Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Je l' brojao neko koliko smo ispisali?
    zna li Ljube

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Jaoo, znam kako je to....

      Au kad se setim, pozove me likusa na rodjendan, i ono samo ribe, u fazonu house zurka, 20 riba, ja jedan jedini muskarac, a bio osmi razred... One krenule da igraju, ja se smorio, upalio tv i gledao derbi...
      hahhahahahahahahahha pobednik.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Jaoo, znam kako je to....

        Au kad se setim, pozove me likusa na rodjendan, i ono samo ribe, u fazonu house zurka, 20 riba, ja jedan jedini muskarac, a bio osmi razred... One krenule da igraju, ja se smorio, upalio tv i gledao derbi...
        Cekaj, propustio si derbi zbog rodjendana!?


        Reci mi da navijas za Partizan
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Jaoo, znam kako je to....

          Au kad se setim, pozove me likusa na rodjendan, i ono samo ribe, u fazonu house zurka, 20 riba, ja jedan jedini muskarac, a bio osmi razred... One krenule da igraju, ja se smorio, upalio tv i gledao derbi...
          najaci si

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            zna li Ljube
            Osecam se kao da ste 473 stranice napisali

            @Freshki...Ma ne mislim o tome. Fora je sto ne moze odnos da ostane drugarski i onda ti vise ne zelis da budete bliski,ona pocne da smara i na kraju ode sve u kurac. Nepotrebno gubljenje zivaca.

            Comment


            • momci jel pocinje utakmica

              Comment


              • Ovo mi se svidja breeeee to je to... Tih sto volim kad idu postovi kao na traci sve sprdnja kad citas nema podbadanja svi se vole svi pisu svi se nadovezuju koja milina sad bih skocio sa prozora na ovu jelku to jest bor ili kako se vec zove!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Jaoo, znam kako je to....

                  Au kad se setim, pozove me likusa na rodjendan, i ono samo ribe, u fazonu house zurka, 20 riba, ja jedan jedini muskarac, a bio osmi razred... One krenule da igraju, ja se smorio, upalio tv i gledao derbi...
                  Jedina mesta na kojima igram stadion i kafana ili ovako kucna sprdnja kad se bas zestoko napijem. Ovako, ma ni puskom me ne mozes naterati.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Cekaj, propustio si derbi zbog rodjendana!?


                    Reci mi da navijas za Partizan


                    Naravno...

                    Jos se one skidaju u drugoj sobi, u grudnjacima, a ja im javljam rezultat...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Je l' se ono bese neka utakmica igra veceras?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • a ko igra
                        Ljube ja mislim da smo min 30 stranica ispisali

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Jedina mesta na kojima igram stadion i kafana ili ovako kucna sprdnja kad se bas zestoko napijem. Ovako, ma ni puskom me ne mozes naterati.

                          Isti smo hahhahaha, pogotovo sto sam retardiran za igru.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Osecam se kao da ste 473 stranice napisali

                            @Freshki...Ma ne mislim o tome. Fora je sto ne moze odnos da ostane drugarski i onda ti vise ne zelis da budete bliski,ona pocne da smara i na kraju ode sve u kurac. Nepotrebno gubljenje zivaca.
                            Ma shvatam buraz.. Imao sam takvu situaciju, ali nisam otisao predaleko, sreca... Od kako sam se preselio pre par godina, vise je i ne vidjam, sad smo ono preko fejsa, eventualno jednom godisnje se vidimo... Jbg, opet me 'vata nostalgija za tim starim drustvom...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • odoh ja da gledam tekmu,a vi kako hocete

                              Comment


                              • Па ви сте наставили без мене. Ко је питао: "Колико смо исписали?" ?
                                Почели смо од 673. стране. Свака част, убили смо форум.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X