Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koja je fora sa onim plavim linijama i tako tim ?
    sigpic

    Comment


    • Sutra malo, imas i neke ininge ili sta vec. Kaznene udarce sa raznih mesta u polju itd.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Kakva crna pravila , guras pak do gola i branis svoj gol Kao fudbal , ukljucis u faule uz to , kazna 2 minute cini mi se i to je ono osnovno
        I cekas ponovljeni snimak da bi video pogodak

        Meni je najupecatljiviji momenat bio kad je neki lik prosle godine neverovatno promasio sam prazan gol. Cula se ona sirena za pogodak, publika se radovala i komentatori isto rekli da je pao gol. Kad ono usporeni snimak baja prebacio gol. Toliko o tome sta oni prate i gledaju. Meni je to glupi, jeftini americki sport kao i bejzbol , al ok nije u redu pljuvati samo zato sto se meni ne svidja
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          I cekas ponovljeni snimak da bi video pogodak

          Meni je najupecatljiviji momenat bio kad je neki lik prosle godine neverovatno promasio sam prazan gol. Cula se ona sirena za pogodak, publika se radovala i komentatori isto rekli da je pao gol. Kad ono usporeni snimak baja prebacio gol. Toliko o tome sta oni prate i gledaju. Meni je to glupi, jeftini americki sport kao i bejzbol , al ok nije u redu pljuvati samo zato sto se meni ne svidja
          Cuj ovog
          Jok pljuvaces zato sto se Mikuli ne svidja

          Bejzbol mislim da bih mogao pratiti ali ovo nema sanse. Gledao sam partizan jednom sa caletom protiv nekih divljaka iz okruzenja umalo nismo zaspali obojica
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ja hokej jedino Medvescak par puta zbog kladionice ali kako sam batalio kladjenje na hokej i to sam prestao , ubedljivo najgluplji americki sport : 1) NBA , 2)NFL , 3) MLB , ostalo bzvz
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Pa sta ti jos ostalo? Lakros jedino A to ne verujem da pratis.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • MLS
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Uvek me podseti na Bad Copy i ,,ovom prilikom pozdravljam Siska sto kad vidi Bekama kroz dzep ----- stiska''
                  Znam pesmu matori, ali nije prikladna za ovu priliku xD
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Није "овом приликом" него "овим путем поздрављам...".
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Da li neko mozda zna kako se zove sport koji je Eurosport prenosio pre nekoliko godina, igra se na terenu za mali fudbal sa rukometnom loptom koju probacuju kroz kos na kojem je obruc napravljen od probusene plasticne kante od 10 litara, igraju mesano i muskarci i zene, a na tribini 10 hiljada ljudi u transu luduje?
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • TO bre nesto iz Hari Potera
                        Znam za Lakros. Drug i ja prvi put kad smo gledali pomislili da su to neki debili koji se sibaju sa metlama.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KAKAV OPIS UMRO SAM
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Једино што ми пада на памет је овај Нетбол, мада то ваљда само жене играју...

                            http://en.wikipedia.org/wiki/Netball
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Da li neko mozda zna kako se zove sport koji je Eurosport prenosio pre nekoliko godina, igra se na terenu za mali fudbal sa rukometnom loptom koju probacuju kroz kos na kojem je obruc napravljen od probusene plasticne kante od 10 litara, igraju mesano i muskarci i zene, a na tribini 10 hiljada ljudi u transu luduje?
                              to je neki azijski garant, umeo je eurosport da prenosi indijske olimpijade i slicno

                              ovaj je ipak najjaci, ko izvali pravila kucu mu prepisem
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Једино што ми пада на памет је овај Нетбол, мада то ваљда само жене играју...

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Netball

                                E to je to... Samo je kanta bila i mesani su bili, a zajebao sam se za rukometnu, ipak je vaterpolo lopta.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X