Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    I opet sam posle pola sata morao da idem iza kotlarnice po onom kanalu da trazim loptu kad je neki bizgov sutnuo tipa 20m preko gola.
    Aaaaaaaaaaahahahahahahahhahahahahahahaha, idi u kurac, ti nisi svestan koliko ja vristim od smeha.



    Kad je jednom matorcima otisla lopta preko zida u skolskom, i posalju drugara po nju. Ono bio mrak, a iza tog zida ulica i prekoputa ulice zive neki rokfeleri, i unutra cuvaju 3-4 ogromna kera. Lopta naravno upala u dvoriste, ovaj sta ce, mora unutra. Mi gledamo gore sa zida kako on ulazi, uzima loptu, samo cujes lavez iza. Znaci, preskocio je onu ogradu maltene sunozno, fiknuo nam loptu preko i pobegao kuci. Ja mislim da je sjebao i Bolt-a kakav je to sprint bio.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Postoji gramaticki pravilno, po ortoepskim pravilima srpskog jezika, knjizevni akcenat je mesavina vojvodjansko-sumadijsko i istocnohercegovackog (Vukov akcenat). Tako da nije bas svejedno. Naravno da postoje razni akcenti, ali postoje i standardni i substandardni oblici. Nisam dzabe imao deset iz dikcije iako prepoznajem da li je kratko ili dugo silazni ili uzlazni otpilike nikad.
      Имам пет из граматике али те акценте никад нисам знао. То кракто, дуго... силазни, узлазни итд.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Mene na primer vise nerviraju ovi hipsteri sa sve onim uskim farmericama,pederskim frizurama onda one debilne naocare kad vidim nekog dodje mi da ga gadjam ciglom a posao mi je prosto takav da ih vidjam nesmalo svaki dan -.-



        Al' ti klinci uglavnom i postanu takvi. Satro smekercici sa nadrkanim frizuricama, zvoncaricama i utegnutim majcicama. Evo, zadnji put sam izlazio u aprilu, kad je bio Zeljko Vasic, i znaci iako mnogo volim da slusam Zecu jer peva kao zmaj, kad smo usli i videli na sta to lici, samo smo se okrenuli i izasli.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • @Mac Najbrzi si na svetu kad te radi veliki strah, koliko puta sam krao neko voce pa kad izadju ljudi preskaces ograde od po metar i nesto instant, grebes ne vredi. Inace kad se tako krade ne ide se u velikoj grupi ali ovi moji idioti jednom se skupili i zvali mene i ja nekako pristanem bilo nas 17oro, mislim neozbiljno totalno i na kraju naravno pri bezanju Jasmina retardirana padne i lik je izgazi bukvalno kao da gledas UFC. Ona tipa imala 11 godina Posle njen cale njegovu zenu gadjao kolima pa se tuzili, festa bila.

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Имам пет из граматике али те акценте никад нисам знао. То кракто, дуго... силазни, узлазни итд.
            Ma nama je profesor pokazao neku foru sa tipicnim recima i zvizdukanjem. Nije pomoglo. Kada si operisan kao ja nema pomoci.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • То је то. Баш сада кад су ме отворили кључевима, при тој тучи се пошибам са ликом и неки други његов ме отвори и долазе још неки и када сам ухватио штуру по аутокоманди. Онако цик-цак по ливади бежанија, па попадали су, нису могли да ми приђу. А иначе имам 97 кг.
              Last edited by Урош94; 09-06-12, 23:47.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ma nama je profesor pokazao neku foru sa tipicnim recima i zvizdukanjem. Nije pomoglo. Kada si operisan kao ja nema pomoci.
                Fora je da viknes rec. Kada vices rec koju izgovaras jasno ocenis na kojem je slogu akcenat.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  @Mac Najbrzi si na svetu kad te radi veliki strah, koliko puta sam krao neko voce pa kad izadju ljudi preskaces ograde od po metar i nesto instant, grebes ne vredi. Inace kad se tako krade ne ide se u velikoj grupi ali ovi moji idioti jednom se skupili i zvali mene i ja nekako pristanem bilo nas 17oro, mislim neozbiljno totalno i na kraju naravno pri bezanju Jasmina retardirana padne i lik je izgazi bukvalno kao da gledas UFC. Ona tipa imala 11 godina Posle njen cale njegovu zenu gadjao kolima pa se tuzili, festa bila.
                  Sve, sve ali ovo kada sam procitao pukao sam, pola kvarta sam valjda probudio od smejanja

                  Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Fora je da viknes rec. Kada vices rec koju izgovaras jasno ocenis na kojem je slogu akcenat.
                  Bas bi to sa vikanjem pomoglo kada nas 70 ima pismeni deo ispita. Jebali bi nam sve po spisku, a i mi jedni drugima sto se mesamo u frekvencije.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    @Mac Najbrzi si na svetu kad te radi veliki strah, koliko puta sam krao neko voce pa kad izadju ljudi preskaces ograde od po metar i nesto instant, grebes ne vredi. Inace kad se tako krade ne ide se u velikoj grupi ali ovi moji idioti jednom se skupili i zvali mene i ja nekako pristanem bilo nas 17oro, mislim neozbiljno totalno i na kraju naravno pri bezanju Jasmina retardirana padne i lik je izgazi bukvalno kao da gledas UFC. Ona tipa imala 11 godina Posle njen cale njegovu zenu gadjao kolima pa se tuzili, festa bila.

                    Cuti, kad sam bio na basket kampu, na Jahorini, sta sam bio, osmi razred - prva godina, tako nesto. I, sad, pauza posle jutarnjeg treninga, odlucimo se drugar i ja malo da prosetamo da istrazimo. Spazimo neke terene malo iznad hotela, vidimo neki matorci pikaju i odemo malo da gledamo basket. Sad, krenuli mi neki sporednim putem kroz sumu, kad brate, cujemo neke vucijake, ali ih ne vidimo. Nastavimo gore ka terenima, kad izletese iz kucica sunce ti jebem, znas ti kolike su to dzukeletine? Mi smo preletali stepenice, kamenje, ona korenja od drveca, znaci leteli!!! Stvorili smo se ispred hotela za 15 sekundi, pre toga smo pesacili dobih 7-8 minuta.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Samo se razlikujemo sto se zapadnjackog stava tice.

                      Mislim ne kazem da je sve i tamo uredu, posto sve u svemu nista i ne moze da bude perfektno, sve ima svoje mane. Al' ono imam ideje kako je doslo da se ovako sroza drustvo, ali mi i dalje nije jasno na koju foru, tako brzo sve ode u pm.

                      Ja ono volim da upoznajem ljude, ali sada, kazem ti, sto sam vise kuci, i sto sam vise asocijalan, bolje mi. Cim izadjem i vidim kakvih sve ima i kako se ponasaju, samo se nerviram za dzabe...

                      Comment


                      • meni suze idu od smeha a stomak me boli nenormalno

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Samo se razlikujemo sto se zapadnjackog stava tice.

                          Mislim ne kazem da je sve i tamo uredu, posto sve u svemu nista i ne moze da bude perfektno, sve ima svoje mane. Al' ono imam ideje kako je doslo da se ovako sroza drustvo, ali mi i dalje nije jasno na koju foru, tako brzo sve ode u pm.

                          Ja ono volim da upoznajem ljude, ali sada, kazem ti, sto sam vise kuci, i sto sam vise asocijalan, bolje mi. Cim izadjem i vidim kakvih sve ima i kako se ponasaju, samo se nerviram za dzabe...
                          Pa svakako, ne moram nikad da izadjem iz sobe, nikad. Globalizacija je sve dovela normalno do propasti, drze se skandinavci jos malo i to je to.

                          @Sone moze to i u sebi prijatelju, imaj malo maste

                          Comment


                          • sabac i macvani /loznica najgrdji akcenat. uzice/zlatibor ruullllla. i valjevski nije los da se umesam

                            Comment


                            • Ај здраво, одох ја да спавам једно сат-два па устајем за баскет.

                              Пецо, ијооооој наопако, нед'о Бог итд.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Ај здраво, одох ја да спавам једно сат-два па устајем за баскет.

                                Пецо, ијооооој наопако, не д'о Бог итд.
                                Urose,a komsinica

                                Comment

                                Working...
                                X