Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crna Zmija View Post
    Troluje brat.
    Ali jebi ti mene ako neke srednje nisu teže od te Više turističke. Moj kumić to završio, teže mu bilo u gimnaziji. Sad radi kao vodič u Rapsodiju vodi ova putovanja za mlade, ekskurzije, njemu do jaja, putovanja ta upozna mnogo cupika i to, ali meni to nekako nije sreća, ajde do 30. godine, međutim šta posle, dođu žena, deca, porodica, gde možeš ti da se sprdaš po belom svetu pod tim okolnostima, pa nisu svi Henk Mudi.

    EDIT: I Mambitise, nije viša-faks, nego je viša škola viša škola, a faks je faks, nemoj molim te da mešaš te pojmove jer je, bar kod nas u Srbiji, razlika kao nebo i zemlja.
    Last edited by Brajkula; 10-04-13, 16:57.

    Comment


    • Uki druze, ako ces vec ovako nesto da upisujes, bolje ti je ides na onu visu poslovnu. Nije nista teze, a realno je koliko-toliko bolje. Uvek ekonomija ispred turizma.

      @Brajkula

      Gimnazija, ETŠ, skoro svi smerovi tehnicke i medicinska. Verovatno i ekonomska.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Crna Zmija View Post
        Uki druze, ako ces vec ovako nesto da upisujes, bolje ti je ides na onu visu poslovnu. Nije nista teze, a realno je koliko-toliko bolje. Uvek ekonomija ispred turizma.
        Viša poslovna lakša nego osnovna.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Viša poslovna lakša nego osnovna.
          Ista je kao i turisticka, ali opet mozes raditi kao sekretarica.

          Za ono visa-faks.
          Da, znam. Samo sam napisao da ukazem sta ganja Ukica sad, ne srednju vec visu ili faks.
          sigpic

          Comment


          • размишљам шта да упишем, а волим само географију, самим тим и туризам. нећу да упишем нешто ван тог поља јер то друго нема силе да учим. учићу само (ваљда ћу) оно што ме интересује а то је географија.
            географски ми не препоручује нико јер шта ћу са њим? :d да будем неки професор, нешто... нема силе, 100 људи се пријављује за једно радно место у просеку. и сад се ја бијем с мозгом, шта, како...
            сад ми делује привлачна та виша туристичка, мада видим да има само 1 смер и то туризам и економија. е та економија ми боде очи жешће, не знам колико је 6*7...
            а волео бих на пример да радим као водич... :d
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Pa onda upisi, nema druge.
              Ucim ja ono sto ne volim, ne mrzim, ali i ne volim.
              Verujem da je i Brajkula takav, i T-Mac, pa i Wada. Mnogi upisuju zbog posla i novca, a ne iz ljubavi.
              sigpic

              Comment


              • Па могу ја да упишем нешто где има посла, али знам да нећу учити, зато нећу да се зајебавам.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  а волео бих на пример да радим као водич... :d
                  Proveri ti prvo da li stvarno volis to sto si napisao. Postenije je i da ne upises faks nego da ubijes sebe u pojam. Da sam bio pametan ziveo bih do 30. na tudj racun i posle mozes i da umres sta ces vise dosta ti je. Barem ja tako razmisljam.
                  Jedino da zavrsis to i da vremenom udaris kintu i osnujes svoju agenciju ako je to ikako moguce. Sedis kuci i zivis k'o Bog zena i deca na terasi, milina.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Veruj mi da neces ni to uciti, dosadi.
                    A i bolje ti je da istrpis 4-5 godina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam upisao i zavrsio ono sto volim sa super uspehom pa mi to sad znaci u pm.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Kreni ti na vreme da valjas nesto blago meni, nema para od postenog posla.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Postenije je i da ne upises faks nego da ubijes sebe u pojam.
                          De ti to reci Mambi insanu, ne slusa glava luda.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by bracala View Post
                            De ti to reci Mambi insanu, ne slusa glava luda.
                            Nije ni on glup...dosao u Bg da se sprda u vili. On ustvari nije ovde zbog studija nego da cuva ujaku kucu <3 Devize na sve strane.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by bracala View Post
                              De ti to reci Mambi insanu, ne slusa glava luda.
                              Sto meni ? Hahaha
                              Ja hteo pauzirati godinu da nisam bio primljen.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by condition23 View Post
                                proveri ti prvo da li stvarno volis to sto si napisao. Postenije je i da ne upises faks nego da ubijes sebe u pojam. Da sam bio pametan ziveo bih do 30. Na tudj racun i posle mozes i da umres sta ces vise dosta ti je. Barem ja tako razmisljam.
                                Jedino da zavrsis to i da vremenom udaris kintu i osnujes svoju agenciju ako je to ikako moguce. Sedis kuci i zivis k'o bog zena i deca na terasi, milina.
                                ма што да нећу, идем по белом свету и узимам паре за то. мада није то тако, сигурно. сигурно да пукнеш после годину дана понављања једног истог дебилима који те не слушају (екскурзије), ал' опет, то ми је готивно. па касније, ако скупим ту лову, могу и да отворим ту агенцију.
                                лепо звучи све, али није све тако лако.

                                Originally posted by crna zmija View Post
                                veruj mi da neces ni to uciti, dosadi. :d
                                a i bolje ti je da istrpis 4-5 godina.
                                ма учићу, бар док ме не смори, овако нећу уопште.

                                Originally posted by nebojsans View Post
                                ja sam upisao i zavrsio ono sto volim sa super uspehom pa mi to sad znaci u pm.
                                али си завршио нешто, можеш да пљујеш по дачићу и осталим говнима што немаш посла, овако само себе можеш да смараш што ниси завршио ништа.

                                Originally posted by lbjmvpforlife View Post
                                kreni ti na vreme da valjas nesto blago meni, nema para od postenog posla.
                                размишљао сам о томе. ортак из одељења има све предиспозиције да једног дана буде успешан шверцер ер макса, треши итд. :d
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X