Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Pa niko nije rekao da je James los igrac, ako njega treba uzdizati u nebesa, sta tek da rade navijaci Bulls-a Rose-u ? Jeste James dosta toga postigao, ali jedan pogođen sut za pobedu ne menja cinjenicu da su mu zavrsnice mana. %QWT&W


    Da se vratim na tekmu, niti je Wade sam krivac niti je James, kriv je tim, nisu uspeli da pobede i to je to. Ne treba kriviti jednog igraca. %QWT&W
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=D-Wade link=topic=2942.msg256896#msg256896 date=1298826219]
      Pa niko nije rekao da je James los igrac, ako njega treba uzdizati u nebesa, sta tek da rade navijaci Bulls-a Rose-u ? Jeste James dosta toga postigao, ali jedan pogođen sut za pobedu ne menja cinjenicu da su mu zavrsnice mana. %QWT&W


      Da se vratim na tekmu, niti je Wade sam krivac niti je James, kriv je tim, nisu uspeli da pobede i to je to. Ne treba kriviti jednog igraca. %QWT&W
      [/quote]
      +1

      I da dodam da onda i Kobe-a,Wade-a i jos neke treba dizati u nebesa posto su u tom rangu,al ne treba nikog,nema za tim potrebe.
      sigpic

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        @ LBJmvpFORlife

        James je odlican, i da nije bilo njega i Wade-a tek bi pukli, tako da ni Wade nije kriv. A ti toliko bacas na Jamesa da zaista preterujes.

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Ajde necemo vise o tome, prestanite da napadate coveka.
          Smaram i ja sa Rose-om, pa nikom nista.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Ne napadam covek,a niti sam zato tu, samo mu kazem da ipak malo preteruje. Tacno je da bez James-a ne bi islo nista, Wade sam ne bih mogao nikako i to niko ne osporava i da iko pokusa bi bilo glupo, to cak i ja sa slabim znanjem kosarke znam.

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Ja samo kazem da bi Wade trebalo da resava utakmice protiv jacih ekipa.Svaka cast Jamesu,covek lagano igra pleja sa 203 cm,a takav broj igraca se moze izbrojati na prste jedne ruke.Ja sam samo za to da ne treba nikog dizati u nebesa jer niko nije toliko iznad drugih.James po meni nije igrac za te najvece utakmice i za zadnji sut u takvim mecevima.Protiv Bostona je bila ista situacija kao i protiv Chicaga,ocigledno da Wade treba da uzme stvar u svoje ruke,covek je prosto rodjen za zadnji sut.

              Pa mislim da su igrali sa nekom od ekipa koja je medju slabijima.Jbg nije isto Boston i recimo New Jersey.Tako i Ngog daje golove Rabotnickom a u PL ne moze nista.Kad dodje PO,Wade bi trebalo da uzme loptu u svoje ruke.Protiv autsajdera je mnogo lakse.

              Bilo je protiv Oklahome @(*6sd$% Eddie House Game Winning 3 Pointer VS Thunder 1-30-11
              A i ja sam uvek za to kao sto je rekao ljuba, da sut uzima igrac koji je u najboljoj poziciji, koji ima najbolji pogled ka kosu, koji ima "hot hand" a ne da bude striktno neki igrac.. Inace pre ovog suta Haus je omasio tri suta za pobedu/produzetak.. I to protiv Hornetsa, Bostona i Orlanda meni se cini.. Zato sto je u toj situaciji bio u najboljoj poziciji
              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                Konacno neko i sa mnom da se slaze $#^%RT

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  Video u potpisu LBJmvpFORlife @(*6sd$% , kol'ko ludo je ovo &+I}\


                  Ron Artest Fight vs Pistons
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    http://najzanimljivijenanetu.blogspo...prvenstva.html


                    Jes da veze nema sa NBA-om niti kosarkom, ali &8@^J &8@^J &8@^J

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      jel ste gledali once brothers sa divcom i petrovicem //h*svb

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Jesmo carteru h5g6k8 tuzan film,mnogo +-*^%*

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          nije film nego dokumetarac $#^%RT al da, jako tuzno //h*svb

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Da,da,moja greska DIVAC *%54a

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Meni je licno drago da je tako nesto snimljeno. +*@WT*48*

                              Comment


                              • [/quote]
                                Bojane care Heat uzima Titulu ove sezone nezvao se ja Branislav!

                                Zabelezi ovo negde pa ako ne bude tako ispljujte me najstrasnije sto mozete!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X