Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg256871#msg256871 date=1298824327]
    Bez komentara prijatelju, bez komentara. Pricacemo na kraju sezone o Jamesu tad cu da te pitam sta mislis @(*6sd$% Odoh na utakmicu.
    [/quote]
    Prvo ja ti nisam prijatelj,drugo nema sta da pricamo o Jamesu,ja o njemu imam misljenje i ne menjam ga dok sam ziv,tako da ne vidim poentu.
    sigpic

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      Vi ljudi raspravljate o jednoj tekmi od 100 koje ce majami odigrati ove sezone *E8$ Wade jbg nije stigao do Denga,a James jbg nije dao kos,Boze moj...

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg256876#msg256876 date=1298824977]
        Vi ljudi raspravljate o jednoj tekmi od 100 koje ce majami odigrati ove sezone *E8$ Wade jbg nije stigao do Denga,a James jbg nije dao kos,Boze moj...
        [/quote]
        Ja samo kazem da bi Wade trebalo da resava utakmice protiv jacih ekipa.Svaka cast Jamesu,covek lagano igra pleja sa 203 cm,a takav broj igraca se moze izbrojati na prste jedne ruke.Ja sam samo za to da ne treba nikog dizati u nebesa jer niko nije toliko iznad drugih.James po meni nije igrac za te najvece utakmice i za zadnji sut u takvim mecevima.Protiv Bostona je bila ista situacija kao i protiv Chicaga,ocigledno da Wade treba da uzme stvar u svoje ruke,covek je prosto rodjen za zadnji sut.
        sigpic

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Objasnio &+I}\

          Derrick Rose - "Why can't I be MVP of the league?"
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            To mi je uvek bilo glupo,da jedan igrac MORA da resava tekmu na kraju...pravis normalnu akciju i ko bude u najboljoj situaciji taj ce da resi...pre nekoliko dana Majami je igrao,ne znam sad protiv koga i LeBron je dodao loptu House-u i on covek zabo trojku u poslednjoj sekundi,cini mi se...samo treba naci slobodnog igrac,nebitno dal' su to wade,lebron ili joel anthony

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Stvarno fin momak

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg256880#msg256880 date=1298825393]
                To mi je uvek bilo glupo,da jedan igrac MORA da resava tekmu na kraju...pravis normalnu akciju i ko bude u najboljoj situaciji taj ce da resi...pre nekoliko dana Majami je igrao,ne znam sad protiv koga i LeBron je dodao loptu House-u i on covek zabo trojku u poslednjoj sekundi,cini mi se...samo treba naci slobodnog igrac,nebitno dal' su to wade,lebron ili joel anthony
                [/quote]
                Pa mislim da su igrali sa nekom od ekipa koja je medju slabijima.Jbg nije isto Boston i recimo New Jersey.Tako i Ngog daje golove Rabotnickom a u PL ne moze nista.Kad dodje PO,Wade bi trebalo da uzme loptu u svoje ruke.Protiv autsajdera je mnogo lakse.
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=S-Nash link=topic=2955.msg256872#msg256872 date=1298824439]
                  Prvo ja ti nisam prijatelj,drugo nema sta da pricamo o Jamesu,ja o njemu imam misljenje i ne menjam ga dok sam ziv,tako da ne vidim poentu.
                  [/quote]


                  bold. LoL tako se kaze, izvini sto si opasan #%d*

                  italic. Koliko glupa misao, normalno je menjati misljenje o nekom u skladu sa njegovim igrama i uspesima. #%d*

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Hahhahaaaa... dzabe se raspravljas sa S-Nashom,kad se zna da je on mafija. &+I}\ &+I}\
                    Sad ko je tu pogresio nemam pojma,ali nije ni bitno za mene. @(*6sd$%
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg256885#msg256885 date=1298825677]

                      bold. LoL tako se kaze, izvini sto si opasan #%d*

                      italic. Koliko glupa misao, normalno je menjati misljenje o nekom u skladu sa njegovim igrama i uspesima. #%d*
                      [/quote]
                      Nisam ja opasan,a ne vidim sto bi menjao misljenje o Lebronu?Moje misljenje o njemu je da je sjajan igrac,jedan od najboljih ikad na svojoj poziciji,3. najbolji igrac danas,all-around igrac kojem su zavrsnice protiv velikih ekipa najveca mana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        [quote author=bice link=topic=2955.msg256888#msg256888 date=1298825807]
                        Hahhahaaaa... dzabe se raspravljas sa S-Nashom,kad se zna da je on mafija. &+I}\ &+I}\
                        Sad ko je tu pogresio nemam pojma,ali nije ni bitno za mene. @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Jos cu i batine da dobijem +-*^%* uvek su ti firmasi bili opasni. %QWT&W

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ajde lepo zavrsite sa ovim, pa da brisem postove, nesto ne verujem da previse ljudi zeli ovo da cita.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg256890#msg256890 date=1298825919]
                            Jos cu i batine da dobijem +-*^%* uvek su ti firmasi bili opasni. %QWT&W
                            [/quote]
                            Ja navijam za Partizan sto sam ovde rekao milion puta i jedan sam od najaktivnijih u temama FC i KK Partizan a Vojvodinu i Firmase ne podnosim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=S-Nash link=topic=2955.msg256889#msg256889 date=1298825876]
                              Nisam ja opasan,a ne vidim sto bi menjao misljenje o Lebronu?Moje misljenje o njemu je da je sjajan igrac,jedan od najboljih ikad na svojoj poziciji,3. najbolji igrac danas,all-around igrac kojem su zavrsnice protiv velikih ekipa najveca mana.
                              [/quote]


                              Ma covece ako on u sledecih 2,3 godine ne bude unapredio svoju igru i ne bude najbolji prvi cu ga ja kritikovati ali trenutno ga treba dizati u nebesa jer to zasluzuje. A o zavrsnici neka govori 1. moj signature 2. game 5 Cavs vs Detroit 2007.

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=S-Nash link=topic=2955.msg256892#msg256892 date=1298826024]
                                Ja navijam za Partizan sto sam ovde rekao milion puta i jedan sam od najaktivnijih u temama FC i KK Partizan a Vojvodinu i Firmase ne podnosim.
                                [/quote]

                                my bad $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X