Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Slazem se, svaka cast obojici na strucnosti...mada takodje nzm bas za Ellisa i nisam se bas nesto uverio u kvalitet Wiliamsa, vidim mnogi ga hvale, a nzm sve neki skandali, trener, trejd nzm ni ja
    <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

    Comment


    • Comment


      • [/quote]


        Ray Allen jeste sjajan igrac, ali umesto koga bi ga stavio? Sva mesta su popunjena, a svako od pomenutih je zasluzio da bude na toj listi ( a za Ellisa, to je najkompletniji SG zapadne konferencije nakon Bryanta, i smatram da ne postoji igrac koji ga moze cuvati kada je u beast mode-u )


        DWade, perfektan top 10 +*@WT*48*





        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          [quote author=D-Wade link=topic=2941.msg232092#msg232092 date=1295399268]
          Evo ja sam napisao malu analizu o po meni najboljih 10 igraca lige, nemojte biti ostri u ocenivanju $#^%RT


          1.Vredni pomena: Paul Pierce, Steve Nash, Chris Paul, Carmelo Anthony, Pau Gasol, Zach Randolph.
          [/quote]
          Bryant ne zasluzuje da bude 1. Previse je sebican. Sta je sa CP3-jem nema ga ni medju prvih 10. Rose je bolji od Novickog
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2941.msg255432#msg255432 date=1298647170]
            Bryant ne zasluzuje da bude 1. Previse je sebican. Sta je sa CP3-jem nema ga ni medju prvih 10. Rose je bolji od Novickog
            [/quote]
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2941.msg255432#msg255432 date=1298647170]
              Bryant ne zasluzuje da bude 1. Previse je sebican. Sta je sa CP3-jem nema ga ni medju prvih 10. Rose je bolji od Novickog
              [/quote]


              Mozes li mi reci zbog cega mislis da je Bryant previse sebican i da ne zasluzuje biti prvi...mada mislim da D-Wade ovde nije strogo isao od prvog do desetog,vec je tako ispalo,ali verujem da bi svakako Bryanta stavio na prvo mesto?!?
              Ovo je deset najbolji u ligi u trenutku pisanja kolumne(uz malo uticaja karijere),a Paul tada,a ni sada nije tu, realno.


              T-Mac,moze ovo prebaciti negde,da se ne kvari tema.
              sigpic

              Comment


              • Valentino Rossi #46

                G.O.A.T

                Comment


                • [/quote]


                  Cuj, i to je subjektivno misljenje...evo po meni je Wade bolji.A Nowitzki nije ucitelj za Rose-a,ali je u tom trenutku mozda bio bolji,ali jos jednom kazem(neka to potvrdi D-Wade) ovo je spisak 10 najboljih,ali mislim da je bez nekog pravog redosleda,samo su prva dvojica na mestu. $8#a
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2941.msg255475#msg255475 date=1298653423]

                    Cuj, i to je subjektivno misljenje...evo po meni je Wade bolji.A Nowitzki nije ucitelj za Rose-a,ali je u tom trenutku mozda bio bolji,ali jos jednom kazem(neka to potvrdi D-Wade) ovo je spisak 10 najboljih,ali mislim da je bez nekog pravog redosleda,samo su prva dvojica na mestu. $8#a
                    [/quote]
                    Valentino Rossi #46

                    G.O.A.T

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Dzejms bolji od Vejda?Tesko,on da je tako dobar,osvojio bi titulu sa Klivlendom,ne bi otisao kod Vejda...

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Samo mi reci na cemu ti zasnivas da je James bolji od Wade-a ? %QWT&amp;W


                        Jer prema tebi, ispade da je James za klasu bolji od Wade-a, sto jednostavno nije istina. Sto se mene tice Wade je bolji ( jer mi je omiljeni igrac, a i obozavam njegov stil igre, kao sto neko vise voli James-a ), ali generalno su isti. Obojica su sjajni igraci, svako ima svoj ukus.

                        Sto se tice top 10, da sada pisem tesko da bih sta promenio, vidim da se mnogi pitaju zasto je tu Ellis, ja smatram da je on najkompletniji bek na zapadu posle Kobe-a, kao sto je rekao LBJ. Jos je ove sezone popravio sut za 3, kada krene tesko da ga neko moze cuvati. %QWT&amp;W
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • [/quote]box-score-a&quot;,da gledam box score mislio bi da je James bolje,zar ne...
                          A znaci Rose je losiji plejmejker od Fischera(ja navijam za Lakerse),kada je Fischer igrao u NBA,Rose nije znao sta je to...

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=D-Wade link=topic=2941.msg255487#msg255487 date=1298654202]
                            Samo mi reci na cemu ti zasnivas da je James bolji od Wade-a ? %QWT&amp;W


                            Jer prema tebi, ispade da je James za klasu bolji od Wade-a, sto jednostavno nije istina. Sto se mene tice Wade je bolji, ali generalno su meni isti. Obojica su sjajni igraci, svako ima svoj ukus.

                            Sto se tice top 10, da sada pisem tesko da bih sta promenio, vidim da se mnogi pitaju zasto je tu Ellis, ja smatram da je on najkompletniji bek na zapadu posle Kobe-a, kao sto je rekao LBJ. Jos je ove sezone popravio sut za 3, kada krene tesko da ga neko moze cuvati. %QWT&amp;W
                            [/quote]
                            Valentino Rossi #46

                            G.O.A.T

                            Comment


                            • box-score-a&quot;,da gledam box score mislio bi da je James bolje,zar ne...
                              A znaci Rose je losiji plejmejker od Fischera(ja navijam za Lakerse),kada je Fischer igrao u NBA,Rose nije znao sta je to...
                              [/quote]
                              Valentino Rossi #46

                              G.O.A.T

                              Comment


                              • [/quote]


                                Ja niti sam rekao da sam odgledao skoro sve utakmice Miami-a i Lakers-a,niti sam rekao da sam to uradio gledajuci video klipove i box score,nije mi potrebno,evo recimo 30 utakmica,da stvorim sebi sliku o igracu i da zakljucim ko je po meni bolji...kada je rec o ovoj sezoni.Kazes da je James popravio sut,jeste,ali i Wade sigurno nema losiji sut od njega...ulaz,tu je po meni Wade najbolji igrac u citavoj ligi.


                                Nisam ih ja poredio,ti si rekao da Nowitzki moze biti ucitelj Rose-u...to je poredjenje.


                                Svako ima svoje misljenje,ne mogu se vise rapsravljati...ja sam svoje rekao,1.Kobe 2. Wade 3.James.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X