Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2021. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo je uzivanje gledati Shapovalova, sve vise i vise navijam za njega
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Jes ti jaka paralela u pm. Pa naravno da ima smisla da te neko pita za nekog kakav je uzivo, kad me nikad nije vidio i zna me preko virtualnog svijeta.
      A Dzumhur je javna licnost koju vremenom svako moze upoznati i procijeniti kakav je on kao osoba jer je dovoljno dugo tu da se ne mogu sakriti mane i vrline.

      A ja i ogromna vecina ljudi je dosla do zakljucka da je iskompleksiran do bola sa vrlo losim i iritantnim ponasanjem na terenu. A mnogo je ocitih razloga za takav zakljucak a nema potrebe da ih navodim.
      Last edited by DinoFC; 17-03-21, 11:37.

      Comment


      • Pa eto ako je tebi ok da neko za tebe kaže da si idiot na osnovu postova na forumu, onda ok, neka ti bude

        Comment


        • Vidi njega sto se uvrijedio za Dzumhura pa diskretno mene vrijedja i naglasava neke apsolutno nepovezane stvari.

          To sto je neko rekao da sam ja idiot i ti to sada ponavljas da bi meni šuknuo ne mjenja cinjenicu da je Dzumhur iskompleksirani klosar koji narusava ionako los ugled BIH.

          Karijeru moze nastaviti u nekom rijalitiju, takve kao njega cekaju. Tamo mu je i mjesto. A ja nit sam javna licnost niti imas sta insinuirat na to jesam li ja idiot ili nisam i to ponavljat ofirno.

          A iznenadjenje mi je da ti tako zdusno branis neotesanog splavara. Mozda vise govori o tebi.
          Last edited by DinoFC; 17-03-21, 12:15.

          Comment


          • troicki mu brat blizanac

            a ovaj sta je razbio svarcija

            Wizard

            Comment


            • pukli ga sa ukupno 12000 dolara

              dzumija,,okfors
              Wizard

              Comment


              • Koje mu je ovo sranje po redu, kazna je vrlo blaga. Al ATP se ne susrece sa takvima cesto pa i nemaju neku politiku kaznjavanja

                Comment


                • Sad i ti preterujes, sta sve Kirijos i Per rade, pa isto nisu dobili neke vece kazne.
                  Ne znam sta ocekujes, da ga suspenduju sa tour-a
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ma sve je to ista klapa. Damir je malo iza njih

                    Comment


                    • Dobio Siner Aguta sa 2:1, dobar mec je bio
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nazalost slazem se sa Dinom sto se tice Dzumhura. Nedopustiovo ponasanje na terenu, i nema opravdanja za tako nesto. Takodje su me Visko i Govedarica razocarali u svojoj emisiji pricajuci o njemu. Bukvalno su ga branili . Razumem ja njih da im je tesko da budu realni u takvoj situaciji posto znaju Dzumhura, ali onda je bolje da uopste ne pricaju o tome. Takodje mi je Visko iznenadio sto je branio trenutni sistem bodovanja, koji je jasno svima jako los.

                          Inace Lajovic je opet izgubio od Fucovica. Po meni ocekivano, iako nisam gleda mec. Madjar je bolji teniser od njega, iako rang lista pokazuje drugacije. Poeni iz Monte Karla iz 2019. koji ce Duci da cuva tri godine ce Dusanu mnogo pomoci. Bukvalno ce mu promeniti tok karijere.
                          Last edited by 147; 17-03-21, 17:44.

                          Comment


                          • Nocas izgubili i Kecmanovic i Djere, rezultatski poprilicno ubedljivo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Nazalost slazem se sa Dinom sto se tice Dzumhura. Nedopustiovo ponasanje na terenu, i nema opravdanja za tako nesto. Takodje su me Visko i Govedarica razocarali u svojoj emisiji pricajuci o njemu. Bukvalno su ga branili . Razumem ja njih da im je tesko da budu realni u takvoj situaciji posto znaju Dzumhura, ali onda je bolje da uopste ne pricaju o tome. Takodje mi je Visko iznenadio sto je branio trenutni sistem bodovanja, koji je jasno svima jako los.

                              Inace Lajovic je opet izgubio od Fucovica. Po meni ocekivano, iako nisam gleda mec. Madjar je bolji teniser od njega, iako rang lista pokazuje drugacije. Poeni iz Monte Karla iz 2019. koji ce Duci da cuva tri godine ce Dusanu mnogo pomoci. Bukvalno ce mu promeniti tok karijere.
                              Moraju da brane sistem i pogotovo moraju da brane Dzumhura. Damir je pokraden! Kasnije ponasanje nije bilo u redu, ali ostaje da ga je kradja, nije se radilo u 2 cm auta, izbacila iz takta. Oni kazu i da je Novak nezasluzeno diskvalifikovan na USO. Znaju da nije, ali moraju to da kazu. Nacija im ne bi oprostila da kazu bilo sto drugo.

                              Kako moraju da budu lojalni Novaku, tako moraju da budu lojalni i Damiru i konacno moraju da budu lojalni i tesniskom svijetu kome pripadaju. Zato brane bodovni sistem koji je jako los. Nije mogao biti dobar. Mogao je biti samo los, nije morao biti jako los. Elem, sistem je jako los zbog Fedrera, ali ne da bi se pomoglo Rodzeru, nego da bi se pomoglo tenisu.

                              Pandemija je nuzno udarila po zaradama. Mnogi teniseri nece uspjeti da se odrze. Nasusna je potreba drzati interesovanje za tenis. Niko to bolje ne radi nego Fedrer.

                              Comment


                              • mogli su oni napraviti federera i od noleta kao sto bi ga napravili od mareja da je ovaj bio taj kalibar. da im je na 1. mjestu do tenisa ali nije. sve je 1. politika pa onda sve drugo. i u sportu i u zdravstvu (vidimo cirkus oko vakcina recimo) i u svemu ostalom. nole ima sve elemente da se pravi sampion koji bi nosio sport. najbolji je igracki a i mentalno. inteligentan je, duhovit i poliglota. fed nije nista ljepsi od njega ako je do manekenstva. a imao je i najtezi put. ne samo zbog rata i nepostojece teniske infrastrukture ili ekonomije. nego i zbog toga sto je morao sve sam i to preko 2 vec ustaljena GOATa. i protiv svih. redovno bi bilo 15ak kila ljudi protiv njega. i to kakvog navijanja.
                                Last edited by talicni; 18-03-21, 15:26.

                                Comment

                                Working...
                                X