Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre neki dan Zaostao sam ja malo u vremenu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Pre neki dan Zaostao sam ja malo u vremenu
      Pa da, poznato mi je da u Svilajinac sve stize kasnije. Evo i dinosaurusi sa 65 miliona godina zakasnjenja.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Svilajnac, bez jedno "i" Ti nemas pojma koliko su oni para oprali preko toga. Ima skoro godinu dana kako su sve ono zavrsili i jos ne radi. A sto je najjace, radise ono prilicno dugo a nema nista da se vidi. Jedina pozitivna stvar sto je skola iskukala 2 super tartan terena iz svega toga. A i to su prvi takvi tereni kod nas, a to postoji sirom zemlje vec dugo, dugo.
        sigpic

        Comment


        • Znam, majka mu stara, caletova familija iz Porodina. I da, znam i ovaj drugi i treci deo
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Znam, majka mu stara, caletova familija iz Porodina. I da, znam i ovaj drugi i treci deo
            Pa ti si komsija Imam ja jednu drugaricu u odeljenju iz Porodina i znam jos par njih. Prolazio sam bas prosle srede kad sam isao kod devojke u Brzohode na zavetinu. A ja sam inace iz sela jednog pored Svilajnca. Mozda si cuo za Dublje, vrtimo se cesto po televiziji
            sigpic

            Comment


            • Jeste da je Šone obrazovan mladić, ali ne zna ni on svakojake pičkojevce
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Bio jednom u zivotu tamo i to otprilike na dva sata, ali znam sta se desava. A bas za Brzohode i ne znam
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Jeste da je Šone obrazovan mladić, ali ne zna ni on svakojake pičkojevce
                  E moj ti, pa mi se vrtimo na Prvoj televiziji vise nego pojedini gradovi
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Bio jednom u zivotu tamo i to otprilike na dva sata, ali znam sta se desava. A bas za Brzohode i ne znam
                    Pih bre, to ti na 5,6 km od Zabara Razocarao si me Sone, bas onako
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Pih bre, to ti na 5,6 km od Zabara Razocarao si me Sone, bas onako
                      Nek sam. Sad se vrati vlaskim bajalicama i oporavi nam Rosea.

                      Spoiler
                      I posalji neku kugu na Miami
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • A ne ne ne ne ne. To tvoje seoce, zvano Porodin je vlasko, a moje ima bugarsko poreklo A veruj mi da mogu, bacio bih
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          A ne ne ne ne ne. To tvoje seoce, zvano Porodin je vlasko, a moje ima bugarsko poreklo A veruj mi da mogu, bacio bih
                          Nisam ni sumnjao. Sada kontam zasto pomeram stvari pogledom. I Porodin je zvanicno varosica, nije selo
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Imaju valjda skolu do 8 razreda, ali nisu nesto preveliki. Ne znam stvarno kako ide s tim. Kusiljevo ima preko 4000 stanovnika pa se vodi kao selo, alo nebitno sad. Bar znas odakle ti sadpoticu magije
                            sigpic

                            Comment


                            • Јел мож мене неко дупути којем админу сад да се шлихтам ја? Не вреди бре, сваки месец нови админ, погубио сам се више... :S
                              П.С. Је л' важи партијска књижица из Двери? Мислим немам ја ту књижицу, нису они партија али то је у принципу то.
                              А метао сам ономад статистике играча и отварао недељне теме. Мислим да сам заслужио пре овог Апаватевер...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Uki, moras i da znas nesto o basketu da bi postao mudonja.





























































                                Comment

                                Working...
                                X