Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ау леб ти јебем... али: "Обожава море, иде ове године, августа месеца"
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Znam da je televizija Pink, a jel neko možda malo pre gledao dokumentarac o LeBronu i družini tokom osnovne i srednje škole?
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Znam da je televizija Pink, a jel neko možda malo pre gledao dokumentarac o LeBronu i družini tokom osnovne i srednje škole?
        Nisam malo pre, ali ga jesam gledao. Nije los

        Comment


        • http://www.extracafe.rs/_dr/120/12086_lukaskoks-o.gif
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment




          • Najjaci meme koji sam video u poslednje vreme, pa eto nek bude moj 15000 post.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Naval Base Coronado Learning Centar - NACIONALNI UNIVERZITET - San Diego

              Spoiler
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • ako vas interesuje šta LeBron voli da sluša, pogledajte track list-u koju je napravio za novo izdanje 2k14.

                  http://kotaku.com/heres-the-music-le...2k14-935322705
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Da nema Alvirovica ne znam kako bi iko iz Srbije nasao put do mora.
                    I tako zadnjih 20 godina.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Ma trebao si da vidiš komentare na njihovj stranici na fejsbuku. Koliki broj komentara je bio u fazonu "jel idete vi nekad dalje od Grčke, Crne Gore itd". Uglavnom, odgovor je bio kako oni pružaju samo informacije za letovanja gradjanima koji se odluče da putuju svojim automobilom, jer je skupo krenuti put Turske i Italije vlastitim vozilom. Zatim je isto bilo pitanja da se odradi neka emisija za put do Beča, Budimpešte, i ponovo je bilo odgovora kako to nije traženo danas te da oni s toga nemaju potrebe da rade takve patrole. A te patrole do Grčke i nazad će Alvirović raditi dokle god postoji RTS.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        A te patrole do Grčke i nazad će Alvirović raditi dokle god postoji RTS.
                        Na radost birtija pored autoputa i Ibarske.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • "A kod gazda Miće ima i iće i piće, i sve to po veoma pristupačnim cenama."
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            "A kod gazda Miće ima i iće i piće, i sve to po veoma pristupačnim cenama."
                            Taj deo zavisi od toga kakav je bio mufte rucak. Ako su nesto lose sklepali, onda je nebezbedan prilaz, losa higjena, ne preporucujemo itede.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • "Ulaznica košta 2 leva, mi naravno nismo plaćali."
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Mirko zivi od tih putovanja, nahrani se za sledecih godinu dana. A i sinovi mu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X