Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina drugarica koju imam je riba od ortaka, ostalo jok.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ja imam 6. Dobrih. 2 bas najbolje. Sve znam i sto mi treba i sto ne treba.


      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • LBJ sta vam je sa Delgadom da li ce doci veceras

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          LBJ sta vam je sa Delgadom da li ce doci veceras
          Iskreno se nadamo da ne. A i jos uvek je banovan ako se ne varam.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post


              Ma nisam za njih zainteresovan. Nikad ne ulazim u friend zone to sam usavrsio.

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                LBJ sta vam je sa Delgadom da li ce doci veceras

                Caruje negde van foruma.

                Comment


                • e vi kako hocete ja odo da lizem do utakmice

                  Comment


                  • Ma imam i ja ajde da kazemo 3,isao sa njima u odeljenje,ali vise su devojkine drugarice nego moje.

                    Jednom sam imao ono kao "najbolju" drugaricu. To je zlo.

                    Comment


                    • Nikada nisam imao drugaricu.

                      Btw., za one koji ne znaju, a koji hoće da peglaju u "live-u", Državna lutrija Srbije je otkupila licencu od "SportingBet-a". Imaju u ponudi sve sportove i većina mečeva može da se igra u "live-u". Treba samo da se otvori nalog na njihovom sajtu, da imate dinarski tekući račun na vaše ime u bilo kojoj banci i da regulišete na koji način ćete vršiti uplate i isplate. Kvote su im skroz ok jer rade sa dosta niskom profitnom marginom.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Sve, samo ne delgado da komentarise. "izvedi Hazlema vidis ne moze nista da pogodi a ti mileru daj tu jednu trojku ili izlazi...ima da izgubimo, ocajan nam je tim"... Najezim se kad pocne ovako da prica

                        Comment


                        • Ja bre imao drugaricu pocela da mi se svidja hteo da crknem za njom... Sad se udala i ima dete

                          Jedna druga mi bila kao sestra, spavao ja kod nje i tako to super se druzili i odjednom samo prestane sve kao da ima psihickih problema pocne da prica o necemu sto nema veze s' vezom ja se uplasio

                          Bitno je da smo zivi i zdravi!
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Je l' brojao neko koliko smo ispisali?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • nzm sta je jednom poceo da pise mislim da je bila serija protiv Indijane i po njegovom starom obicaju poceo da kuka kako ne ide itd a na sve to Wade je pridodao "delgado ajde mars" ja sam umro od smeha

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jednom sam imao ono kao "najbolju" drugaricu. To je zlo.
                                Jaoo, znam kako je to....

                                Au kad se setim, pozove me likusa na rodjendan, i ono samo ribe, u fazonu house zurka, 20 riba, ja jedan jedini muskarac, a bio osmi razred... One krenule da igraju, ja se smorio, upalio tv i gledao derbi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X