Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

    [quote author=misa-pei link=topic=2952.msg184780#msg184780 date=1288206371]
    Nego, zasto nema prenosa trke u nedelju? Koji je to nacin? Ne zanimaju me gomila sportskih kanala, dovoljan mi je SK i kad ste cele sezone prenosili /manje-vise/ trke, zasto sad prebacujete GP na SK4 koji ni nemam, naravno?
    [/quote]
    Nazalost,izgleda da ces morati na to da se naviknes,ili uzmes D3.Tako je stalno.Kad god se poklapaju neki prenosi izbaci se MotoGP.Glupost najveca,ali mi tu ne mozemo nista.Dobro ja sad imam D3 i sve SK kanale ali 99% ljudi nema.Probaj da nadjes neki link za gledanje ili pitaj L.Lawlieta da ti posalje neki,jer ce on sigurno naci.Dobrodosao na forum btw.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

      Hvala za dobrodoslicu %QWT&W

      Mislim da je nekorektno, da ne kazem bezobrazluk, da se u sred sezone /ili pored kraj/ nesto tako menja.

      Imam link, nije to problem, ali SK ima jednog gledaoca manje, sto im svakako ne ide u prilog.

      Comment


      • #63
        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

        [quote author=misa-pei link=topic=2952.msg184788#msg184788 date=1288207814]
        Hvala za dobrodoslicu %QWT&W

        Mislim da je nekorektno, da ne kazem bezobrazluk, da se u sred sezone /ili pored kraj/ nesto tako menja.

        Imam link, nije to problem, ali SK ima jednog gledaoca manje, sto im svakako ne ide u prilog.
        [/quote] Dobro dosao! Za koga navijas?
        #58

        Comment


        • #64
          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

          Za Stonera $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • #65
            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

            [quote author=Vladan link=topic=2952.msg184804#msg184804 date=1288209744]
            Za Stonera $#^%RT
            [/quote]
            Ooooooooooooooooooo pa ko se to nama ukljucio.E neka si konacno.Dobrodosao i ti!
            sigpic

            Comment


            • #66
              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

              Citam ja,citam,ali nisam strucan kao vi $*(5f
              sigpic

              Comment


              • #67
                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                [quote author=Vladan link=topic=2952.msg184806#msg184806 date=1288209861]
                Citam ja,citam,ali nisam strucan kao vi $*(5f
                [/quote]
                Pa nisam ni ja bio kad sam se ukljucio,nisam ni sad nesto strucan ali znam sve vise i vise o pojedinim stvarima.Bitno je ukljuciti se i ne navijati za Rossija. $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                  Cuj, navijam za Doktora /izvini caniggia7 %QWT&W/ mada nisam nikada ni u cemu bio fanatican navijac, oni se zabavljaju i zaradjuju, a ja se nerviram. Podjednako su mi drage dobre borbe za prvu poziciju kao i za desetu. Znam da mi Lorenco nije nimalo simpatican, mada je kao vozac izvanredan.

                  Comment


                  • #69
                    Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                    [quote author=misa-pei link=topic=2952.msg184812#msg184812 date=1288210788]
                    Cuj, navijam za Doktora /izvini caniggia7 %QWT&W/ mada nisam nikada ni u cemu bio fanatican navijac, oni se zabavljaju i zaradjuju, a ja se nerviram. Podjednako su mi drage dobre borbe za prvu poziciju kao i za desetu. Znam da mi Lorenco nije nimalo simpatican, mada je kao vozac izvanredan.
                    [/quote]
                    Ma nema ti sta meni da se izvinjavas salim se ja malo.Ja navijam za Lorenza inace,ali naravno postujem sve vozace i gledam da u svemu budem objektivan.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                      Rossi dobija u portugalu znaci smijem ulozit 2000km da ce dobit eto zapamtite sta sm rekao ;) Rossi the best final countdown....!!!!!!!!!!!!!!!
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • #71
                        Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                        Lepo je znati da je neko toliko siguran u Rosijevu pobedu.
                        Inace, po pisanju nekih novina, mada to nije zvanicno potvrdjeno, Rosijevom timu, na celu sa JB. je zabranjeno da mu se pridruzi prilikom njegovog prvog testitanja Dukatija, 9. novembra u Valensiji.
                        Zbog ugovora koji istice krajem godine. Prema tome, Yamaha je jos jednom pokazala i dokazala, ako je sve ovo tacno, koliko se plase Rosija naredne sezone.
                        Kad bi mogli, sigurna sam da bi mu najradije zabranila da vise uopste vozi.

                        Comment


                        • #72
                          Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                          [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg184826#msg184826 date=1288213255]
                          Lepo je znati da je neko toliko siguran u Rosijevu pobedu.
                          Inace, po pisanju nekih novina, mada to nije zvanicno potvrdjeno, Rosijevom timu, na celu sa JB. je zabranjeno da mu se pridruzi prilikom njegovog prvog testitanja Dukatija, 9. novembra u Valensiji.
                          Zbog ugovora koji istice krajem godine. Prema tome, Yamaha je jos jednom pokazala i dokazala, ako je sve ovo tacno, koliko se plase Rosija naredne sezone.
                          Kad bi mogli, sigurna sam da bi mu najradije zabranila da vise uopste vozi.
                          [/quote]


                          Potpuno si upravu oni bi rado zabranili rossiu da vozi a za testiranje dopustili su mu samo zato jer je to dobro za njih da ne ispadnu kao honda i da izgube sponzore sve svi bi ih mrzili ...kako god okreneš Rossi ce next sezonu da dokaze ko je sta je ...
                          Valentino Rossi #46

                          G.O.A.T

                          Comment


                          • #73
                            Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                            [quote author=Vladan link=topic=2952.msg184806#msg184806 date=1288209861]
                            Citam ja,citam,ali nisam strucan kao vi $*(5f
                            [/quote]

                            Dobar ti ovaj C.Stoner u zadnje vrijeme izgleda da mu se samopouzdanje malo vratilo &*#GI(] kad padne u portugalu &*#GI(] &*#GI(]
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • #74
                              Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                              Vladanu se Rosi ne dopada.Sto je i razumljivo, posto je Stonerov fan.
                              Naravno, dobro je da ipak postoji neko ko je Stonerov fan. Doduse, tesko se nadju, cak i u Australiji, mada mi nije jasno zbog cega, jer je Stoner odlican vozac.
                              Mozda zbog njega samog (%fsd%&j

                              Comment


                              • #75
                                Odg: bwin GRANDE PREMIO DE PORTUGAL 2010

                                [quote author=vesna8.11 link=topic=2952.msg184832#msg184832 date=1288214263]
                                Vladanu se Rosi ne dopada.Sto je i razumljivo, posto je Stonerov fan.
                                Naravno, dobro je da ipak postoji neko ko je Stonerov fan. Doduse, tesko se nadju, cak i u Australiji, mada mi nije jasno zbog cega, jer je Stoner odlican vozac.
                                Mozda zbog njega samog (%fsd%&j
                                [/quote]

                                Jer je loš kao čovjek !!! isti je i Lorenzo... , jedini pedrosa prema njemu imam respecta jer je predobar vozac a uz to i ko coek !!!


                                Nego da pitam po našem vremenu kad je FP1 i FP2 QP TRKA?
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X