Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Mac i ja se izvinjavam. $#^%RT
    Correction : 5 rings. $#^%RT


    NBA 2k10 Commercial- "Mamba vs Pooh"
    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Pavlovic ce u keltima nositi dres 77, bravo majstore +*@WT*48*
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Kakvi su carevi Rose i Kobe $#^%RT

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Upisite ga tamo za LAL $%&5@$A





          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Fotomontaza $#^%RT

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Evo sta kaze
              Derrick "3pt" Fisher - after the game, last year in LA. As you can see - i was well prepared to get an autograph

              Hehe - does anyone recognize this tall guy?! Pogodite ko je!!!
              Ma man - KOBE BRYANT! West side yo yo yo!!!


              sigpic

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Jedan sam od novijih na forumu, pa me interesuje koliko dugo pratite NBA ligu? Cisto da vidim koliki staz imate? Najmladji sigurno nisam, samo da ne budem najstariji. $#^%RT #%d*

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=bledi link=topic=2942.msg262676#msg262676 date=1299456739]
                  Jedan sam od novijih na forumu, pa me interesuje koliko dugo pratite NBA ligu? Cisto da vidim koliki staz imate? Najmladji sigurno nisam, samo da ne budem najstariji. $#^%RT #%d*
                  [/quote]


                  Ja sam gledao uz oca onako bezveze jos od 1997,a poceo sam se vise interesovati 2000...ali ne kao danas jer sam bio zesci klinac,navijao sam za Lakerse oduvek jer me odusevljavala velicina Shaq-a $#^%RT a malo kasnije Kobe je dosao na to mesto.


                  A sad ta poslednja tvoja recenica,jesi mislio na nase godine ili koliko pratimo dugo?
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._6632694_n.jpg
                    $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Od 2000. ali ni jedne godine kao ove,bukvalno svako vece gledam nba...sta ti je net,a? Sve u svemu,mislim da nisi najstariji,ima nekih fosila $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Uff...ima Dejan,ali nije sada bas cesto na forumu,prati sigurno kako sam skontao od 80-ih $8#a ...a cini mi se da su Branislav i Popaj medju starijima. $8#a
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ja prve utakmice koje se secam, to je ona utakmica kada je Ori pogodio srecnu trojku(sto kaze Vlade Divac).. To je prva utakmica koja mi je bas ostala urezana u secanju.. A aktivno pratim od 2004 %QWT&W
                          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Ja bas aktivno pratim od 2005,a te prethodne sezone sam pratio kada su neke TV kuce prenosile,kao sto je HRT,cesto su prenosili.


                            Mi tebi bledi rekosmo sve,a ti nama nista. $8#a
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg262682#msg262682 date=1299457502]
                              Ja bas aktivno pratim od 2005,a te prethodne sezone sam pratio kada su neke TV kuce prenosile,kao sto je HRT,cesto su prenosili.


                              Mi tebi bledi rekosmo sve,a ti nama nista. $8#a
                              [/quote]

                              Ja NBA pratim od 1998, i cuvenog sestog meca Bullsa i Jazz-a, kad je Jordan navozao Russell-a. Od tada bas pratim, imao sam par pauzu, zbog faxa i tako to, nekad nisam bio u mogucnosti. A sad trenutno imam vremena na pretek i poceo sam da pratim ovu sezonu ko nenormalan. Vratio sam vremenu dok sam bio klinac. $#^%RT

                              MIslio sam i koliko dugo i na godiste. h5g6k8
                              Ja trenutno 26 years. $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                more Popaj je mator ko biblija @(*6sd$% recimo vrlo dobro se secam finala u kome je Magic Johnson bio MVP a Pat Riley bio trener pobednika... pa eto od tog nekog vremena i pratim. za NHL sam se zainteresovao malko kasnije, al' za malo da mi preotme srce $#^%RT


                                Bledi, sad ti nama razjasni sve $#^%RT

                                edit: sad tek videh tvoj post. verujem da mnogi prate ovu sezonu ko' nenormalni sto kazes, jedna je od najboljih u zadnjih 5 god po meni...
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X