Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sone bre, nemoj Mela i CP3-a da mi zapostavljas.

    Gledaj ti bre ta imena, nemoj nikoga da mi izostavis...Dream Team bi bio da su tu jos zdravi D-Rose, Wade, Howard i LaMarcus.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Sone bre, nemoj Mela i CP3-a da mi zapostavljas.
      Rekoh najmanje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Rekoh najmanje.
        Izvini, sada sam video.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Nije Lebron toliko iznad te grupe igraca
          Naravno da nije ali ja to napišem uvek tako jer je za mene prvi.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Stvarno ljudi sta mislite kakvi bi tek bili da su tu Wade,Aldridge,Rose i Howard.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • steta za griffina
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Поздрав момцови, био сам одсутан од компа недељу дана па нисам упућен у ове трејдове и сва дешавања у НБА, па ако има неко љубазан укратко да ми испише неке најбитније трејдове и шта се ово десило са Грифином, видим да се нешто сјебао, а не листа ми се 30 страна.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Blake je povredio koleno neznam ozbiljnost poslat je na MRI,a rekli su Anthonyu Davisu da se javi na kamp USA u Las Vegasu.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Larry Bird on whether current Olympic team could beat Dream Team: "They probably could. I haven't played in 20 years and we're all old now."

                    Comment


                    • Jesu li Bane i Delgado banovani zbog ranijih postova u offseason temi (prije 01:00h) ili zbog neceg posle toga?

                      http://www.rojadirecta.me/goto/event...me/canal-1.php - link za SAD-Dominikanska republika.
                      Last edited by Emil_LBJ; 13-07-12, 02:01.

                      Comment


                      • Dream Team Comparison: 1992 = 12 players, 11 HOFs, 23 titles, 1 Admiral; 2012 = 12 players, 7 titles, 2 headbands, 1 Mamba, 23 eyebrows.

                        Comment


                        • Nije ti to tacno. 92e Majkl je imao dve titule i Skoti isto da ne cepidlacim o drugim igracima mrzi me sad

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Nije ti to tacno. 92e Majkl je imao dve titule i Skoti isto da ne cepidlacim o drugim igracima mrzi me sad
                            Ma jebo to...bitne su 23 obrve

                            Comment


                            • To vec jeste tacno Ima i slika Kobe i Russ pozdravljaju se, pise no passes allowed

                              Comment

                              Working...
                              X