Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ain't drink alcohol.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ракија кева, али висококвалитетана пошто постоје разне брље. Нпр. кад сам носио буклију (надам се да знате сви за тај стари српски обичај) и оно ред је да код сваког домаћина пробаш његову ракију пре него што он цугне буклију и исту ракију доточи у буклију. И тако када сам дошао код једног лика и кад сам натегао његову брљу, па мислим да је мало фалило да умрем, мозак на рингишпилу, срце у коми, језик добио епилепсију, длаке се наелектрисале....не знате ви какво је оно лудило, не дај Боже никада ни да сазнате
      Naravno...samo proverenu rakiju treba piti. Meni familija salje svoju sljivu, a imam i ortaka cija je rakija pre par godina osvojila medalju na nekom takmicenju. Pa ti vidi...

      Nema zajebavanja sa tim stvarima

      Comment


      • Sve sami alkoholičari i kockari.

        Comment


        • Originally posted by Crna Zmija View Post
          Bezi covece, da mi ogadi tonic, najjaci sok na svetu sa limunom i dve kocke leda.
          ништа ти не знаш змичуго, у Краљеву код Конде те све учим ;)

          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          I ain't drink alcohol.
          Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
          Sve sami alkoholičari i kockari.
          пропале инвестиције

          Originally posted by Ljuba90 View Post
          Naravno...samo proverenu rakiju treba piti. Meni familija salje svoju sljivu, a imam i ortaka cija je rakija pre par godina osvojila medalju na nekom takmicenju. Pa ti vidi...

          Nema zajebavanja sa tim stvarima
          Прекаљено дакле, само прекаљено

          Comment


          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
            Sve sami alkoholičari i kockari.
            Samo leglo, rekao bi.

            Btw, ja izgleda ovde jedini ljustim Dry Gin, i to u neogranicenim kolicinama,
            da me cak ponekad bude i sramota.

            Mnogi se i cude, pogotovo na osnovu konstitucije, ali sve je u treningu.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Jel ima ovde neko ko ne pije alkohol?
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                Moze sve proci, meni je to u sustini sve isto, samo dzin nikako. Jednom probao i nikad vise. Ne postoji odvratnije pice.
                Matori, probaj ovako nesto http://www.1-877-spirits.com/store/i...Dry-Gin-lg.jpg u kombinaciji sa sokom od jabuke, znaci mesas ta dva veruj mi da ce te oboriti na zemlju, a mislices da pijes vodu
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Jel ima ovde neko ko ne pije alkohol?
                  Veoma tesko

                  Comment


                  • Samo pivo i rakija, jesmo Srbi ili nismo picka mu materina.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Samo pivo i rakija, jesmo Srbi ili nismo picka mu materina.
                      Ти си ми нека родбина сто посто.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Samo pivo i rakija, jesmo Srbi ili nismo picka mu materina.
                        Jok

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Jok
                          Ti si Trol, sta se uvaljujes nama koji djavo :S
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ti si Trol, sta se uvaljujes nama koji djavo :S
                            Ja sam od Grand Magusa

                            Spoiler

                            Comment


                            • Originally posted by Crna Zmija View Post
                              Bezi covece, da mi ogadi tonic, najjaci sok na svetu sa limunom i dve kocke leda.
                              Ti si promasaj totalni...ovo nemoj vise da iznosis u javnost da nas ne zavadi sitnica
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Ti si promasaj totalni...ovo nemoj vise da iznosis u javnost da nas ne zavadi sitnica
                                Осрамотио се признајем и ја, мсм морам једино тако можемо да га изведемо на прави пут

                                Comment

                                Working...
                                X