Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ista prica, ja se divim ovim likovima koji mogu da budu tako hladni.
    Ne mogu da verujem da od tebe ovo cujem.
    sigpic

    Comment


    • Ееееееееее ћале поправио даљински.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Ееееееееее ћале поправио даљински.
        Not funny anymore dude.

        Comment


        • Кад сам јуче написао да сам сјебао, исписали смо 30 страница, па рек'о кад је већ исписано толико, ред је да вас обавестим да ми сад ради даљински.
          Чекај, реално, као не значи ти ова информација?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Кад сам јуче написао да сам сјебао, исписали смо 30 страница, па рек'о кад је већ исписано толико, ред је да вас обавестим да ми сад ради даљински.
            Чекај, реално, као не значи ти ова информација?
            Ocekivali smo video na YT-u i nesto mnogo spektakularnije.

            Comment


            • Ех јебига сад... и ви много хоћете.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Prekoputa neko dete od 3-4 godine slavi rodjendan, i okupilo se ljudi kao da je svadba u picku materinu, muzika uzivo pici vec 3 sata. Jbt, neki jedva sastavljaju kraj sa krajem, a ovi se proseravaju kao da zivimo u Nemackoj.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment




                • Kako je ovo genijalno samo. Tekst, klinci, pravi mali film. Obozavam!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ko ce ga docekati da se vrati.
                    Al' dobro, bar vise nema bojazni da nece biti onaj stari, samo da prebrodi strah od kontakta.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ti si inace kriv zbog njegove povrede, koga god zavolis sjebe se. Najgori si.

                      Comment


                      • Da se razumijemo, nisam neki ekspert kada je kosarka u pitanju. Ali dusa me boli kada se ovakav jedan igrac povrijedi i to gadno povrijedi. Ako se tome doda da je ovaj lik ljudina, to me onda jos vise boli. Samo da se oporavi sto prije i da ne bude prisutna psihicka blokada kada su dueli u pitanju. Ovaj momak tek puno toga moze dati Americi i kosarci.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ti si inace kriv zbog njegove povrede, koga god zavolis sjebe se. Najgori si.
                          Vratice se on jos jaci, nemo' da brines nista. ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Vratice se on jos jaci, nemo' da brines nista. ;)
                            Kao i Mekara, kako sam kao mali vristao njegovo ime na basketu nisam tada znao sta ga je ubilo, sada znam.

                            Comment


                            • Koliko je samo moj rodjak bio lud za Macom, to je haos. I dan danas ga voli vise nego hljeba se najest'.

                              A sta ga je ubilo? Reci da znam.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Koliko je samo moj rodjak bio lud za Macom, to je haos. I dan danas ga voli vise nego hljeba se najest'.

                                A sta ga je ubilo? Reci da znam.
                                Pa vidis da ga voli i admin.

                                Comment

                                Working...
                                X