Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Cu da mrem od ove vrucine, aj otvaram dobrotvorne donacije za klimu ovaj jebeni ventilator samo duva u pod.
    Meni duva u glavu, na 30 cm od face po ceo dan

    Comment


    • Cimer i ja istripovali da imamo klimu u stanu, malore da je upalimo, ono ne sljaka. Serem se u usta gazdi fegetu. Opet cu spavati 3 sata, vec imam podocnjake kao narkoman.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Meni duva u glavu, na 30 cm od face po ceo dan
        Da i ja ih rekla da ti duva negde u glavi.

        Jbga i vi sa ovim Budimirom, više ne znam ni lajk kome dajem....malo pre se iznenadih šta uradih.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • samo jedno ime znaaaaaaaaaaaaaaaaaam, budiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiir poooooootooooooooocaaaaaaaaaaaan
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da i ja ih rekla da ti duva negde u glavi.

            Jbga i vi sa ovim Budimirom, više ne znam ni lajk kome dajem....malo pre se iznenadih šta uradih.
            U glavu, ne u glavi. Padezi Olja. Obnovi.

            Comment


            • Ja bih rekla da ti u glavi duva (nešto)... a tvoj subjektivan osećaj je verovatno pravo u glavu. Verujem.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ja bih rekla da ti u glavi duva (nešto)... a tvoj subjektivan osećaj je verovatno pravo u glavu. Verujem.
                To sto bi ti rekla to je druga stvar. I ja bih rekao da pored tebe to sto mi duva u glavi prestaje da duva. Vreme staje, tolika kolicina dosade utice na potpuni zastoj toka vremena. Evo zaustavlja mi se ventilator polako otkad ti odgovaram, sad ce i procesor.

                Comment


                • Odlično. Znači gasiš se.
                  Adio!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Odlično. Znači gasiš se.
                    Adio!
                    Ne gasim se, gasi me oblak stereotipnih ocajnih sala koji te okruzuje.

                    Comment


                    • Originally posted by marina90 View Post
                      Atlanta Hawks - Andi : x
                      Boston Celtics - Cassidy : 7
                      Brooklyn Nets - Anastasia : 8
                      Charlotte Bobcats - Kristi : 2
                      Chicago Bulls - Tina : x
                      Cleveland Cavs - Arika : x
                      Detroit Pistons - Cristi : x
                      Indiana Pacers - Shea : 12
                      Miami Heat - Odaymis : 5
                      Milwaukee Bucks - Haley : 4
                      New York Knicks - Sierra : 6
                      Orlando Magic - Lyndsay : 3
                      Philadelphia '76 - Kelsey : 1
                      Toronto Raptors - Kayla : x
                      Washington Wizards - Samantha : 10


                      Dallas Mavericks - Paige : x
                      Denver Nuggets - Jessica : x
                      G. State Warriors - Sam : 4
                      Houston Rockets - Laura : 3
                      LA Clippers - Sara : 1
                      LA Lakers - Jacquelyn : 6
                      Memphis Grizzlies - Linea : x
                      Minnesota T'wolves - Samantha : x
                      N. Orleans Hornets - Kristen : x
                      OKC Thunder - Shonna : 7
                      Phoenix-Suns - Mary : 5
                      Portland T'Blazers - Alison : 2
                      Sacramento Kings - Andrea : 8
                      San Antonio Spurs - Veronica : 10
                      Utah Jazz - Chenelle : 12

                      kiss svima
                      Je l' ovo neko testira MVP-a da li ce da nasedne na flert ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma radi i meni ventilator po ceo dan, ali jadan ne moze da stoji kako treba, samo bulji u prokleti pod i duva....

                        Sto se nespavanja tice, ne podsecaj me, ne mogu da spavam uopste, sinoc zakucao oko 3 i probudio se u pola 6, eto kako spavam....nadam se da necu da zakucam veceras opet za vreme tekme kao bolid najveci....

                        Inace, super vam nacin muvanja Olja i LBJ.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Ma radi i meni ventilator po ceo dan, ali jadan ne moze da stoji kako treba, samo bulji u prokleti pod i duva....

                          Sto se nespavanja tice, ne podsecaj me, ne mogu da spavam uopste, sinoc zakucao oko 3 i probudio se u pola 6, eto kako spavam....nadam se da necu da zakucam veceras opet za vreme tekme kao bolid najveci....

                          Inace, super vam nacin muvanja Olja i LBJ.
                          Tacno da se samoubijem.

                          Comment


                          • A ja samozapalim na sred Terazija.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A ja samozapalim na sred Terazija.
                              U to ime! Ziveli!

                              Comment


                              • A ne, ne, prvo u ime tvog samoubijanja, a posle ćemo mog...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X