Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg sta ces,sad nam je tenis najuspesniji sport.

    Comment


    • A nisu verovatno uspeli da dođu do prava na prenos. A, tenis nije prenosila drzavna televizija. Jbg, Wimbledon je jedinstven. ;)
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Jbg sta ces,sad nam je tenis najuspesniji sport.
        pa ne bih rekao da je uspesniji od vaterpola
        daj ne mogu verovati lik osvojio wimboldon svaka njemu cast,ali dize se tolika prasina da je to nenormalno,a vaterpolisti osvojise toliko zlatnih medalja i nista niko ih ne spominje

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          pa ne bih rekao da je uspesniji od vaterpola
          daj ne mogu verovati lik osvojio wimboldon svaka njemu cast,ali dize se tolika prasina da je to nenormalno,a vaterpolisti osvojise toliko zlatnih medalja i nista niko ih ne spominje
          To si u pravu, vaterpoliste niko ne jebe ni 2%!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            To si u pravu, vaterpoliste niko ne jebe ni 2%!
            e to mi je najvise krivo,zaista ne mogu verovati toliko nam doveli slave pa pogledaj od 2003 od kada ucestvujemo u svetskoj ligi sve same titule,a novak osvoji jednom wimboldon odmah prave se zurke i koncerti,to mi nikako ne ulazi u glavu
            jos jednom svaka cast noletu ali da je nerealno to morate svi da se slozite

            Comment


            • Ma koga briga i za tenis i za vaterpolo,samo nek u kosarci nasi osvoje medalju.

              Comment


              • A ne mozes tako reci. Novak nam je doneo realno najvise radosti u zadnjih par godina. Osvojio je gotovo sve sta je mogao da osvoji, i niko nije bolje promovisao nasu zemlju od njega. U vaterpolu jesmo imali dosta uspeha, ali to i nije nesto s obzirom da je standardna dominacija, nas, Hrvatske i Crne Gore. A, Novak je najbolji na svetu u eri Rogera Federera i Nadala. ;)
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • To uopšte ne može da se poredi.
                  Vaterpolo, koji ja inače mnogo volim je kolektivan sport, i ako zakaže jedan član, tu je drugi da ga pokriva ili pomogne, a u tenisu toga nema, zato je to, ne veliki, nego ogroman uspeh.... i ne može uopšte da se meri ni poredi ni jedan individualni sport sa kolektivnim. Nikada. Bez obzira i na najveće uspehe.
                  Last edited by miloolja; 07-07-11, 22:37.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Ma koga briga i za tenis i za vaterpolo,samo nek u kosarci nasi osvoje medalju.
                    eh trebali smo prosle godine biti prvi ili drugi ali turci umesali prste,bem im

                    olja nije tako kao sto mislis,nije bas to tako lako pokrivati nekog,to moze proci kod slabijih ekipa ali tipa hrvatska,madjarska,crna gora pa cak i italija nema tu sta da nadomesti jedan igrac,veruj mi trenirao sam dugo kosarku i imao sam dosta utakmica i veruj mi ako jedan od petorice u slucaju kosarke ne igra odbarnu sve pada u vodu...

                    Comment


                    • Zato sada idemo po titulu prvaka Evrope...

                      Ima Duda da nas obraduje kao Novak.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Zato sada idemo po titulu prvaka Evrope...

                        Ima Duda da nas obraduje kao Novak.
                        bez prvaka evrope necu da cujem nista manje

                        nego bojim se spanije onaj riki rubio bas nam je zapretio da ce nam dati trojku preko milosa teodosica pa se bojim da to ne bude u finalu
                        rikki rubio da da trojku u prelomnim trenucima

                        Comment


                        • Moram da pohvalim Baneta za ovaj desni deo potpisa!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Moram da pohvalim Baneta za ovaj desni deo potpisa!
                            Hvala, hvala! Gde James tu i ja!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by miki1 View Post

                              olja nije tako kao sto mislis,nije bas to tako lako pokrivati nekog,to moze proci kod slabijih ekipa ali tipa hrvatska,madjarska,crna gora pa cak i italija nema tu sta da nadomesti jedan igrac,veruj mi trenirao sam dugo kosarku i imao sam dosta utakmica i veruj mi ako jedan od petorice u slucaju kosarke ne igra odbarnu sve pada u vodu...
                              Naravno da nije lako, a sad zamisli kada si sam i još toliko godina u vrhu... i to tokom cele godine...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Serem se ja na ovu zemlju kad vaterpolisti moraju da dizu kredit da bi otisli na takmicenje, to im je hvala za sve one godine koje su nam ulepsali.

                                Comment

                                Working...
                                X