Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Kakvi, ne mogu da prezivim jedan dan bez belog mesa.
    Mesec dana gutam samo belo meso i pirinac
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      A jednom joj se nisam javio 3-4 dana (pritom sam tih dana toliko bio nervozan) i onda se sama javila. xD Al' dobro...

      Freshman, jbg, zaljubljen i lud, ali i nije da i da teram dalje, mogu nesto da nadjem ovde sve sabanija i deca.
      Pa nego kako nego sama. Onda kad dodje kazes da saceka pola sata da zavrsis partiju Dote.

      (da se razumemo nemam ja muda za ovo, radim isto kao i ti, pazim i mazim samo pricam kako treba)

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Vala, svaka tebi cast kad toliko cekas...
        'Oce to kad se zaludis jednom i mislis da je prava... Been there, done that, jbg.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Mesec dana gutam samo belo meso i pirinac
          Ja sam dekintiran pa zivim na Corn Flakesu vec nekoliko dana a on se buni zbog mesa. Mnogo se siri sto je admin
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ima suma, tu je mrtvacnica i bolnica, taman ako nekog upucam, da ubacim u mrtvacnicu.
            To ti pričam.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Mesec dana gutam samo belo meso i pirinac
              sta ces vise ionako ides jos malo odavde

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ja sam dekintiran pa zivim na Corn Flakesu vec nekoliko dana a on se buni zbog mesa. Mnogo se siri sto je admin
                Kad budes ziveo 5 dana sa 300 kinti i praznim friziderom javi se. Plus, dug od 7 soma za racune. Imam i ja dusu picka mu materina.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  sta ces vise ionako ides jos malo odavde
                  Omrsio sam pre neki dan nisam mogao da izdrzim
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Pa nego kako nego sama. Onda kad dodje kazes da saceka pola sata da zavrsis partiju Dote.

                    (da se razumemo nemam ja muda za ovo, radim isto kao i ti, pazim i mazim samo pricam kako treba)

                    A jbg, kad volim ono pazim i mazim, a ovako kad su mi dolazile, odradi svoj posao, nemoj mnogo da pricas i aj sto moram da te vozim kuci, ali se pusti psidza u kolima i ne slusam je. Takav sam, trudio sam se da budem kao mudonja i da se menjam, al' prosto to nisam ja, ne mogu ja to.

                    Eto Mac objasnio, mislim da je prava.

                    Al' cu da dodjem jedno vece usran od alkohola i da psujem. xD

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Kad budes ziveo 5 dana sa 300 kinti i praznim friziderom javi se. Plus, dug od 7 soma za racune. Imam i ja dusu picka mu materina.
                      500 kinti 7 dana, 3 meseca mikula. Ultimate fucking survivor.

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Omrsio sam pre neki dan nisam mogao da izdrzim
                        znaci nije mogla guza da izdrzi

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Kad budes ziveo 5 dana sa 300 kinti i praznim friziderom javi se. Plus, dug od 7 soma za racune. Imam i ja dusu picka mu materina.
                          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          500 kinti 7 dana, 3 meseca mikula. Ultimate fucking survivor.
                          Dva kockara raspala. Ovde ima dece, kakav im primer dajete.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            500 kinti 7 dana, 3 meseca mikula. Ultimate fucking survivor.
                            Ajde, to jos i nije problem. Spavas do 3, 4, jedes oko 6,7, eventualno jos jednom pred spavanje i milina. Al' kad ti jos nad glavom visi sekira dugova, samo zivot da ti se smuci. Jebem ti sunce, ne ponovilo se nikad, nisam znao gde se nalazim tih dana.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              A jbg, kad volim ono pazim i mazim, a ovako kad su mi dolazile, odradi svoj posao, nemoj mnogo da pricas i aj sto moram da te vozim kuci, ali se pusti psidza u kolima i ne slusam je. Takav sam, trudio sam se da budem kao mudonja i da se menjam, al' prosto to nisam ja, ne mogu ja to.
                              2 godine se ja skidao sa svega toga, 2 godine nisam pogledao nijednu evo do skoro, i da ti kazem uspelo brate, em ja raskinuo em mi bilo opusteno. Nezamislivo npr za period srednje kad sam bio u fazonu umrecu gotovo je sve.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                A jednom joj se nisam javio 3-4 dana (pritom sam tih dana toliko bio nervozan) i onda se sama javila. xD Al' dobro...

                                Freshman, jbg, zaljubljen i lud, ali i nije da i da teram dalje, mogu nesto da nadjem ovde sve sabanija i deca.
                                Secam se, i meni je prvi put tako bilo, zaljubljen do usiju, kad je pao raskid, nisam pricao ni sa kim mesec dana, depresija najgoreg tipa... Nikad vise, rekao sam sebi... To moraju svi jednom da prodju, a neko i vise puta...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X