Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Ma šta da ne oprostiš sebi? Kao da su one bolje. Šuplje su bre na sve strane. Samo curi iz njih. Mada, respect za tvoj odnos prema ženama i vezi.

    Ja sam nedavno naleteo na jednu jako finu gospođu. Ako upali biće bombonica. Pun pogodak. Jedino što ima muža budalu pa moram da budem obazriv.
    Ma ja sam ono samo iskreno i posteno. Verovatno ne valja tako u ovom ludom svetu al' sta je tu je.

    A tebi srecno Bane.



    Ma nemam zumu, ali pusti se mjuza, i onda se mesaju zvukovi kenjanja i muzike.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Tacno, zaboravih onaj stalak gde stoji telefon, to smo raskantali prvi dan i pobacali delove u kontejner.



      Ti si sampion, ti ces morati da doplatis jos 500 evra, a ne da trazis depozit nazad.
      Mi planiramo da trazimo depozit nazad.

      Comment


      • ima li kog vas da je citavo sta u kuci

        Comment


        • Jebo me konj kad sam citao sve sto ste napisali.

          Sone toliko dominira nad vama da je to smesno. Svi nesto zaljubljeni i svi sviraju kurcu. I ja sam zaljubljen,al cutim i trpim

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ma ja sam ono samo iskreno i posteno. Verovatno ne valja tako u ovom ludom svetu al' sta je tu je.

            A tebi srecno Bane.



            Ma nemam zumu, ali pusti se mjuza, i onda se mesaju zvukovi kenjanja i muzike.

            Ne mogu ja da se koncentrisem brate sa muzikom. Moj cimer recimo ne moze da pisa kad je neko pred vratima, pa kad krenem da ga zajebavam, decko legne da spava sa punom besikom.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jebo me konj kad sam citao sve sto ste napisali.

                Sone toliko dominira vama da je to smesno. Svi nesto zaljubljeni i svi sviraju kurcu. I ja sam zaljubljen,al cutim i trpim

                Aj ne lazi sada, fino si zaljubljen onako pravo papucarski, nemoj sad da prodajes ovde price.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jebo me konj kad sam citao sve sto ste napisali.

                  Sone toliko dominira vama da je to smesno. Svi nesto zaljubljeni i svi sviraju kurcu. I ja sam zaljubljen,al cutim i trpim
                  Ti si picka koja ne sme da pokaze osecanja! Siso jedna



                  MVP, Dzoni, ispratite ga napolje.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ne mogu ja da se koncentrisem brate sa muzikom. Moj cimer recimo ne moze da pisa kad je neko pred vratima, pa kad krenem da ga zajebavam, decko legne da spava sa punom besikom.
                    hahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahaha... ja nista bez muzike, sto kaze drug, uzeo bih sacmu izasao napolje i samo pucao u ljude da nema mjuze.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Jebo me konj kad sam citao sve sto ste napisali.

                      Sone toliko dominira nad vama da je to smesno. Svi nesto zaljubljeni i svi sviraju kurcu. I ja sam zaljubljen,al cutim i trpim
                      koje ti je vreme trebalo da sve ovo procitas nase umotvorine

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Aj ne lazi sada, fino si zaljubljen onako pravo papucarski, nemoj sad da prodajes ovde price.
                        Al ne kukam ko pola foruma A u stvari svi lazete. Kad niste na forumu onda tovarite decurliju iz obliznjih srednjih skola. A ovde kao sve neki romantici. Nabijem vas

                        EDIT: Ledeni,jedno 2 i po sata,posto ste bas dosadni

                        Comment


                        • Ja svoju spansku seriju trpim u sebi. Koliko toliko. I ovako je suvise neverovatna i glupava, vecina ne bi ni poverovala, ne isplati se.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Al ne kukam ko pola foruma A u stvari svi lazete. Kad niste na forumu onda tovarite decurliju iz obliznjih srednjih skola. A ovde kao sve neki romantici. Nabijem vas
                            Ne, to je Indigova teritorija, on voli maloletnice.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ne, to je Indigova teritorija, on voli maloletnice.
                              Gimanazija kod Glavne poste FTW
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Ne mogu ja da se koncentrisem brate sa muzikom. Moj cimer recimo ne moze da pisa kad je neko pred vratima, pa kad krenem da ga zajebavam, decko legne da spava sa punom besikom.
                                najbolje da kupi pampers pelene ali da li imaju njegovu velicinu

                                Comment

                                Working...
                                X