Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Москри.

    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Problem je u razvoju tehnike, koliko god to ironicno zvucalo. Ranije si sve morao da radis od nule, da prilagodavas tekst matrici i obrnuto, sada uvek imas neku pocetnu matricu umemorisanu, mnogo ponavljajucih sablona. A sto se tice politickih poruka, nekako su se sve politicke ideologije ispucale i izvitoperile.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nema te muzike, te teme i teksta koji nije do iznemoglosti obradjivan i ponavljan. Nema se vise o cemu pisati ni pjevati, mislim ima ali mora se ponavljati i ici u krug.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • uvek ima dobre muzike, meni je licno muka kad neko kaze : najbolje su bile ,80,90.. svi su uticali jedni na druge realno.

          imaju ovi hrvati, djecaci.. ne znam da l ko slusa to. zabavni su, inovativni.

          sad su izbacili i neki grupni projekat , kisa metaka. produkcija sabila, a i tekstovi su zanimljivi. ovaj gari, vojko vrucina (clan i jedne i druge grupe ima i solo EP) je najjaci reper sada na celom ex-yu prostoru.

          a ja sam toliki fan da bih rekao da je i najbolji ikad, iako slabo znam sta od stare skole,osim sto sam imao neku kasetu grua u osnovnoj

          ko je malo slusao trap, gangsta rap, crunk , ne znam ni ja sta..prepoznace zajebanciju.

          mozda se nekom svidi. ima sve na yt

          http://www.youtube.com/watch?v=iKEUqcX8w8M
          malo iseckanih versova iz prethodnih versova.

          kakav bad copy, prti..

          Comment


          • Kakav prti? Pa to je mozda jedini rap na svetu na kojem je veci deo onoga sto se peva istina i nesto sto se stvarno dogodilo. Moskri i jeste velicina zato sto je repovao onako kako je i ziveo. Mani me ovih gluposti.

            Comment


            • ne prepoznajes to govno. ne znam sta drugo da ti kazem

              Comment


              • Пецо брате, у Србији не постоји реп а да није Прти, Бед Копи и још пар ликова. Ова остала срања можете да сврстате у неку нову категорију, типа "опасна зика".
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Пецо брате, у Србији не постоји реп а да није Прти, Бед Копи и још пар ликова. Ова остала срања можете да сврстате у неку нову категорију, типа "опасна зика".
                  Ma daj, ima kod nas brdo dobrih repera, a ova nova izdanja Prtija i Bed Kopija nisu ni za sta govno obicno.

                  Comment


                  • Као на пример?
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Као на пример?
                      Cela LTDFM ekipa(pre svih Smoke Mardeljano),LMR,Sale Tru,Blokovski,Shkabo,Shef Sale,Reksona,Sick Touch ekipa,mrzi me da nabrajam dalje,sad tebi sto se ne svidja o cemu oni repuju,ili sto nisi cuo za neke ne mozes reci da sem Prtija ne postoji rep u Srbiji.
                      Last edited by .....; 24-04-13, 20:20.

                      Comment


                      • To sto ih ima mnogo ne znaci da su dobri. Gru koliko god da je smesan kao crtani film je institucija za sve njih. Pusti malo stranog repa pa idi koja je to razlika.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Управо то.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Jbt u poslednje vreme svaka susa sa Novog Beograda koja moze da plati studio misli da je reper.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Cela LTDFM ekipa(pre svih Smoke Mardeljano),LMR,Sale Tru,Blokovski,Shkabo,Shef Sale,Reksona,Sick Touch ekipa,mrzi me da nabrajam dalje,sad tebi sto se ne svidja o cemu oni repuju,ili sto nisi cuo za neke ne mozes reci da sem Prtija ne postoji rep u Srbiji.
                              Prti sa Moskrijem je hiljadu puta jaci od svih njih. Bez Moskrija nisu ni pola onog sto su bili. A vecina tih sto si nabrojao stvarno jesu uzasno smesni likovi Npr poznato je da je Sale Tru jedan od vecih klosara u istoriji sveta a kamoli repa, a kad mu poslusas pesmu mislio bi da je neko bog zna kakvo mudo.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Jbt u poslednje vreme svaka susa sa Novog Beograda koja moze da plati studio misli da je reper.
                                Овај неки фазон...

                                http://www.youtube.com/watch?v=ipOST7qTwqQ

                                Ортак (ретард) из основне.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X