Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Herceg Novi izmisljen da se zeva jedno 10 dana.

    Comment


    • Ма чисто сам се ухватио да упоредим, јбг ко иде у ЦГ углавном пичи у Будву а тамо је мени крајње сељачка ситуација.
      Најјаче форе су ова летовања за младе, био ја прошле године на Закинтосу преко Расподија, не могу да вам опишем какво је то летовање речима (наравно зависи шта желите од летовања). Ове године Лефкада иде 99 посто, моја препорука од срца.

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        U Sutomore nemas mjesta za suncobran brate, vazda kad sam tamo neka nervoza. Budva skupa kao da ides na neko mjesto iz snova, al srecom imam kucu tamo, pa lagano.
        Брате, ја углавном причам о изласцима, колико је јадна локација Трокадеро, а онај Топ Хил крими рад екипа...није то за мој укус, та стегнута ситуација, где се рибе лепе за човека који пре свега има кинту и који је мудо у селу, мани ме тога, Будве без.

        Comment


        • Nisam bre blesav da idem nigde, ionako cu da gledam dotu po ceo dan, bas sam poludeo jos da puknem pare za to. Bolje da uzmem i7 za te pare

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Herceg Novi izmisljen da se zeva jedno 10 dana.
            Dve uzastopno nego me jebe sto ne znam da plivam. Malo te izjeda u stomaku kad se Nevena i ovi moji pacijenti srpdaju u vodi a ja im masem ispod tusa :/
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Да пресечем ову кондину патетику са тушем

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Dve uzastopno nego me jebe sto ne znam da plivam. Malo te izjeda u stomaku kad se Nevena i ovi moji pacijenti srpdaju u vodi a ja im masem ispod tusa :/
                Sta je problem? Ne umijes rukama i nogama da mlataras ili glavu ne umijes iz vode da izvadis?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Sta je problem? Ne umijes rukama i nogama da mlataras ili glavu ne umijes iz vode da izvadis?
                  Neobjasnjivo nesto...Demoni i vestice iz Bakua me zacarali Imam blokadu...naucili me ovi moji da plivam ajde da kazemo 10 metara i samo potonem, odjednom stane sve u meni ukocim se i mozes odmah opelo da mi spremis. Ali provalio sam da mogu da plutam pa sam se napalio na to i bio sam mnogo srecan. Sta cu mucenik kad sam limitiran.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Mozes 10m da isplivas i mozes da plutas, meni se cini da ti znas da plivas.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Herceg Novi izmisljen da se zeva jedno 10 dana.
                      Da da jos su mu naselja sve ista, samo se po broju razlikuju, Topla, Vrela ne znam bre ni sam kako se zovu, ali znam da je ono na najvisem uzvisenju celo Vranjansko. Opusteno, lagano 3 ultra enerdzija da sidjes i da se vratis sa plaze.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Da da jos su mu naselja sve ista, samo se po broju razlikuju, Topla, Vrela ne znam bre ni sam kako se zovu, ali znam da je ono na najvisem uzvisenju celo Vranjansko. Opusteno, lagano 3 ultra enerdzija da sidjes i da se vratis sa plaze.
                        Ja sam za 7 evra dnevno bio maltene u moru. Sa terase mi falilo jedno 3,4 metra da mogu da uskocim direkt.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ja sam za 7 evra dnevno bio maltene u moru. Sa terase mi falilo jedno 3,4 metra da mogu da uskocim direkt.
                          Bio si blizu ,,People's-a''
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ma ovo je bio brate fazon "sto je dzabe i Bogu je drago" ali to mi je bio poslednji put. Inace, ono ljudi na moru cepaju odbojku na pesku i te fore, u Herceg Novom se igraju popularne "kocke". ma nema dalje...
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ма чисто сам се ухватио да упоредим, јбг ко иде у ЦГ углавном пичи у Будву а тамо је мени крајње сељачка ситуација.
                              Најјаче форе су ова летовања за младе, био ја прошле године на Закинтосу преко Расподија, не могу да вам опишем какво је то летовање речима (наравно зависи шта желите од летовања). Ове године Лефкада иде 99 посто, моја препорука од срца.
                              Ja sam 2010. isao u Hanioti, 2011. u Pefkohori, 2012. na Kavos (vrhunski provod), a sad idem na taj Zakintos, upravo preko Rapsodija...da ga zatvorim sto bi Lola rekao

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja sam 2010. isao u Hanioti, 2011. u Pefkohori, 2012. na Kavos (vrhunski provod), a sad idem na taj Zakintos, upravo preko Rapsodija...da ga zatvorim sto bi Lola rekao
                                Кажу да је Кавос кева и то ми је дестинација догодине. Што се тиче Закинтоса и Рапсодија, ортак ми ради као водич у Рапсодију и каже да се баш мало људи пријављује за Занте, и што је главна фора сваке наредне године све мање риба. Прве каже биле све рибе, прошле кад сам и ја био боло исто доста риба, али мушки пол победио, ове ћеш ми ти рећи како је било, али ми каже да није навала на Занте као претходних година.
                                Сад ми препоручио Лефкаду, а и неки људи које сам упознао на Закинтосу прошле године иду тамо, па оно...углавном мораш тамо лепо да се проведеш, блуд на све стране, оно није нормално, заплакаћеш кад кренеш кући.

                                Comment

                                Working...
                                X