Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da prvo 1 na 1, pa 2 na 1, sada krece gang bang, uskoro ce i sa bukake da krenu. Ne pise mu se dobro.

    Comment


    • Trpaj !

      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ma smesni su oba trojica mlate praznu slamu

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Ma smesni su oba trojica mlate praznu slamu


          Nagradna igra nadji pronadji Mirzu.

          Comment


          • Dobar al' jesi caknut LBJ sunce ti poljubim nenormalno.

            Ja mislim da je najbolje da odemo negde na terence i gledamo kako LBJ igra protiv njih 1 na 1 basket do 11, ko izgubi placa svima pivo. Ja sam za.

            Comment


            • 1 na 1? 3 na 1, i jos nece koristiti levu ruku!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Koji hendikep?

                Comment


                • Ma 1 na 1, zabavnije. Turnir ce se zvati "Mirza yes no".

                  Veruj mi uzivancija, ako dobije, ima da postane ovako lud, a ako izgubi, mislim da cemo se svi lepo smejati kad izbusi loptu ili tako nesto.

                  Comment


                  • Entoni Mejson sutirao samo levom slobodna, imao ja autogram od njega, bio sa Dikijem u pioniru na nekom Delta turniru.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Koji hendikep?


                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Bio sam najperskektivniji igrac svog godista 2002. godine, najbolji strelac lige, prvi trojkas, prvak Srbije u trojkom protiv droge e onda su trojke izgubile primat :/
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Bring it on bitches

                          Comment


                          • Hvala bogu te napokon dobismo moderatora koji zapravo nesto radi.

                            Comment


                            • Pa pritisni znas vec koga da i on radi nesto. Mamba je svakako izgubljen slucaj.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • On bre nema pristup internetu, dok ja ne odnesem moj modem i preselim se kod njega umro je. Ima samo jedne carape bre ti oces da se bakce po forumu.

                                P.S. Ovim sam mislio i na SM-ove, ti, Wada i Ljuba kao radite nesto

                                Comment

                                Working...
                                X