Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Dok cekamo 50. rodjendan najveceg igraca u istoriji igre zvane kosarka, evo najboljeg klipa sa sportskom tematikom koji se moze naci.

    Malo trivia pitanje ako neko zeli da odgovori, dajem reputaciju ako je tacno, koje je brojeve tokom profesionalne karijere nosio MJ?
    23 celu karijeru, 45 nakon prve penzije, a 12 je nosio u jednoj utakmici samo, ako se ne varam, bese mu ukraden dres valjda... Jesam dobro rekao ? I da, u reprezentaciji 9.
    sigpic

    Comment


    • Bravo Rondo, vidi se zasto je covek mod

      Oke, idemo dalje ako neko zeli. Koji veliki igrac i Hall of Famer je bio saigrac MJa tokom univerzitetske karijere na UNC?
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • James Worthy

        NEXT!
        sigpic

        Comment


        • Bemte u Google. Ovo je vec malo teze. Koji je igrac prilikom dolaska u ligu prvi smatran novim Jordanom? Cak se govorilo da je on visi i jaci MJ.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Bemte u Google. Ovo je vec malo teze. Koji je igrac prilikom dolaska u ligu prvi smatran novim Jordanom? Cak se govorilo da je on visi i jaci MJ.
            Ernijev najdrazi igrac, Penny Hardaway.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ernijev najdrazi igrac, Penny Hardaway.
              Nope.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Nope.
                Zavisi da li mislis na novog Jordan-a dok je MJ igrao, ili kada je zavrsio karijeru.

                Dok je igrao, bio je Penny od strane medija...

                Mozda jos Grant Hill..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma LeBron

                  Podojio sam vas dosta, imam obaveze sada pa vas pustam da se zabavljate
                  sigpic

                  Comment


                  • Dok je igrao, zapravo i nije se nesto naigrao pre nego sto su poceli da mu traze naslednike

                    Rondo, al zamalo Rekoh da je teze..
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • '93 je za Penny-a receno da je "The next MJ", neko je govorio da ce da ga nadmasi. Ne znam ko je to jos pre njega bio Sone.


                      Grant Hill ako nije Penny, ali je Grant u ligu dosao '94-e. Rondo batice, kakav LeBron, pre njega su barem petorica prozvani novim Jordan-om.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Hajde, sledeci hint. Draftovan je sredinom osamdesetih godina.

                        Edit: Draft na kojem je uzet smatra se najbaksuznijim ikada zbog nekoliko smrti igraca i teskih povreda u kasnijoj karijeri.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Zavisi da li mislis na novog Jordan-a dok je MJ igrao, ili kada je zavrsio karijeru.

                          Dok je igrao, bio je Penny od strane medija...

                          Mozda jos Grant Hill..
                          Grant Hill govorili su sa kakom lakocom je igrao,talentom dok nije se povredio koleno cini mi se po meni on gledao sam NBA krajem 90tih tako da sam ga gledao u najboljim danima
                          ali i Peny je bio tu .
                          Last edited by Bokirivaldo; 16-02-13, 21:53.
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Sava Lesic
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ajde Mekinjo, sta blejis u temu, govori i ti nesto.

                              Mrzi me koristiti net, ne znam ko je. Bas me zanima.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Sava Lesic
                                Ај читај мало јеботе, драфтован је осамдесетих.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X