Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Наравно да је снукер спорт, као и стони тенис, шах, боћање! Шта је са вама?

    А то са игрицама не желим ни да коментаришем...........

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      ne bih rekao da su snooker,sah i stoni fudbal sportovi, tj nisu priznati od olimpijskog komiteta tako da...
      Znaci rvanje, a dogodine verovatno i vaterpolo nisu sportovi?
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • ne mislim tako... kazem ti po olimpijskom komitetu, za mene jesu sportovi, samo ti teorijski pricam, ne vode se kao sport
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kako neko moze MOK da uzme zaozbiljno kada rvanje, pretecu svih borilackih sportova, a verovatno i sporta uopste, izbacuju sa OI.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment




          • Hahahhahahaha vidi Rondu koliko se smorio

            Comment


            • Baron Dejvis: Oteli me vanzemaljci!
              “Vozio sam od Las Vegasa do Los Anđelesa”, rekao je Dejvis i nastavio, “Bio sam malo umoran. Video sam neka svetla i pomislio da je neki veliki kamion u pitanju. Sledeće čega se sećam, nalazim se u toj prokletoj čeličnoj stvari. Oko mene su bili ti ružni polu-ljudi, ali baš su bili ružni.”
              “Pipkali su mi nos i buljili mi u oči. Odjednom, ruke su mi bile vezane. Sledeće čega se sećam je da sam sam bio u Montebelu (gradić u okrugu Los Anđeles), tamo su me ostavili”, rekao je Dejvis, koji je najavio i da će napisati knjigu o ovom događaju.
              Last edited by jevta1992; 13-07-13, 21:57.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Барон Дејвис...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • http://vukajlija.com/baronisanje
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=zR8GOe0dStI

                    Uki, drugi dan u Splitu

                    Comment


                    • Steve Angello na Exit-u prasi veceras!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Steve Angello na Exit-u prasi veceras!
                        Znao sam da si party bitch

                        Comment


                        • sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Spoiler
                            ^^

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Јеби се, таман сам мислио да легнем раније вечерас...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Јеби се, таман сам мислио да легнем раније вечерас...
                                Ja moram ranije da legnem, necu gledati Hardwella

                                Comment

                                Working...
                                X