Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    [quote author=Nikola_89 link=topic=2942.msg248531#msg248531 date=1297696558]
    oni najsitniji su najprgaviji $#^%RT
    [/quote]


    Poput kučića, najmanji = najiritantniji . h5g6k8



    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2942.msg248474#msg248474 date=1297690780]
      Rajon Rondo trying to sneek into Miami Heat huddle 2/13/11


      Kakvo govno. $#^%RT
      [/quote]
      Sto ga James nije drknuo laktom u vilicu pa da mu sve zube sabije u usta! Djubre! *%@(D!RY-

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        Je l' gledao mozda neko K-State - Kansas sinoc?
        Jacob Pullen je zivotinja!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          Evo ga kada je imao 35,4 ppg 2005-2006...ponovo gomila buzzer beatera,sta je uradio na All-Staru izmedju Cartera i Wade-a...naravno the best play je 81 poen.


          http://hangtime.blogs.nba.com/2011/0...s=iref:nbahpt1
          sigpic

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            Ali...ali...Kevin Martin ima 15 slobodnih bacanja po utakmici, to je bolje, zar ne?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Kevin Martin je igracina, kako smes njega i Kobe-a pomenuti u istoj recenici $#^%RT


              Mamba, nesto se ti mnogo zakacio za Wade-a, nemoj da ja kacim sta je on radio Lakers-ima 7&@%q


              Taj prizor ti se ne bi svideo, pogotovo neki materijali iz 2006 I#^@8
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=T-Mac link=topic=2942.msg249247#msg249247 date=1297792857]
                Ali...ali...Kevin Martin ima 15 slobodnih bacanja po utakmici, to je bolje, zar ne?
                [/quote]


                Naravno,onaj indeks korisnosti je mama,aaa.ima l' vece retardacije.
                Najjace mi je kada sam igrao euroleague fantasy,Suarez iz Reala ima 12 poena,2 asaistencije,2 skoka,a indeks mu bude oko 23-24.Normalno izvede 10 slobodnih skoro. #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  All Star 2010- NBA Players singing Boys 2 Men songs! Too Funny!


                  Kako svi lepo pevaju &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                  Ali stvarno, Pau Gasol &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J $#^%RT


                  Shaq=Car *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    Howard kralj &*#GI(]

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      TFB:unks:: Guess who's Back ... 5'9" T-DUB!!Sprite Dunk Contest


                      1:48 &8@^J

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        prokido sam se od smeha *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        Petorica tukla
                        -zapljena, nece da mu vracaju
                        -privatno je jedan na jedan
                        -pa policija ga tukla
                        ahahaha &*#GI(] &*#GI(]

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          Ne znam gde bi ovo napisao,pa cu ovde...


                          Ako ima neko ko se razume dobro u kompjutere neka mi pomogne


                          Problem je u tome da kad god udjem u neki online player-bilo da su to streamovi za neke tekme,ili YouTube,ili online serije odma mi zakuca komp i mora da se restartuje...ako neko moze da mi pomogne neka odgovori ovde ili neka mi posalje pm...hvala u napred


                          Samo nemojte da kazete reinstall windowsa,to cu ako nista drugo ne bude pomoglo h5g6k8

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            Oce neko partiju sporta na Konkviztadoru???? h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              [quote author=Drazen 3 link=topic=2955.msg250869#msg250869 date=1298065090]
                              Oce neko partiju sporta na Konkviztadoru? ??? h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
                              [/quote]
                              Ocu ja @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                Hocu i ja h5g6k8
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X