Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Popaj77 link=topic=2942.msg262685#msg262685 date=1299457956]
    more Popaj je mator ko biblija @(*6sd$% recimo vrlo dobro se secam finala u kome je Magic Johnson bio MVP a Pat Riley bio trener pobednika... pa eto od tog nekog vremena i pratim. za NHL sam se zainteresovao malko kasnije, al' za malo da mi preotme srce $#^%RT


    Bledi, sad ti nama razjasni sve $#^%RT
    [/quote]


    Pa da,ja se cudio otkud ti 86' u mom gradu i da se toga secas. &*#GI(] $#^%RT

    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Za mene najbolja sezona 2008/2009(od kad pratim NBA aktivno).. Nenormalno dobra sezona, pogotov PO %QWT&W
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Upravo naleti na ove dve slike. $#^%RT



        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          @Popaj77

          Pa dobro nisi ko biblija, ali ko Novi zavet jesi. $#^%RT

          Ja ipak najvise gotivim seriju LAL-SAC 2002, i onu kradju. Mislim da nije bilo Srbina koji nije pratio tad NBA. Mada mi je i gotivan Miami 2006, i kako je Wade kidao. Iako Heat ne volim bas.

          I da, odavno nije bila bolja sezona, a playoff ce tek da bude klanje. $#^%RT

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg262680#msg262680 date=1299457336]
            Uff...ima dejan,ali nije sada bas cesto na forumu,prati sigurno kako sam skontao od 80-ih $8#a ...a cini mi se da su Branislav i Popaj medju starijima. $8#a
            [/quote]
            Dobro ti se cini! $#^%RT $#^%RT $#^%RT

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Ljudi ja kad pomislim na PO,odma se iznerviram sto moram da cekam toliko $#^%RT

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Pozzz ljudi!

                Imam jedno pitanje : Da li je neko zna koliko kosta pretplata za nba tv i da li je moguce pratiti preko interneta posto se priblizava playoff a sumnjam da ce sportklub prenositi svaku utakmicu?

                hvala unapred!

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=the?glove link=topic=2942.msg263247#msg263247 date=1299534803]
                  Pozzz ljudi!

                  Imam jedno pitanje : Da li je neko zna koliko kosta pretplata za nba tv i da li je moguce pratiti preko interneta posto se priblizava playoff a sumnjam da ce sportklub prenositi svaku utakmicu?

                  hvala unapred!
                  [/quote]
                  Pozz i tebi...ne treba ti pretplata...imas sajtove Adthe,livescorehunter i jos mnogo drugih da ti ne nabrajam

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=the?glove link=topic=2942.msg263247#msg263247 date=1299534803]
                    Pozzz ljudi!

                    Imam jedno pitanje : Da li je neko zna koliko kosta pretplata za nba tv i da li je moguce pratiti preko interneta posto se priblizava playoff a sumnjam da ce sportklub prenositi svaku utakmicu?

                    hvala unapred!
                    [/quote]


                    Kao prvo,dobrodosao na forum. (*#^R^


                    Ja znam da mozes pretplatiti se za NBA league pass...tu mozes gledati sve utakmice...cak mozes i snimke pustati po ceo dan. h5g6k8


                    https://ilp.nba.com/nbalp/secure/reg...gn=halfseason2


                    Imas dole cenu ostatke sazone,ona iznosi 79,95$...za Play-Off ne znam kolika ce biti.
                    Mozda ce ovaj NBA league pass biti besplatan poslednju sedmicu regularnog dela,obavezno napravi account i pogledaj pa ako ti se svidi uzimam,verujem da hoce. %QWT&W


                    Ako ti nesto nije jasno,slobodno pitaj. @(*6sd$%


                    Evo ovako izgleda slika na NBA league pass,bolja ne moze +*@WT*48* ,naravno ako imas solidan net.







                    .


                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Hvala na toploj dobrodoslici! h5g6k8


                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe


                        Nadam se da ti je bar malo moj post pomogao... h5g6k8
                        Zapravo napravio sam gresku $#^%RT ,standardni NBA League pass paket je 59,95$, a za Mobile je 79,95$...znaci,jos povoljnije je.

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Jeste hvala h5g6k8

                          Definitivno cu videti taj NBA league pass posto i nije neka ozbiljna para u pitanju a nemogu vise da se smaram sa justintv i ostalim sajtovima (prosli playoff sam gledao i uvek 15 min ok i onda moram ponovo da trazim posto ih ukinu).

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Da ne zaboravim imam konekciju od 4mb pa pretpostavljam da je to dovoljno za NBA league pass (%fsd%&j

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=the?glove link=topic=2942.msg263299#msg263299 date=1299537107]
                              Da ne zaboravim imam konekciju od 4mb pa pretpostavljam da je to dovoljno za NBA league pass (%fsd%&j
                              [/quote]


                              Jeste,dovoljno je. h5g6k8
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                the?glove dobrodosao na forum! (*#^R^

                                Comment

                                Working...
                                X