Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Realno, mnogo mocno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment




    • Manute Bol.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment




      • Tatin sin
        sigpic

        Comment


        • Originalno ime, Bol Bol. Odakle li im smao pade na pamet?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • I bice on dosta bolji od caleta ako je suditi po snimku. Plus cini se da ima isti poremecaj pa ce biti dosta visok. Sjajna koordinacija.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sut k'o Noah.
              sigpic

              Comment


              • Каква конституција јеботе...



                http://www.nbaserbia.com/intervjui/2...-march-madness

                На крају овог клипа ме разочарао. Шамар би му добро легао.



                https://twitter.com/PhilJackson11

                И ево га први твит, хахахаххахаха:
                https://twitter.com/PhilJackson11/st...31514011496449
                Last edited by Урош94; 27-03-13, 23:22.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • That awkward moment when the Charlotte Bobcats have a better win-streak than the Miami Heat...



                  Last edited by Урош94; 28-03-13, 06:03.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar dan. Korisnik sam vase mreze vec duzi niz godina, tacnije od 2005. godine (broj, kao i telefon, uzet vece posle nesrecnog poraza od Petrzalke na penale). Otprilike u to vreme pocinje i moja kockarska opsesija i zavisnost. Sigurno se pitate zasto vam ovo govorim? Pa vidite.. jedna poruka je 4.9, o pozivima ni da ne govorim. A iz gore navedenog, shvatate da nisam bas u stanju cesto sebi da uplacujem kredit. Ko zna.. mozda vam se i ne bih javljao ovim putem, da pre neki dan nisam ostavio 8000 dinara na aparatu. U trenutku kad sam se masio za telefon u nameri da posaljem prijatelju poruku da dodje da me "vadi", shvatio sam da na racunu imam 36 dinara, ali u minusu (jer sam SOS vec iskoristio), i da je nemoguce slanje te poruke, jer fali nesto manje od dinara. Izbezumljen i onako slomljen, ni ne pitajuci Peru mocarta da mi ukljuci na ler, odlazim kuci, ostavljajuci aparat na milost i nemilost lokalnim sakalima i hijenama (svaka je slicnost sa onima iz 21 bloka slucajna). To ne bi bilo ono najgore.. nakon pola sata stize mi poruka u vidu SMS-a sa sadrzajem: ,,Debeli ukljucio 100 din, dobio 5 istih na 125". Da vam ne oduzimam vise vremena, razlog mog obracanja vama je u sledecem: OBEZBEDITE KOCKARIMA BENEFICIJE I BOLJE PROMOCIJE! Nesto simbolicno, tipa jedna poruka 1 dinar, i poziv recimo 3 dinara minut. Saciniti spisak svih ljudi koji se kockaju, nebitno da li su Grobari, delije, taurunumi ili forsi, i napraviti akciju pod parolom: "Svi smo mi isti, samo nas kocka spaja". I gledati da se sto pre ispravi ta nepravda (ako je ikako moguce, povezati ih na neki nacin tako sto ce pozivi izmedju njih biti besplatni). Kockari su plemeniti ljudi, cesto neshvaceni i previse osetljivi, pod stresom su stalno i vrlo je pogresno misljenje koje narod ima o njima. Mislim da ce ovaj moj apel za pomoc naici na veliki broj dobrih ljudi koji dele moje misljenje. A verujem da cete ubrzo dobiti i nove korisnike. Menjanje mreze ne dolazi u obzir, i dalje drzim lik Bogoljuba Karica na zidu sobe. U nadi da cete mi se javiti, da nekako da probamo da resimo ovaj problem, srdacno vam zelim sve najbolje i prijatan ostatak dana

                    Oplakao sam, kakav Bog Brat kockarski!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Nevera brate, i ja sam plakao dok sam citao ali ima istine, kao one u vezi punjenja aparata, i onda dodje neki slepac i digne kintu na sitnis ali dobri su i komentari, tipa "kupicemo ti Telenor poker aparata, da se kockate u kuci" ili "nema prelazenja na drugu mrezu, jos uvek drzim sliku Bogoljuba Karica u sobi"
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment








                      • kako li se samo upises kad oboris rekord?
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Comment


                          • najbolja reklama ove sezone:

                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Kockari su plemeniti ljudi, cesto neshvaceni i previse osetljivi, pod stresom su stalno i vrlo je pogresno misljenje koje narod ima o njima.
                              sigpic

                              Comment



                              • Malo je starija reklama ali po meni jedna od boljih.

                                Comment

                                Working...
                                X