Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A

    Maricu, budi dobar decko, pukni sebi samar
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Kolko biste svi vi pukli na zvucnike?

      Ja samo pare od toga preusmeravam na slusalice zbog prostorije u kojoj ce mi biti komp.

      Comment


      • Боље те паре да си пуко за већи стан где би имао своју собу.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Uzmi ti Maricu zvucnike od 1000 dinara, pa menjaj svaka dva meseca.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Kolko biste svi vi pukli na zvucnike?

            Ja samo pare od toga preusmeravam na slusalice zbog prostorije u kojoj ce mi biti komp.
            Kupio 2004. godine zvucnike za 23 KM (1250 dinara). Evo jos uvek sluze, savrseni, mnogi me pitali gde sam kupio i kupovali iste godinama. Zasto bih dao 100 evra kad mogu isto imati za 10 ?

            Wada, ne pricaj gluposti.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              Боље те паре да си пуко за већи стан где би имао своју собу.
              Drasticno se smanjuju ti troskovi za kiriju, kako bi se imalo para za renoviranje parketa kuce u Nisu.Jos moji izborili neki popust na stanarinu, pa ne placaju punu cenu.

              Originally posted by D-Wade View Post
              Uzmi ti Maricu zvucnike od 1000 dinara, pa menjaj svaka dva meseca.


              Originally posted by Crna Zmija View Post
              Kupio 2004. godine zvucnike za 23 KM (1250 dinara). Evo jos uvek sluze, savrseni, mnogi me pitali gde sam kupio i kupovali iste godinama. Zasto bih dao 100 evra kad mogu isto imati za 10 ?

              Wada, ne pricaj gluposti.
              A kakav je kvalitet?Nemoj mi samo reci da ti ne krci i da se ne cuje sum.Sada skontao da ovi moje koje sam kupio su tada bili preko 100 evra, ali tada je bio 1 evro=70 dinara, znam da ih nisam platio sigurno preko 8000.Da se ne selim sigurno bi ih koristio do dana dok ne riknu, ovako prepustam mom burazeru.

              Video sada i da Pioneer ima par dobrih slusalica, pa cu malo da prosirim izbor.A slusalice bih vise koristio za filmove, serije i muziku nego za igranje tako da kontam da bi trebalo te gaming slusalice da zaobidjem u sirokom luku posto nisam njihovo ciljno trziste, a i cene su im nabijene.Tako sam procitao na vise mesta.

              Comment


              • Ja sam moje platio 6000 dindzi pre dve godine, savrseni, rade kao i danas. Zavisi sta hoces, prave zvucnike da kad odvrnes, komsija se pita da li si normalan ili one koji ce kad ih odvrnes do kraja da KRCHE... Koliko para toliko i muzike..

                A za sluske, iskreno, preko 3000 ne treba, mada je i to previse... Ali kad je neko burzuj...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Uzmi Maricu Sennheiser HD 415, slusalice kostaju oko 2000 dinara(max 2400), a za te pare ne mozes bolje naci. Preudobne, odlican zvuk, a posto ih direktno palis u komp, a ne u zvucnike, idealne su. Ako uzimas slusalice, a pretpostavljam da hoces, posto neces ziveti sam...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Kolko biste svi vi pukli na zvucnike?

                    Ja samo pare od toga preusmeravam na slusalice zbog prostorije u kojoj ce mi biti komp.
                    Zar nije bolje da te pare preusmeris na nesto sto veze nema sa jebenim kompom?

                    Kafane i zene npr...

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Zar nije bolje da te pare preusmeris na nesto sto veze nema sa jebenim kompom?

                      Kafane i zene npr...
                      I vinjak!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Zar nije bolje da te pare preusmeris na nesto sto veze nema sa jebenim kompom?

                        Kafane i zene npr...
                        Nisu oni iz te price...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • jedino ako si lud da das tolike pare na slusalice..

                          kad si vec u ns-u, otidji do mitros musica, ja sam tamo uzeo neke vrhunske AKG sluske za neke 2500 ,3000 hiljade. i to samo zato sto sam bio pijan
                          Spoiler

                          /sad vidim da su 6000 hiljada . lol

                          http://www.mitrosmusic.com/proizvod/2864-AKG-K77/

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Zar nije bolje da te pare preusmeris na nesto sto veze nema sa jebenim kompom?

                            Kafane i zene npr...
                            Ocekivao sam takav odgovor od tebe.

                            Unistio me fakultet skroz u ovoj godini, jedva i da izlazim s obzirom da evo dok nije poceo ispitni rok imao sam kolokvijume vikendom.Bice toga vise uskoro.Imam dovoljno para kod sebe da kupim tvoj Commodore.

                            Ti sigurno spadas u odabrano drustvo Megatrenda?
                            Trazim sluske koje ce zadovoljiti potrebe koje sam naveo, svejedno mi je za cenu.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              A kakav je kvalitet?Nemoj mi samo reci da ti ne krci i da se ne cuje sum.Sada skontao da ovi moje koje sam kupio su tada bili preko 100 evra, ali tada je bio 1 evro=70 dinara, znam da ih nisam platio sigurno preko 8000.Da se ne selim sigurno bi ih koristio do dana dok ne riknu, ovako prepustam mom burazeru.
                              Pa da je los kvalitet ne bi me ljudi pitali gde sam kupio i kupovali iste. Bas odlican, mozes do kraja da odvrnes i ne cuje se sum, dovoljno su glasne, nikad nisam imao potrebu do kraja da ih teram.
                              Inace, MS zvucnici su u pitanju, 2+1.
                              Na sta ti i Wada bacate novac.

                              Bolje kupi rucni sat, namiri jos malo i pazaris japanca, kakve slusalice.
                              sigpic

                              Comment


                              • I jos neko perje nabaci, neke sulje, patike, i lov na zene kod Radeta u kafanu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X