Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Хахахаха колико је царски. Па ја сам се сам пронашао у 80% ових ликова, пре свега у "My bad guy".
    А убедљиво највише мрзим ове тренере кад почну да кењају. -.-
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Banana squirrel (swirl) Ja volim da serendam opasno
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • The foul guy. Njih ima najvise
        sigpic

        Comment


        • А посебна су сорта ликови који кењају другима а и они засеравају опасно (обично највише) и ликови који мисле да су комбинација Желимира Обрадовића, Дејана Бодироге и Луиђија Ламонике. Ова друга сорта мене највише нервира. Оно када почне лик да ми измишља нека правила, законе, па да ми објашњава како се правилно скаче за лопту или тако нешто.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Znam taj fazon. Ali ako si u protivnickoj ekipi, onda igras, slusas i umires od smeha. Ali koliko realna stvar. Znaci i Amerikanci isti mi
            Last edited by colke995; 21-08-13, 01:16.
            sigpic

            Comment


            • Баш знам једног таквог лика. Баја има 27-8 година, има и сина чини ми се, дође на баскет, повилени најстрашније, као да се обавезно нашмрче спида пре баскета. Сама игра му је иритантна и онда кад крене да продаје муда за бубреге ортаку (који игра кошарку цео живот, задње две године у Шпанији) дође ми да се ја убацим и да га отерам у три лепе.
              Прво се и ја насмејем али обавезно онда избесним.
              Last edited by Урош94; 21-08-13, 01:21.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Kad mi dođe lik, pa počne da se zagreva jedno dva sata pored coutra. Znači, popizd. Zovemo ga Ćale. Lik regularno fura znojnice, čitav set. Obavi čitav set ruske gimanstike. Fura duboke 'dide iz '89, plus čarape ala Raško Katić. Sine, kad ga vidim da je na terenu, samo okrenem bajk, i iskuliram nazad. Nema svrhe.

                Ima neki lik Zmija. Kad ti on zapadne u ekipu, jebao si jeza. Ne znaš da li je pre primio loptu, ili ju je bacio na koš. Plus, što fura neki repić, i znoji se kao konj. Nosi Sepultura majicu bez rukava svaki put, već deset godina.

                Kad smo već kod znoja. Srpski specijalitet: igranje bez majice. Znači oni likovi što ne jebu zivu silu, ne možeš im se približiti, a ne da ih čuvaš. Znoje se kao flajka piva sveža iz friza, a ljigaviji su od čovečije ribice.

                Uvek imaš lika koji će da ispuca loptu nogom nekih dva kilometra, onda sedne mrtav ladan, kao da se smiri, a niko živ ga ne sme nista pitati. Posle, kad klinac otrči po loptu, onda se kao nešto izvinjava u fazonu: jebem ti i ženu i posao, i sve... Interno jednog lika zovemo Džukac, brate lik je struja koliko je lud, ali tip ima najsmešnije priče ever, pa znaš da će bar spika biti zakon.

                Šta još...? E da, kad igraš s likom kojem su bitnije stvari što je ostavio pored terena nego basket. Ono, fon i te fore, boji se da mu neko ne đoriše, pa stalno snima situaciju. Jednom Džukac kad je igrao s tim nekim klincem, krenuo na njega: Gde je moblini, jebem i tebe i mobilni. Daj da ga ti nabijem u guzicu, jebo te ja da te jebo... Klinac dan danas ima traume.

                I da, šlag na tortu: Lik sa kožnom loptom. Svi ga mrze, a svi hoće da igraju sa kožajom, plus što je neki vođa smene u firmi gde pola grada radi, pa niko ne sme da mu kaže istinu. Još počeo dolaziti ranije, i kao primio se da je ekipa, i taj ceo fazon. Lik isfura sa autom do terena, a ima bele peškire po sedistima. Sine, preloš je.

                E, i koleno tip. Momak ono svaki jebeni put kad dođe iskoči mu koleno, i onda frka, trka, leži na centru, previja se. Svi oko njega, i onda ladno dođe sutra, prekosutra, same thing. Pa, sine, ispoštuj me. I svi znaju šta će se desiti, pa ne ideš u kontakt, ono... da ne bi ti ispao kriv.

                Ima i neki lik kojem redovno kad ide na dvokorak u dizanju islizne lopta na gore, i uvek, ali uvek kaže: Ispaaaaala! Pa, jbm mu mater, nisam slep.

                Tu je i lik koji kad dođe ispod koša ima milion i jedan lažnjak, pre nego sto vidi da ne može gore, pa onda izbaci pas napolje. Prođe te volja za životom, a ne za basketom.

                Proslo leto, bio neki lik što je doveo ribu i neku njenu garicu na basket. Nema ništa gore, majke mi. Znači, jebali smo mu kevu, ono ubili od batina. Ruke su mu bile crvene, koliko je puta dobio po prstima. Ne sme čovek ništa da kaže, a mi samo udriii. Odigrao jedan basket, posle mu kao bio vrućina, pa je iskulirao sa ribama. Nikad ga više nisam video na basketu. Ni njega, ni ribe.

                Zimus pričam s jednim ortakom iz skroz drugog grada. Potpuno iste, ali ono istijane stvari se dešavaju. Umiranje od smeha.

                Kad idem na ulaz radim uglavnom produženi, i onda ko ne zna, ili ko je prvi put na terenu uglavnom stane i zove korake. I onda se ljudi počnu objašnjavati, pa onda neko obavezno uzima loptu i pokazuje kako nije moguće da se to uradi bez koraka. Uvek ista priča. Humor živi. I onda: ma to se svira, bez obzira, ne možeš tako da vučeš nogu po terenu. Uvek se iskidam od smeha.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Comment


                  • Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sad sam odgledao ovaj klip i procitao post od Ape.. smejurija

                      Imaju Ameri Mr Accessory-ja, ali nemaju Mr Dolazim sa steznikom za koleno ili skocni zglob ili ful bandazom a nemam veze sa basketom. Ti su najjaci.
                      Kapiram da ih ima na mnogim terenima.

                      Comment







                      • Bog!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Pored SK Prime, SK i SK+, i Eurosport 1 i 2, dobio na Kopernikusu i Arenasport 1

                          Spoiler
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Сере те брате. Ја сам пре недељу дана имао и све 4 арене и све Спорт Клубове (3,4 5, Премијум, ХД, рацку-лацпа...) и још 200 канала али само на три дана. Тада сам схватио ону јеврејску: "Дабогда имао па немао". -.-

                            П.С. Вања Удовичић престаје са ватерполом и нови је министар спорта!
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Vanja Udovičić, onaj Tasovac, čkode sa Jejla... oću da budem ministar bez portfelja.... Ružiću je dovoljno što nam krade Partizan.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Djomla, jel onaj sto studirao na Jejlu, bese rodom iz dragog nam Nisa
                                Last edited by Lord Aleksoni; 29-08-13, 13:20.

                                Comment

                                Working...
                                X