Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    To sto ih ima mnogo ne znaci da su dobri. Gru koliko god da je smesan kao crtani film je institucija za sve njih. Pusti malo stranog repa pa idi koja je to razlika.
    Ne znam brate,ovi svi sto sam ih nabrojao su svi manje vise kvalitetni.A Gru je institucija samo zato sto je poceo da repuje kad niko nije znao sta je to,inace su mu tekstovi na nivou decijih pesmica.

    Comment


    • Ево, послушај ово, па онда реци да су горе поменути ликови квалитетни:

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Veliki je Gru, nema sta, ima kultne stvari, i drugaciji fazon od vecine sto i jeste fora.

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Овај неки фазон...

          http://www.youtube.com/watch?v=ipOST7qTwqQ

          Ортак (ретард) из основне.
          Jbt, sta je ovo, ciglom gadjati

          Nazalost cuo sam dosta od ovih likova koje trigger pominje, mladji burazer to slusa. Meni je licno toliko glupo i neharmonicno da nema dalje. Em idiotski tekstovi, em neke matrice made in Pizdinci, em fazon kao ono ludi smo. Sindikat postujem (iako ne slusam, uopste mi je muzicki ukus daleko od repa) jer su kvalitetom blizu nekih stranih kombinacija, ali naravno i njihova produkcija je mnogo ozbiljnija i skuplja. Ove navratnanos varijante su mi negde izmedju komicnih i tragicnih.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kakav crni Gru, rimuje ko vodje navijaca. Geto-leto, maca-faca, macka-tacka, petak-metak. Slepac klasican.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Meni je nas old school rap uzasno smesan ne znam zasto, jbg vi tu vidite kvalitet ja ne
              I da dodam Moskri je overrated
              Last edited by .....; 24-04-13, 20:42.

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Kakav crni Gru, rimuje ko vodje navijaca. Geto-leto, maca-faca, macka-tacka, petak-metak. Slepac klasican.
                Rekoh, smesan kao crtani film, ali ona pomenuta gomilica kada se svi spoje ne moze patike da mu brise.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Kakav crni Gru, rimuje ko vodje navijaca. Geto-leto, maca-faca, macka-tacka, petak-metak. Slepac klasican.
                  Nervozan si, zavuko ga cigo u guzu <3

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Meni je nas old school rap uzasno smesan ne znam zasto, jbg vi tu vidite kvalitet ja ne
                    Ако бих ти рекао зашто, онда бих те испрозивао уједно, а то нећу.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Ако бих ти рекао зашто, онда бих те испрозивао уједно, а то нећу.
                      Reci slobodno

                      Comment


                      • Ne znam o kome se prica, sa kim ga uporedjujete, procitao sam samo da se Grua pominjete u pozitivnom kontekstu ti i ovaj Karajlic pa rekoh da repliciram, gradjanska duznost. Nema flow, nema seme rimovanja, ne repuje nego recituje, rimuje ko treci osnovne nego nije imao konkurenciju plus je imao odlican marketing.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Ne znam o kome se prica, sa kim ga uporedjujete, procitao sam samo da se Grua pominjete u pozitivnom kontekstu ti i ovaj Karajlic pa rekoh da repliciram, gradjanska duznost. Nema flow, nema seme rimovanja, ne repuje nego recituje, rimuje ko treci osnovne nego nije imao konkurenciju plus je imao odlican marketing.
                          E evo ovaj se stvarno razume

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Ne znam o kome se prica, sa kim ga uporedjujete, procitao sam samo da se Grua pominjete u pozitivnom kontekstu ti i ovaj Karajlic pa rekoh da repliciram, gradjanska duznost. Nema flow, nema seme rimovanja, ne repuje nego recituje, rimuje ko treci osnovne nego nije imao konkurenciju plus je imao odlican marketing.
                            Bolji je od Niki Minaz zvana Maslinka.

                            Comment


                            • samo bez nervoze


                              p.s. BS tata i mama za sve i svakoga
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Reci slobodno
                                Ок.

                                Пази, ако си '96 годиште и млађе, онда ти је то олакшавајућа околност. Класични, клинац (а ја сам матор ), који не зна шта ваља. И ниси ти ту много нешто крив.
                                Е а ако си старији, онда брате, јебига, шта да ти кажем.

                                У принципу, ништа ти конкретно нисам рекао, али јебем ли га, ваљда ћеш скапирати на шта мислим.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X