Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Boli vas uvo, nas iz Vrsca racunaju kao kosovsko resavski akcenat Imam utisak da pola reci koje kazem zvuce retardirano, jos sam imao dikciju na faksu.
    Što bre? Imam rodbine u Vršcu, meni su skroz cool.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      ko prizna pola mu se doda
      Gde ces jos da dodajes, ovo treba ocistiti od "ljudi". Ne smem da izadjem napolje, nerviracu se samo tako, sad je subota, tako da je kocentracija seljacina nikad veca, pa se zabunkiram u kucu i ne mrdam...

      Comment


      • Јеботе... Шта? Па не могу да верујем....... МА БЕЖИ БРЕ, ШТА ТИ ХОЋЕШ, ХОЋЕШ ЖЕЉУ ДА УБОДЕШ?

        Барон је најјачи са оном његовом фацом, кад се насмеши Кенгуровој кеви.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Što bre? Imam rodbine u Vršcu, meni su skroz cool.
          Pazi foru, drugarica i ja idemo na Serbia Open prosle godine, i ona me pola puta NS - Bg zajebava kako kazem desno. I onda se popnemo uz Knez Mihajlovu i kod Kalemegdana, kada treba da skrenemo desno mi od silne zajebancije od toga kako ja to kazem skrenemo levo i skontamo da smo se zajebali kada smo dosli do francuske ambasade valjda. Jos padala neka tragicna kisa, pokisli kao misevi. Idiota dva.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Gde ces jos da dodajes, ovo treba ocistiti od "ljudi". Ne smem da izadjem napolje, nerviracu se samo tako, sad je subota, tako da je kocentracija seljacina nikad veca, pa se zabunkiram u kucu i ne mrdam...
            Johnny, hejtujes, a?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Gde ces jos da dodajes, ovo treba ocistiti od "ljudi". Ne smem da izadjem napolje, nerviracu se samo tako, sad je subota, tako da je kocentracija seljacina nikad veca, pa se zabunkiram u kucu i ne mrdam...
              sta ces meni da kazes kad u pola noci uhvati covek da pusta muziku i to do daske a spavanja nema ili neki cica sto prica sam sa sobom i pri tom spominje Staljina a znas kako nas zovu :NASELJE LUDAKA"
              Last edited by ledeni 80; 09-06-12, 23:09.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Pazi foru, drugarica i ja idemo na Serbia Open prosle godine, i ona me pola puta NS - Bg zajebava kako kazem desno. I onda se popnemo uz Knez Mihajlovu i kod Kalemegdana, kada treba da skrenemo desno mi od silne zajebancije od toga kako ja to kazem skrenemo levo i skontamo da smo se zajebali kada smo dosli do francuske ambasade valjda. Jos padala neka tragicna kisa, pokisli kao misevi. Idiota dva.


                A brate vi ste još super. Šta da kažem ja koji sam rodom iz Zrenjanina, 100 godina sam u BG i još pričam čisto "lalinski".

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Sta vam je divljaci, opteretili ste forum.

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Johnny, hejtujes, a?
                    Ma ajde, ljudi iz Mlda beze za Bg, a seljacine se naguzile ovde, i svi su u matori Bg fazonu, nikad vise kul dilera, eno vozikaju se svako jebeno vece, pogotovo neki moje godiste sto je prepolovio trudnu zenu na dva dela kad je udario motorem, bio par meseci u zatvoru i evo ga, ponosni diler grada Mladenovca...

                    A onda mene i druga trpaju kao nenormalne zbog smrdljive licne karte.... i mi kao nemamo, i kad uhvati lik da pretresa, kaslje u facu, izdrkavanje, idemo u stanicu i sl.


                    Ne da sam u hejtu negoooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

                    Evo ovo treba sada da bace kod nas na Mld, da i ja slavim subotu vece sa ostatkom grada.

                    Comment


                    • Originally posted by Branislav View Post
                      A brate vi ste još super. Šta da kažem ja koji sam rodom iz Zrenjanina, 100 godina sam u BG i još pričam čisto "lalinski".
                      Ne odrici se svog akcenta, ja sam ovde poceo opasno da razvlacim pitu, valjda se druzim samo sa Novosadjanima/kama, pa su me upropastili.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ne odrici se svog akcenta, ja sam ovde poceo opasno da razvlacim pitu, valjda se druzim samo sa Novosadjanima/kama, pa su me upropastili.
                        koja je pita u pitanju jel sa sirom ili sa mesom

                        Comment


                        • Novosadjani su najgori, dok sam bio sa ovom mojom zajebavao sam ih sve, i familiju i drugare sve, ne jebem zavrnem jace nego oni i pravim se lud.

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Ma ajde, ljudi iz Mlda beze za Bg, a seljacine se naguzile ovde, i svi su u matori Bg fazonu, nikad vise kul dilera, eno vozikaju se svako jebeno vece, pogotovo neki moje godiste sto je prepolovio trudnu zenu na dva dela kad je udario motorem, bio par meseci u zatvoru i evo ga, ponosni diler grada Mladenovca...

                            A onda mene i druga trpaju kao nenormalne zbog smrdljive licne karte.... i mi kao nemamo, i kad uhvati lik da pretresa, kaslje u facu, izdrkavanje, idemo u stanicu i sl.


                            Ne da sam u hejtu negoooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

                            Evo ovo treba sada da bace kod nas na Mld, da i ja slavim subotu vece sa ostatkom grada.

                            I hear you bro.


                            Ne secam se kad sam zadnji put izasao negde u Sapcu, znaci to je katastrofa. Predrkani klinci sa ogrlicama i majcicama sa V izrezom do pupka, fufice od 15 godina na -20 u suknjama i sorcevima za +40, satro huligani koji su Zvezdu/Partizan gledali samo na tv-u, zivot bre da ti se smuci.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Dok sam bio na kursu za fotografa u BG-u uglavnom su me trpali za ono nase famozno macvansko dugo "U" "O" i to uglavnom kod "ne mogu" koji pa recimo 70% BG-a izgovara kao da je sastavljeno "nemogu"
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ne odrici se svog akcenta, ja sam ovde poceo opasno da razvlacim pitu, valjda se druzim samo sa Novosadjanima/kama, pa su me upropastili.
                                Ma i da hoću ne mogu. Jednostavno mi se neda. A i ovaj "beogradski" mi se nešto ne dopada.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X