Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Off Topic Caffe

    Roanne - Villeubanne IN-YOUR-FACE POSTER DUNK 7/01/2011 PRO A by Simo34 kucanje,francuska liga

    Comment


    • Re: Off Topic Caffe

      [quote author=LeBron fan link=topic=2942.msg224144#msg224144 date=1294476040]
      Da, tako se zove! %QWT&W Ne znam da li si slusao ovo Rocky Balboa Motivational Speech - Kinetic Typography Ja se uvek najezim %QWT&W
      [/quote]


      haha pobesneo Stalone

      Comment


      • Re: Off Topic Caffe

        [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg224291#msg224291 date=1294496218]
        Na forumu treba da se priča o najboljim timovima lige,a to znači o Majami Hitu!!!!!To je tim sa najvećim potencijalom da bude najbolja ekipa u sledećih 10 godina!GO HEAT!
        [/quote]
        Potpuno se slazem! Kada su James i Bosh doneli odluku da predju u Heat tada su svi pricali o njima i to je uglavnom bilo pljuvanje i proricanje "lose sudbine ekipi"! Tada to nikome nije bilo smaranje! Sada kada je sve doslo na svoje i kada se pokazalo da Heat funkcionise, e sada je smor pricati o njima!
        Treba pricati o starcima koji su vec davno trebali da budu u penziji i o kojima se vec sve zna! To je mnogo zanimljivije! #&^Dk*

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Re: Off Topic Caffe

          I D-Wade i Flash navijaju za Miami al' oni ne smaraju.


          Ali član foruma sa nick-om bojan heat fan
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: Off Topic Caffe

            [quote author=Krle link=topic=3143.msg224445#msg224445 date=1294526126]
            I D-Wade i Flash navijaju za Miami al' oni ne smaraju.


            Ali član foruma sa nick-om bojan heat fan [/quote]
            Ok, svako ima svoj nacin. Bitno je da covek u svojim postovima ne vredja nikoga i da ne krsi pravila pisanja na forumu. A oni koje njegovi postovi smaraju neka ih lepo preskoce i ne citaju!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: Off Topic Caffe

              Slazem se sa Branislavom. Glupo je govoriti forumasima da smaraju, i uopste glupo je govoriti 'Smorili ste sa tim' . Ovo je forum, da diskutujemo,pricamo,smaramo, da diskutujemo zasto je ovaj bolji od ovog, zbog cega ovaj nema ovo, glupo je da se bilo sta zabranjuje. Za to i postoje forumi, demokratski bi bilo da saslusamo svacije misljenje. Ako vas neko smara,jednostavno ignore , nemojte to stalno govoriti.
              One is the King...

              Comment


              • Re: Off Topic Caffe

                [quote author=Krle link=topic=3143.msg224445#msg224445 date=1294526126]
                I D-Wade i Flash navijaju za Miami al' oni ne smaraju.


                Ali član foruma sa nick-om bojan heat fan [/quote]

                Comment


                • Re: Off Topic Caffe

                  [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg224291#msg224291 date=1294496218]
                  Na forumu treba da se priča o najboljim timovima lige,a to znači o Majami Hitu!!!!!To je tim sa najvećim potencijalom da bude najbolja ekipa u sledećih 10 godina!GO HEAT!
                  [/quote]


                  U redu je to,ali ako vec treba da se prica o najboljim timovima,zasto se ne prica mnogo o San Antoniu koji je najbolji ti lige?


                  [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg224297#msg224297 date=1294496916]
                  [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg224291#msg224291 date=1294496218]
                  Na forumu treba da se priča o najboljim timovima lige,a to znači o Majami Hitu!!!!!To je tim sa najvećim potencijalom da bude najbolja ekipa u sledećih 10 godina!GO HEAT!
                  [/quote]
                  Na forumu treba da se prica o kosarci,taktickim postavkama trenera,uopste o samoj igri,pa tek posle o timovima,svim timovima,s tim da ce naravno bolje ekipe dobiti vise paznje,ali ne treba sa njima smarati.Nijedan tim ne treba da bude iznad ove prelepe igre.Miami ce imati tu generaciju koja ce otici,a posle njih ce ostati ova liga i uopste kosarka.
                  [/quote]


                  Sve ovo sto je brat caniggia rekao treba da se prica na forumu. &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Off Topic Caffe

                    [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg224455#msg224455 date=1294527602]
                    [quote author=Krle link=topic=3143.msg224445#msg224445 date=1294526126]
                    I D-Wade i Flash navijaju za Miami al' oni ne smaraju.


                    Ali član foruma sa nick-om bojan heat fan [/quote][/quote]
                    Samo opusteno. Niko od nas koji navijamo za Heat i koji postujemo James-a, Wade-a ili Bosh-a ne pise nista ruzno ili lose! Jednostavno hocu da pisem o onim timovima i igracima koje postujem! Kako bi izgledalo da pisem o onima koje ne volim i ne postujem?
                    Sta bih ja trebao da radim s obzirom da ne volim kompletno Zapadnu konferenciju? Jel bih trebao da za svaki komentar, u kome se nadje naki tim sa Zapada, kazem da smara? Ja takve komentare jednostavno ne citam!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Re: Off Topic Caffe

                      Pa pricajte o cemu hotece, al nemojte zabranjivati drugima da pisu o necemu sto zele..
                      One is the King...

                      Comment


                      • Re: Off Topic Caffe

                        Meni je to u redu.Imas svoj tim ok je da pises o tome.Ja nikome nisam nista zabranjivao,i mislim da to nije u redu ali mislim da ne treba samo o timova da se govori. @(*6sd$% &+I}\
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Off Topic Caffe

                          [quote author=Branislav link=topic=2942.msg224463#msg224463 date=1294528385]
                          [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg224455#msg224455 date=1294527602]
                          [quote author=Krle link=topic=3143.msg224445#msg224445 date=1294526126]
                          I D-Wade i Flash navijaju za Miami al' oni ne smaraju.


                          Ali član foruma sa nick-om bojan heat fan [/quote][/quote]
                          Samo opusteno. Niko od nas koji navijamo za Heat i koji postujemo James-a, Wade-a ili Bosh-a ne pise nista ruzno ili lose! Jednostavno hocu da pisem o onim timovima i igracima koje postujem! Kako bi izgledalo da pisem o onima koje ne volim i ne postujem?
                          Sta bih ja trebao da radim s obzirom da ne volim kompletno Zapadnu konferenciju? Jel bih trebao da za svaki komentar, u kome se nadje naki tim sa Zapada, kazem da smara? Ja takve komentare jednostavno ne citam!
                          [/quote]


                          Kada je ovo vec off topic,da iznesem jednu off cinjenicu na sve ovo,pogotovo ce tebi biti zanimljiva jer ne volis zapad :


                          Prva petorka decenije:


                          Nash
                          Kobe
                          Garnett
                          Duncan
                          O'Neal.


                          Zanimljivo je da su svi ovi igraci svoju najvecu slavu i aformaciju dostigli igrajuci u zapadnoj konferenciji.
                          I bas me zanima koji je to razlog tvoje mrznje,mislim to je tvoja stvar,ali ne razumem kako mozes mrzeti najbolje igrace,ne verujem da mrzis od ove godine.(nema ovo nikakve veze sa James-om i Miamia-em)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Off Topic Caffe

                            [quote author=Branislav link=topic=2942.msg224463#msg224463 date=1294528385]
                            Samo opusteno. Niko od nas koji navijamo za Heat i koji postujemo James-a, Wade-a ili Bosh-a ne pise nista ruzno ili lose! Jednostavno hocu da pisem o onim timovima i igracima koje postujem! Kako bi izgledalo da pisem o onima koje ne volim i ne postujem?
                            Sta bih ja trebao da radim s obzirom da ne volim kompletno Zapadnu konferenciju? Jel bih trebao da za svaki komentar, u kome se nadje naki tim sa Zapada, kazem da smara? Ja takve komentare jednostavno ne citam!
                            [/quote]
                            Ne,ok je da pisete o Miamiju,ali pisite o igri,postavci odbrane i tako tim stvarima,a ne da svaki drugi post bude GO HEAT i da drugi ljudi od toga ne mogu da dodju da procitaju ono sto ih zanima.Zajedno sa vama i ja,a i drugi bi komentarisali igru Miamija kad bi pisali o tome.Uostalom,i meni je kao i svima Miami interesantna ekipa ove godine. @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Off Topic Caffe

                              Ja sam cuo da je James u petorci decenije $%&RQa
                              Od kad KG igra trojku..
                              One is the King...

                              Comment


                              • Re: Off Topic Caffe

                                [quote author=Arroyo link=topic=2942.msg224580#msg224580 date=1294572239]
                                Ja sam cuo da je James u petorci decenije $%&RQa
                                Od kad KG igra trojku..
                                [/quote]


                                Ne igra KG trojku,ali nije mogao na cetvorku pa je na trojci.
                                Pogledaj gde hoces,i videces da je ovo petorka decenije.


                                http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/126...decenije-u-NBA


                                http://www.vesti.rs/Sport/Brajant-ko...ije-u-NBA.html


                                http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...ije+u+NBA.html


                                http://www.srbijanet.rs/sport/kosark...ije-u-nba.html




                                Evo na ovom poslednjem imas i par James-ovih dostignuca,zapravo 2;


                                http://www.sarajevo-x.com/sport/kosa...anak/091221098
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X