvati ja mu skidam kapu. &8@^J &8@^J &8@^J
    Mislio sam da je NBA najgori za kladjenje, ali ovo je smrt. $#^%RT
    [/quote]

    pratim NHL vec dugo dugo godina, mnogo je zajeban za kladzu i uglavnom ga izbegavam ali uvek ima tu i tamo neki kec iz rukava (samo pitaj $#^%RT )


    nego, videh dole Toronto - Houston under (nisam sve cito', pa ne videh under koliko poena), pa mi je to nekako nesigurno, posto oba tima obicno rokaju preko 100 (cak smo i heatu ubacili preko 100!)
    osim ako rakete ne stisnu odbranu pa onda bude... inace tradicija je da obicno dobijamo rakete (dobili prvu kod kuce $#^%RT )

    nego, izvin'te sto se ponavljam, sta smo ono bese rekli za GSW-Sarlot?
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      Ja mislim da ce Golden State da dobije, mada je Charlotte dosta zeznut. Po meni ako Ellis i Curry dođu do nekih 25 poena, da tu nema dileme, ako njih dvojica odigraju na nivou Warriors-i pobeđuju $#^%RT
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        Da apsolviramo, mi igrali over, realniji under, a sto se tice konacnog ishoda lepa kvota na dvojku, al' kec nekako malo realniji.
        Pretpostavljam da ti je sve jasno. $#^%RT


        Gde si bre bio danas da sastavimo zajedno tiket, steta samo jos sto Carter nije tu . 7&@%q
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

          [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg220096#msg220096 date=1293806133]
          Da apsolviramo, mi igrali over, realniji under, a sto se tice konacnog ishoda lepa kvota na dvojku, al' kec nekako malo realniji.
          Pretpostavljam da ti je sve jasno. $#^%RT


          Gde si bre bio danas da sastavimo zajedno tiket, steta samo jos sto Carter nije tu . 7&@%q
          [/quote]


          Od sada obavezno okupljanje na forumu u 14:00 casova (moze i drugo vreme) da zajedno sastavljamo tikete. h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            e jebiga mene posao ubi... jedva stigoh da se ulogujem $8#a

            haha obavezno okupljanje, ko ne dodje dobije minus u dnevniku $#^%RT
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              Sry za off, ali da pitam sta je sa Carterom , sto je banovan ? $%&5qw7
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                Mislim da je zbog nepristojnosti u Partizanovoj temi @(*6sd$%
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  [quote author=T-Mac link=topic=2953.msg220087#msg220087 date=1293805703]
                  Dodje ja iz kladionice, usput sam kontao da Charlotte i GS koliko god brzo i bez odbrana igrali nemaju napadacki potencijal da prebace 210, al&#039; nisam hteo da ne ispostujem deal tako da over it is. h5g6k8
                  Kod mene su malo drugacije granice i nema onog .5 tako da cu verovatno popusiti na oba tiketa. 7&amp;@%q
                  [/quote]


                  Odigrao sam i ja taj tiket,i jos jedan sa hednikepima i regularnim ishodom.Sada imam 4.


                  Iskrslo nesto za veceras tako da najverovatnije necu moci navijati pre Hawks-a sigurno. @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    Evo moj tiket...
                    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-8658166-839

                    Comment


                    • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      Ajde Vule, pa da nam NG pocne kako treba. @(*6sd$%
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Daj Boze,ko ce ostati budan do pola 5?Meni St.Luis(hokej)pocinje u pola 3,hokej traje skoro 3 sata...

                        Comment


                        • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          [quote author=Vule_89 link=topic=2953.msg220158#msg220158 date=1293813020]
                          Evo moj tiket...
                          http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-8658166-839
                          [/quote]

                          e ajd neka je sa srecom... upao mi za oko vrlo interesantan X na Panthers-Habs (i veoma malo verovatan ali o tome ako hoces mozemo na pdf-u NHL (da ne skrecemo ovde)) $#^%RT
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            Evo na kraju mojih tiketa:


                            1.tiket:
                            K.Martin over
                            G.Hill under
                            P.Pierce under
                            Chicago - New Jersey under
                            Lakers - 76ers 1


                            2.tiket:
                            Chicago - New Jersey h1
                            Houston - Toronto h1
                            Oklahoma - Atlanta under
                            Indiana - Washington 2
                            Boston - New Orleans 1
                            Detroit - NY Islanders 1


                            3.tiket


                            Charlotte - GS over
                            Chicago - NJ under
                            Indy - Washington under
                            Houston - Toronto H1
                            OKC - Atlanta H2


                            4.tiket:
                            4. je kod D-Wade-a,ima oko 10 parova,kvota je oko 450-460. $#^%RT



                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              Nas zajednicki tiket ima 10 parova, a kvota je 469,59 $#^%RT


                              Da svima pozelim srecu, i kako T-Mac rece, da svi pocnemo kako treba NG-u h5g6k8
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                Ispusismo ga, ali vec sutra 8 novih meceva, valjalo bi da to lepo odmislimo i vidimo sta je najpametnije.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X