Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Nisam mislio na VIP Survivor , to sranje nisam ni gledao , sveukupno nas Survivor je 0 bodova u poredjenju sa Americkim , prva i druga sezona sa normalnim ljudima je donekle valjala , VIP ni na sto nije licio. Pogledaj americki , klasa.
    Mикулице, па није му се ваљда толико запалио мозак да гледа амерички survivor

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Mикулице, па није му се ваљда толико запалио мозак да гледа амерички survivor

      Ja tebe nisam vredjao
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Meni je Survivor 10 puta gora patologija, i od ucesnika i od organizatora, ovo gluiranje bar nije stavljanje glave u torbu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Meni je Survivor 10 puta gora patologija, i od ucesnika i od organizatora, ovo gluiranje bar nije stavljanje glave u torbu.
          U neku ruku nas je dosta los jer to nije ni napravljeno kako bi trebalo biti , kazem ti u poredjenju sa americkim ovaj nas je maltene drugi show. Meni je licno zanimljivo gledati jer ima mnogo strategije,blindsideova i slicnih stvari.A ni igre nisu lose. u BB to nista nema. I veliko je sranje u svakom showu na balkanu sto gledaoci imaju uticaj , jeste da se tako zaradjuje ali opet... U Americkim showovima gledaoci nemaju nikakav uticaj tokom sezone.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Cekaj, tebi se svidja ono licemerno glupiranje, klanovi i tako to
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Cekaj, tebi se svidja ono licemerno glupiranje, klanovi i tako to
              Sto mi se ne bi svidjalo?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Sto mi se ne bi svidjalo?
                Meni je to najnize ponasanje i koriscenje najnizih nagona.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bas zato je interesantno da se vidi na sto su svi spremni da uzmu milion dolara.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Ja tebe nisam vredjao
                    Samo sam misljenja da mlad covek ne bi trebalo da zaludjuje glavu tim glupostima.

                    Comment


                    • Цолке, и да гледам, не бих ти то рекао, тако да.
                      Озбиљно, не гледам, ови моји индијанци по кући се мају са тиме. Ја из ината нећу бре!
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • VB, Farma i Survivor ulete s vremena na vrijeme, ali pravi rijaliti koji dominira zove se Grand. Kakvo je to samo melo i krs, to se rijecima ne moze opisati. Svi nagoni, sva ljigavost na jednom mjestu. Tu su i turske serije, mnogo turskih serija da obicnom covjeku priblize zivot presvijetlog Sulejmana i njegovih sultanija, narocito nesrecne Hatidze i da ubacis malo turskog slenga u govor, to je in. Ako ti se ne svidjaju turske serije, nikakav problem, tu je stara indijska skola glume. E ako ni to ne valja, pa sta bi ti onda? Izmedju su standardne ratne price i to je to sto se programske seme tice. Ponekad uleti neki dobar film ali previse repriziran, tako da si smoren. Discovery, History i Nat. Geog. izvlace ove standardne kablovske menije, bar kod nas. Da tih programa nema, vjerovatno bih TV koristio samo da pogledam neku utakmicu ili film koji se premijerno pusta a nisam ga gledao, sto je opet rijetkost. Mogao bih lagano da TV ukljucim ujutru i navece zbog vremenske prognoze ako mi treba. Uostalom, TV skroz malo i gledam.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Дају се сада вестерни на Хепију. Можеш то да гледаш, чисто да се присетиш.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Pomagajte

                            Da li neko moze da mi nadje neku skriptu/knjigu na temu: "Recepcija rimskog prava na teritoriji bivse Jugoslavije".
                            Za seminarski je.
                            Sve sam pretrazio, ali nema.
                            Dobro bi mi dosla pomoc
                            sigpic

                            Comment


                            • eh da su meni jedne ovakve

                              http://sneakernews.com/2013/04/11/ni...ack-white-red/
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Savrsene Sunce ti krvavo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X