Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja imam super ponudu da odem u Rusiju da sljakam za par soma mesecno ali jednostavno ne mogu odavde. Isao bih samo ako sam prinudjen. Nisam neki patriota ali jednostavno volim ovu ludnicu ovde, turbulenciju, budale oko sebe, jebem li ga.

    edit: Mozda bih i otisao u neku topliju drzavu na godinu dana ali u hladnu Rusiju, nema sile. Odmah bi me uhvatila depresija.
    Last edited by asprilja; 03-07-12, 23:47.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • U Evropi bi voleo da zivim u Holandiji. Liberalni su, tj. previse razlicitosti ali ljudi neobracaju paznju na to, i meni licno to prija da vidim kod ljudi.

      Sto se tice zime i Kanade, znas kako, mozda je bolja zima kod nas, ali matorci kada rade zimi, odu u k jer niti ima grejanje a duva sa svih strana a to je inace kao jedna od naj banja kod nas. A i ovde ima toliko minusa sto se mene tice, da je zima pickin dim, i onako i ovde kukaju ili je hladno ili je vrucina, kako god okrenes uvek necim nezadovoljni.

      Comment


      • Е у Холандији не бих живео да ми плаћаш Бога оца...
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ta Holandija je isto mnogo izvikana i sta tebe interesuje sto oni ne obracaju paznju na razlicitost? Nisi derpe, trebalo bi da te boli kita za to. Nije ti valjda to kriterijum za drzavu u kojoj bi voleo da zivis.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Е у Холандији не бих живео да ми плаћаш Бога оца...
            Onda nikad ne odes tamo, samo super je ako hoces ovde da ostanes, a ako hoces da ides, mora da imas prvo nekog, i da taj uopste hoce da se zajebava sa tobom ili da platis tipa velike pare da bih otisao kod nekog. Evo moj primer, 13 hiljada dolara treba da platim caru za Kanadu, jer posto fax nemam ne trebam im ovako, ali ako me on pozove, onda idem kod njega, ali fora u Kanadi je sto ako ti nesto zeznes, zajebao si i ovog sto te pozvao i garantovao za tebe, ali opet odakle mi 13 hiljada dolara, pa ja nemam kod sebe sada 200 dinara a kamoli 13 hiljada dolara.

            Ma nije kriterijum al' eto to mi prvo palo na pamet, jer ovde se mrzi sve sto se najmanje razlikuje po bilo cemu, pa mi ta tema onako strci bas. Inace bih ziveo u Nemackoj, najjaci su u Evroopi ako bi po tome gledali.

            U Englesku ne bih isao jer svejedno da li si gej ili ne, u svakom slucaju ti riba lici na musko.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Zavisi na koju obrazovanost mislis. Ako aludiras na sertifikovanu od strane nadleznih institucija koje su neuspesno reformisane najjadnijim sistemom obrazovanja koji sam imao prilike da vidim onda si u pravu. Ako se pak osvrnes na opstost znanja koji poseduje prosecan gradjanin Srbije onda to nije istina. Sad ces ti reci da je to nepotrebno znanje a ja cu da kazem da te to znanje sprecava da postanes robot i da te jos jedino ono deli od potpune pokornosti sistemu.
              To je jos jedna zabluda koji gajis prema ovoj zemlji.
              Nazalost. Ja bi voleo da si u pravu, ali nisi.

              U srbiji je 20% ljudi nepismeno, ali bukvalno. Znaci svaki
              5 stanovnik.

              50% ljudi je jedva zavrsilo osnovnu skolu i funkcionalno
              su nepismeni. Znaci, svaki drugi.

              Madjarska ima 12 nobelovaca, sto je 12 puta vise nego
              imaju sve bivse zemlje SFRJ. Dok smo se mi zajebavli s njima.

              O cemu ti pricas? Kakvo opste znanje. preko 65% ljudi u
              Srbiji ne zna reci svoje himne!!! EEEEEEEEJ!! 65%, alo bre,
              skok u napadu, borba bre.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • 50 posto nema vise od osnovne? Ja sam mislio da sam u nekih 10 posto najvise. Do jaja, sad vise nemam komplekse
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Opada rapidno sto je posledica reforme kazem ti. Vise ni to ne postoji dok nije bas uvek tako bilo. Moj cale je napustio srednju skolu, nije je zavrsio a opste znanje ima 2 puta vece nego keva dok je ona zavrsila filozofski sa 9.2 prosekom. Dzabe sednemo gledamo kviz, pricamo o necemu levom, ne moze da mu pridje al' ona ima papir a za njega kada bi mu procitao file mislio bi da je klosar koji se potpisuje krstacom kad ono mucak.

                  Comment


                  • Originally posted by apacrow View Post
                    skok u napadu, borba bre.


                    Kako cu da placem kada bude prva utakmica

                    Comment


                    • Ja cu bukvalno da placem kad udje u halu a krene Dule Vujosevic salalalala da grmi, ne moze da mi ne krene suza.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Moj cale je napustio srednju skolu, nije je zavrsio a opste znanje ima 2 puta vece nego keva dok je ona zavrsila filozofski sa 9.2 prosekom.
                        pa to je i normalno. morao je negde da ulozi vreme,
                        i s necim da se zanima, dok je tvoja keva studirala.

                        na kraju, nije ona sa 9.2 slucajno izabrala bas njega,
                        niti je on bas slucajno izabrao nju.

                        opet, to opste znanje njemu i tebi moze biti samo moralna
                        satisfakcija, i nista vise od toga. jedino ako se prijavi na
                        kvizove, mada sam cuo da ni tamo vise neisplacuju nagrade.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          pa to je i normalno. morao je negde da ulozi vreme,
                          i s necim da se zanima, dok je tvoja keva studirala.

                          na kraju, nije ona sa 9.2 slucajno izabrala bas njega,
                          niti je on bas slucajno izabrao nju.

                          opet, to opste znanje njemu i tebi moze biti samo moralna
                          satisfakcija, i nista vise od toga. jedino ako se prijavi na
                          kvizove, mada sam cuo da ni tamo vise neisplacuju nagrade.
                          Naucio me gomili stvari, nije zlato sve sto sija

                          Comment


                          • Pametan ovaj apacrow.

                            Comment


                            • Ја човека који не зна општу културу сматрам глупим.

                              Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Pametan ovaj apacrow.
                              Јес' вала. А не могу да му дернем репутацију, каже да треба да је проширим.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Ja cu bukvalno da placem kad udje u halu a krene Dule Vujosevic salalalala da grmi, ne moze da mi ne krene suza.
                                Svaki dan bar jednom zamislim tu scenu. Debeli ulazi na teren,a 9000 grobara placu ko picke

                                Jer mi smo picke sa tribine juzne

                                Comment

                                Working...
                                X