Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чек, чек, у ком смислу сељачке?
    Морамо да разликујемо љаксе и сељак. Жика је сељачки љаксе, а за Бору Бога Оца, се може рећи да је прави онај, домаћински сељак.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Monsieur apa,

      Gospodin Uros R. je izjavio kako smatra da vasi avatari ne zadovoljavaju vizuelne kriterijume dostojne njegove velicine, kao i da salju poruku homoseksualnoj populaciji da je dozvoljeno nositi ovakve stvari kao olicenje vaseg unutrasnjeg duha.

      Spoiler
      Iliti:


      Ukicin portparol, Rejdzon
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Чек, чек, у ком смислу сељачке?
        Морамо да разликујемо љаксе и сељак. Жика је сељачки љаксе, а за Бору Бога Оца, се може рећи да је прави онај, домаћински сељак.
        Sve sto je sa suprotne strane od urbano. Domacinski ili nedomacinski, nebitno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Sve sto je sa suprotne strane od urbano. Domacinski ili nedomacinski, nebitno.
          Pa jel bas sve mora da bude urbano?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Прихватам. С тим што је Жика стварно љаксе и дебил.
            А иначе, што се тиче Боре и музике. Најбољи српски музичар, убедљиво. И наравно, најбољи свирач дувачких инструмената на свету (не знам ни једног другог (страног), али ценим да нема бољег).
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Pa jel bas sve mora da bude urbano?
              Ne mora, ali mi je kulturoloski blize i ne glumim da sam neko ko postuje obicaje tradiciju i to. Zapravo mi se gade te stvari, ne kazem nista o ljudima kojima to nesto znaci, samo mi ne nabijati uz grlo Bozice, Uskrse, cesnice, puske/jabuke i ostale i gluposti.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Прихватам. С тим што је Жика стварно љаксе и дебил.
                А иначе, што се тиче Боре и музике. Најбољи српски музичар, убедљиво. И наравно, најбољи свирач дувачких инструмената на свету (не знам ни једног другог (страног), али ценим да нема бољег).
                Ne moze da bude bolji od Tocka, sve da svira i dve frule odjednom.

                Comment


                • Па то ти је само једна ствар. Или си верник или ниси. Немаш ти никакве везе са Божићем итд. ако не верујеш.. Нема теби шта неко да набија у грло ако ти не верујеш у то. Али опет, не можеш ни да кажеш глупости, мислим капирам ја да су то за тебе глупости, али за неког другог нису.



                  Једини Точак, за којег знам је онај из СМАК-а, е а пошто од СМАК-а знам само једну песму, тако исто не знам ништа ни о том Точку.
                  Склопио сам реченице, јебо сам му маме...
                  Last edited by Урош94; 23-04-13, 23:02.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ne mora, ali mi je kulturoloski blize i ne glumim da sam neko ko postuje obicaje tradiciju i to. Zapravo mi se gade te stvari, ne kazem nista o ljudima kojima to nesto znaci, samo mi ne nabijati uz grlo Bozice, Uskrse, cesnice, puske/jabuke i ostale i gluposti.
                    Postujem, donekle se slazem ali te kapiram skroz. Necu dalje da komentarisem, da se ne shvati pogresno, mozemo na PP da nastavimo.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • pa i svira dve frule. dvojnice.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Postujem, donekle se slazem ali te kapiram skroz. Necu dalje da komentarisem, da se ne shvati pogresno, mozemo na PP da nastavimo.
                        Ma napusi Soneta javno sta ima veze <3
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma jok Kondicijo, ide u politicke vode, pa bolje da ne diram gde ne treba.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Moram ponovo da banujem nekoga, nisam dugo, nestao je strah i autoritet
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Обавезно једном у 3-4 месеца се расправљам са Небојшом о политици на ПМу. Удри га Вилшир и ти сад.





                              Сабиј. Не дише 10 минута човек и свира фрулу, ај да видим тог Tочка.
                              Last edited by Урош94; 23-04-13, 23:05.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • To je sve zdravo, da vas mladje izbacim na pravi put
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X