Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Тако ти је то кад се качиш са људим из Лазаревца
    U Lazarevcu ima ljudi?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      U Lazarevcu ima ljudi?
      Пећинска екипица, лево десно, није лоше све у свему

      Comment


      • A odakle si ti novopremijerligašu? Lazarevca?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A odakle si ti novopremijerligašu? Lazarevca?
          ахаххахахаххахахха...твој смисао за хумор Ољита еволуира

          Comment


          • Sve je dobro dok evoluiram, a ne nedaj Bože revoluciju da dižem. Zaboravila sam odakle si, tako i ako sam htela da ispadnem duhovita nije mi bila namera.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Sve je dobro dok evoluiram, a ne nedaj Bože revoluciju da dižem. Zaboravila sam odakle si, tako i ako sam htela da ispadnem duhovita nije mi bila namera.
              Мислио сам на део "новопремијерлигаш" Ољита, волим и ја тебе, мекано само, опусти се, љубав цвета, цвета цвеће, расте трава...и то

              Comment


              • Kako iz laganog homora prelazis u laskanje i upucavanje sram te bilo
                Last edited by AK47; 12-04-13, 15:23.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Kako iz laganog homora prelazis u laksanje i upucavanje sram te bilo
                  Акишта то је Ољита, љубав моја, веруј мени, има да је отмем од оног њеног, писаће у новинама то читај, Отмица итд.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Мислио сам на део "новопремијерлигаш" Ољита, волим и ја тебе, мекано само, опусти се, љубав цвета, цвета цвеће, расте трава...и то
                    A, pa znala sam da si mislio na ono novopremijerligaša , ali ne znam kako drugačije da nazovem taj tvoj avatar, osim možda glupo izgubljene opklade?
                    Nego nisi odgovorio za Lazarevac.

                    Došlo proleće, hvala nebesima...raj, a ptice u mom kraju poseban merak.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A, pa znala sam da si mislio na ono novopremijerligaša , ali ne znam kako drugačije da nazovem taj tvoj avatar, osim možda glupo izgubljene opklade?
                      Nego nisi odgovorio za Lazarevac.

                      Došlo proleće, hvala nebesima...raj, a ptice u mom kraju poseban merak.
                      Шта да ти одговорим Ољита срце моје, одговор је позитиван, да, исти бих одговор додао и на питање да ли хоћу да те женим, одговор је да

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Акишта то је Ољита, љубав моја, веруј мени, има да је отмем од оног њеног, писаће у новинама то читај, Отмица итд.
                        Voleo bih da mi se omoguci da prijavim ovaj post. Hvala unapred.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Voleo bih da mi se omoguci da prijavim ovaj post. Hvala unapred.

                          Comment


                          • Originally posted by Crna Zmija View Post
                            Sta ti Miko lajkujes, glavni si pokretac onih Survivor sranja, isti kurac.

                            Ja bih gledao da je ova ostala, mozda bi izbio pravi fight.
                            Poredis Survivor i Veliki Brat , jesi zdrav Kako moze isti kurac biti 20 ljudi koji prezivljavaju bogu iza nogu bez icega , grizu ih bube i kojekakve zivotinje u usporedbi sa 20 debila koji udju u kucu gde imaju da piju,jedu , rade sta oce i na kraju dobiju pare , a VIP je posebna prica , njima jos plate da udju.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Stanija i Ava.
                              Naravno da je Survivor bolji jer su u bikiniju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam mislio na VIP Survivor , to sranje nisam ni gledao , sveukupno nas Survivor je 0 bodova u poredjenju sa Americkim , prva i druga sezona sa normalnim ljudima je donekle valjala , VIP ni na sto nije licio. Pogledaj americki , klasa.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X