Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Seljacino <3 Svako vece pred spavanje pljunes kroz prozor, ne zato sto imas slajm ili si bolestan nego cisto da se povezes sa korenima jer si ti Srbin i mozes da pljujes kad hoces.
    Obavezno se podriguje i cacka nos kada nekog ima jer te trenutke treba podeliti sa nekim
    HAHAHAHAHAHA, steta bi bila da sam ovo propustio!!
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Piperiska: Stavio jos danas tras na keca Ja cesto koristim tras u svakodnevnom recniku. Npr gledam basket sa drugom i kad neko da kos ja kazem traaaas.

      Indigo: Obozavam da pljujem kroz prozor pogotovu kad sam kod nekog na visem spratu pa gledam onu jadnu pljuvacku kako se obrce kao Baumgartner u jednom trenutku Podrigujem samo kad pijem a to je cesto, doduse u muskom drustvu i to bliski prijatelji.
      Nos retko kad cackam, meni leva nozdrva ceo zivot zapusena. Kad bih disao na nos, verovatno bih umro posle 7 dana.

      Olja: Ako mene ucutkujes, lose ces da se provedes Volim da pricam i ponekad sam sam sebi dosadan Kad ostanem sam u stanu da psujem na glas onako kao bolestan.
      Last edited by Condition23; 19-10-12, 23:36.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Mozemo odmah
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • KOSARKA - Kosarka je jedan stil života!.. " Subotom mi se sviđa izaći! " -kažu jedni.. " Nedeljom mi se sviđa spavati! " -kažu drugi.. " Najbolji je basket! " -kažu ti prijatelji.. " Nismo nikad zajedno! " -kaže ti djevojka/dekčo.. Neki kažu da nikad nećeš postići ništa, drugi kažu da su igrači sa televizije puno bolji od tebe.. " Počni razmišljati o faxu i poslu! " -kažu ti roditelji.. Ali razmisli, šta znaju oni šta znači kosarka za mene?!.. Šta znaju o tenzijama i živcima koji ti ne daju spavati noć pre utakmice?!.. Šta znaju oni o utakmicama koje si igrao bolestan ili povređen?!.. Šta znaju oni o udarcima i bolu koji podnosiš?!.. Šta znaju oni o nervozi koju osećaš dok sediš na klupi?!.. Šta znaju oni kako je dobiti ili izgubiti utakmicu 1 minuta pre kraja?!.. Šta znaju oni šta misliš kad se istežeš 20 minuta pre utakmice?!.. Šta znaju oni kako je loše kada moraš pauzirati zbog povrede?!.. Šta znaju oni o hladnim tuševima koje si doživeo?!..
          Šta znaju oni koliko ja volim ovaj sport?!.. Parket, tribine, 4 saigrača sa tobom, 5 protiv tebe na drugoj strani.. Ljudi koji te podržavaju i ljudi koji te vređaju, jedna lopta -jedan klub!.. Ovo je naš život, šta oni znaju?!. . Dosta ljudi kaže: " Kosarka nema veze sa životom! " -ne znam znaju li o životu, ali o kosarci ne znaju ništa!.. Vrlo je jednostavno kritikovati kosarkase.. Dosta ljudi ih gleda kao loše utripovane osobe bez škole, sa lošim načinom izražavanja i dosta drugih stvari.. Ali niko ne zna žrtvu koju podnosiš kako bi igrao kosarku.. Iza jednog kosarkasa ima jedna propuštena mladost kako bi ostvario san.. Gubimo djevojke/momke, porodične trenutke, izlaske, leta.. Ali LJUDI TO NE VIDE -samo govore da trčimo za loptom i pokušavamo je ubaciti u kos!.. ZATO KADA VIDIŠ NEKOG KOSARKASA -APLAUDIRAJ MU!.. JER DOĆI DO TOG' MESTA, TREBAO JE TRI PUTA VEĆI TRUD NEGO ŠTO TI MISLIŠ ! ONE LOVE

          Comment


          • Отварам тему за фантази. Ставићу гласање (ако имам ту могућност) за време драфта.
            Неки предлози?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              Отварам тему за фантази. Ставићу гласање (ако имам ту могућност) за време драфта.
              Неки предлози?
              Neki fantasy, nista a?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ja cu da igram fantasy.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  Ja cu da igram fantasy.
                  Buraz ti ni u H2H nisi aktivan...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ипак не отварам ја ништа јер сам управо сазнао да Вејд хоће да се бакће с тим. Мислио сам да нико неће па ја да узмем ствар у своје руке.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Kako volem ovo.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma nista bolje od ovoga, bas kao sto pise na slici, ziva istina.

                        Comment


                        • Indigo cepa samo domace prozivode, patriotski, nema sta
                          sigpic

                          Comment


                          • Ракија!
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Ракија!
                              Stize Novembar, stizu i slave. Rakijica, mezence, jedva cekam

                              Comment


                              • Ma idi bre. Bez proseravanja mogu na dan odvaliti litru samo tako, onako opusteno. Kada pijem cisto uhvati me onako al kad pomesas sa vinjakom 4 dana lezis u krevetu.
                                Svi piju iz malih casica ja odmah " Konobar daj ti od 2 deci da se ja ne zajebavam "

                                EDIT: Ja mrzim rakiju. Jedino visnjevaca moze da prodje.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X