Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Ja bi bio oprezniji Bane,zena vreba &d$7 $#^%RT

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg259452#msg259452 date=1299106550]
      Mozda zapalim i ja na leto malo kod rodbine u Chicago, al' poznavajuci sebe tesko da cu se vratiti u tom slucaju brzo. $#^%RT
      Mislim ono, pocece nostalgija da me cepa kad-tad, al' opet tesko cu moci da se odvojim posle neke 2 nedelje ili tako nesto. $#^%RT
      [/quote]
      Ako odes ne vracaj se nikada covece! Ja sam se jednom prejebao zbog te "nostalgije" i sada ne mogu da prezalim i samo vrebam priliku da opet odem! Chicago je strava grad (ima dosta Srba u njemu), a nije ti ni New York daleko. A on je centar sveta!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Pa Chicago je grad sa najvise nasih ljudi posle Beograda h5g6k8 , tako da ono... I koliko vidim dosta i podseca na evropske gradove...
        To i jeste jedan od razloga sto navijam za Bulls-e. h5g6k8
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=Ljuba90 link=topic=2942.msg259480#msg259480 date=1299107665]
          Ja bi bio oprezniji Bane,zena vreba &d$7 $#^%RT
          [/quote][quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg259472#msg259472 date=1299107384]
          Sto postavi onaj potpis,sada ce nam Bane ostati bez zene. #%d* $#^%RT
          [/quote]
          Hahahahhahaahahaaa... &*#GI(]

          Da, da... Ja, kada sam na forumu sedim u kupatilu, zakljucan, sa lap - topom na krilu i non - stop vicem zeni:"Evo sad cu, nesto me jebe stomak!" $#^%RT $#^%RT $#^%RT

          Salim se! Imam srece da mi zena ne sedi nad glavom dok sam na netu jer i ona ima dosta poslovnih obaveza. A kada nisam kod kuce moj lap- top je zakljucan! EI*I9

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Dobro je Bane,za trenutak sam se zabrinuo $#^%RT

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg259493#msg259493 date=1299108155]
              Pa Chicago je grad sa najvise nasih ljudi posle Beograda h5g6k8 , tako da ono... I koliko vidim dosta i podseca na evropske gradove...
              To i jeste jedan od razloga sto navijam za Bulls-e. h5g6k8
              [/quote]
              Dosta tih gradova na krajnjem Istoku podseca na Evropske metropole jer je Istok i stvoren od samih evropljana. Boston ti je najbolji primer za to. Tamo imas osecaj kao da si u Irskoj, pogotovo u radnicko - industrijskim cetvrtima! Ako budes otisao ne propusti priliku da, pored New York-a, posetis i Boston.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg259493#msg259493 date=1299108155]
                Pa Chicago je grad sa najvise nasih ljudi posle Beograda h5g6k8 , tako da ono... I koliko vidim dosta i podseca na evropske gradove...
                To i jeste jedan od razloga sto navijam za Bulls-e. h5g6k8
                [/quote]

                Chicago je do jaja grad koji mnogo volim, jedan je od najuredjenijih i najcistijih u USA. Gomila muzeja, muzike/koncerata, odlicna sportska scena (Hawksi recimo osvojili prosli Stanley Cup (NHL sezonu)), gomila nasih, izdignut metro, mnogo dobar grad, pali odmah $#^%RT
                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Dosta o Americi, stajete mi na muku. +-*^%*

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=Nikola_89 link=topic=2942.msg259567#msg259567 date=1299112012]
                    Dosta o Americi, stajete mi na muku. +-*^%*
                    [/quote]

                    pa nisu bas svi gradovi/mesta dobri
                    imas nekih mesta gde ne bi voleo ni mrtav da krocis $#^%RT



                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Ma muka je sto nemam nikog tamo, a ni bas para pa da jurim da se snadjem nekako sam, zato rekoh da mi ne stajete na muku. $#^%RT Ali kako hvalite Chicago, znam da bih otisao tamo. h5g6k8

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        i tata bi sine $#^%RT
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Popaj77 link=topic=2942.msg259576#msg259576 date=1299112957]
                          i tata bi sine $#^%RT
                          [/quote]

                          Verujem ti cale skroz! $#^%RT

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Ja sam, na primer, letos bio u Bostonu na 3 nedelje, u NY-u na nedelju i DC-u na dan . I mogu vam reci da je Boston za nijansu lepsi od Big Apple-a, jer je veoma mirno i parkovi na svakom cosku .
                            Cak sam imao priliku da posetim TD . I nisam impresioniran, jer sa ulice nikako ne mozete predpostaviti da je to ustv. sportska arena . Mada spoznao sam da je to TD po gigantskom posteru Pierce-a iznad ulaznih vrata .


                            I ukoliko ne volite crnce, ne bih vam preporucio DC . $#^%RT


                            A verujem da dosta znate o NY-u . Kako ste ga videli u slikama, takav je . Ali naravno ima zabacenih krajeva na severu, onih tipicnih "nigga hood" .



                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=LBJ link=topic=2942.msg259658#msg259658 date=1299147024]
                              Ja sam, na primer, letos bio u Bostonu na 3 nedelje, u NY-u na nedelju i DC-u na dan . I mogu vam reci da je Boston za nijansu lepsi od Big Apple-a, jer je veoma mirno i parkovi na svakom cosku .
                              Cak sam imao priliku da posetim TD . I nisam impresioniran, jer sa ulice nikako ne mozete predpostaviti da je to ustv. sportska arena . Mada spoznao sam da je to TD po gigantskom posteru Pierce-a iznad ulaznih vrata .


                              I ukoliko ne volite crnce, ne bih vam preporucio DC . $#^%RT


                              A verujem da dosta znate o NY-u . Kako ste ga videli u slikama, takav je . Ali naravno ima zabacenih krajeva na severu, onih tipicnih "nigga hood" .
                              [/quote]

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=LBJ link=topic=2942.msg259658#msg259658 date=1299147024]
                                Ja sam, na primer, letos bio u Bostonu na 3 nedelje
                                [/quote] You lucky ass +-*^%*

                                T-Mac, izvini za ovaj klip $%&5@$A
                                NBA 2K11 - Signature Moves ( Derrick Rose , David Lee , and Rajon Rondo )

                                Comment

                                Working...
                                X