Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg205534#msg205534 date=1290817039]
    [quote author=carter985 link=topic=2953.msg205527#msg205527 date=1290816850]
    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2953.msg205520#msg205520 date=1290816654]
    Kladi li se ko od vas preko neta ili idete u kladionicu bas svi...primetio sam da Carter igra kasno tikete pa verovatno igra preko neta??? &%@5w8&*
    [/quote]jes it iz, ja igram online preko onog govneta meridiana $#^%RT
    [/quote]


    Uplacujes li platnim karticama ili imas otvoren racun(karticu) u kladionici ?
    [/quote]ne treba ti platna za meridian $8#a
    hteo sam ja jos pre nekih 2 godine da predjem na bet365 i tako te strane kladze, al za to ti treba platna kartica i bio sam u erste banci da otvorim tu platnu karticu kako bi mogao da idem na strane kladze, i ta kartica bude gotova uglavnom najkasnije za mesec dana, medjutim od tad je proslo pa skoro 2 godine i jos mi nisu javili da je gotova &*#GI(] , predpostavljam da je to zbog toga sto ne radim pa zato nisu hteli da mi je daju, a ja se posle nisam ni cimao da mi je zavrse,posto sam se posle nekog perioda bio ohladio od kladjenja. sad sam u poslednje vreme kao opet poceo, pa sam nastavio sa usranim meridianom.

    inace sto se njih tice, dovoljno je da odes do kladze(ponesi licnu, mada u principu ne treba) uplatis minimum 500din depozita, dodjes kuci, registrujes se i upises onaj bar kod sa depozita, i nakon nekih 10 minuta tih 500 dinara(ili koliko vec, zavisno koliko uplatis) ti se pojave na racunu, i mozes odma da krenes sa kladjenjem, i uplata za mec moze da se odigra minut pre pocetka tekme, to ti je ukratko, ako te sta jos zanima pitaj $#^%RT

    Comment


    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

      [quote author=carter985 link=topic=2953.msg205564#msg205564 date=1290818362]
      ne treba ti platna za meridian $8#a
      hteo sam ja jos pre nekih 2 godine da predjem na bet365 i tako te strane kladze, al za to ti treba platna kartica i bio sam u erste banci da otvorim tu platnu karticu kako bi mogao da idem na strane kladze, i ta kartica bude gotova uglavnom najkasnije za mesec dana, medjutim od tad je proslo pa skoro 2 godine i jos mi nisu javili da je gotova &*#GI(] , predpostavljam da je to zbog toga sto ne radim pa zato nisu hteli da mi je daju, a ja se posle nisam ni cimao da mi je zavrse,posto sam se posle nekog perioda bio ohladio od kladjenja. sad sam u poslednje vreme kao opet poceo, pa sam nastavio sa usranim meridianom.

      inace sto se njih tice, dovoljno je da odes do kladze(ponesi licnu, mada u principu ne treba) uplatis minimum 500din depozita, dodjes kuci, registrujes se i upises onaj bar kod sa depozita, i nakon nekih 10 minuta tih 500 dinara(ili koliko vec, zavisno koliko uplatis) ti se pojave na racunu, i mozes odma da krenes sa kladjenjem, i uplata za mec moze da se odigra minut pre pocetka tekme, to ti je ukratko, ako te sta jos zanima pitaj $#^%RT
      [/quote]


      To me je zanimalo...hvala! h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

        no problemo, kaze americano $8#a

        Comment


        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...


          glupi lejkersi 7&@%q

          Comment


          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

            [quote author=carter985 link=topic=2953.msg205740#msg205740 date=1290862550]

            glupi lejkersi 7&@%q
            [/quote]

            бедак *%@(D!RY-

            Comment


            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

              Pogodio sam:
              Bayern - Frankfurt 1
              HSV - Stuttgart 1
              Hoffenheim - Leverkusen 3+


              ...cekam jos :
              Philadelphia - New Jersey 1X
              Milwaukee - Charlotte X2
              Sacremento - Chicago X2
              D.Wade 23,5 vise poena
              D.Howard 22.5 vise poena


              Kvota: 67,89

              sigpic

              Comment


              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                gde nadjes to 1x, x2 i kolike su kvote? I#^@8

                Comment


                • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                  Gde je i 1 i 2,samo sa desne strane u biltenu,ako si skontao. &*#GI(]


                  Na Charlotte je 2,05
                  Na Chicago 1,54
                  Na Philadelphiu 1,58


                  Dosta je manja nego obican 1 ili 2,pa i od konacnog pobednika,ali je sigurnija.
                  Dva puta u dva dana sam pao na tiketima samo jedan par jer je bio X, 7&@%q
                  ...i od tada samo ovo igram!
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                    nema to u meridianu, zato sam i pitao

                    Comment


                    • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                      Comment


                      • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                        Na Romu kvota 1,35 i oni gube od Cremone 13 razlike u Rimu. #%d*
                        Jesu retardirani. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        A to je trebala biti sigurica na tiketu da samo malo poveca kvotu. $JS}|


                        Edit:Izgubili 14 razlike. #&^Dk*
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                          Igrao sam + koseva na Atlantu Toronto. $JS}| &*(@W6

                          Comment


                          • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                            Nemoj da brines,ima jos jedno poluvreme...obicno ako ekipe nece u prvom poluvremenu u drugom se totalno ispucaju i obrnuto.
                            Koliko poena je granica?
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                              203,5... #%d*

                              Comment


                              • Odg: Tipovi, saveti, predlozi i sve ostalo vezano za kladjenje na kosarku...

                                prosla mi neka crkavica: bilbao 1, atlanta 2, detroit under, sa 2, utah 2

                                sad ne znam dal da igram i za uvece nesto, dosad sam pogodio sva 4 nba sto su bila u ovom ranijem terminu, pa se bojim da ona preostala 4 ne puknem sve $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X