Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Ja igram, mada to cu tek posle julskog roka krenuti da igram.Trebam pre toga da pocnem Mass Effect 3, a nemam dovoljno vremena da se udubim u pricu.Treba tu uglaviti i Alan Wake-a.Sportske igre skoro pa sam batalio, ne mogu postici da ih odigram kako valja.Samo igram F1 i to jednu obicnu sezonu+3-4 sezone u karijeri dok se ne smorim.
    http://www.metacritic.com/game/pc/dirt-showdown
    Ako hoces utiske gamera iz Srbije mogu te uputiti na pravo mesto.Presao sam dvojku koja mi je bila najodvratnija voznja koju sam igrao, pa cu sigurno pokusati i sa najnovijim.Od ovih igara koje su izasle ove godine ili ne volim da igram taj zanr ili nemam volju da to skinem.


    Trojka pisa koliko je dobra. Presao sam je 2 puta, i mislim da je mogu igrati po 12 sati dnevno.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment




    • Ljudi od sranja napravise dobru stvar
      sigpic

      Comment


      • Jebem ti fifu,vec me nervira...Secka mi malo,ali dovoljno da me zivcira. Kompjuter ispunjava zahteve minimalne konfiguracije,ali dzaba. Skinuo sam cak neki program koji stvarno malo popravi,ali nije dovoljno.

        PES 12 mi radio na max.

        Pu

        Comment



        • It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Trojka pisa koliko je dobra. Presao sam je 2 puta, i mislim da je mogu igrati po 12 sati dnevno.
            I meni se trojka puno svidela.Najvise mi se svidelo sto su konacno ubacili zimske staze(Aspen), na njih sam najvise volio da vozim u CMRae 3 i 5 ako se ne varam.Jedina stvar koja mi se nije svidela je GYNKHAMA.Da ti malocas nisi spomenuo da je izasao Dirt 4, ja bih to tek saznao za mesec dana.
            Jedino sto je falilo je da ubace 2-3 staze, jer sam se pri kraju igre smorio(ali mi nije bilo tako dosadno i monotono kao u dvojci), a za vozni park im nista ne zameram.Kada se samo setim koliko je bilo sampionata u kecu.
            Mada iskreno ja bih ti preporucio da bolje jos jednom predjes trojku, posto ovakvi ''godisnji'' proizvodi se samo stancuju i imaju mali broj promena, a i verovatno je to razlog sto je dobila tako negativne kritike kod igraca.Izmedju keca i dvojke, dvojke i trojke razmak je bio godinu i po, a ovde samo godinu dana.Ako te mrzi da igras trojku, predji ponovo keca.Dugo je vremena proslo, jedino sto mu nije valjalo je to sto je bio lose optimizovan, pa je igra tada pojela moju prethodnu konfiguraciju.

            Comment


            • Meni Gymkhana bila smor na pocetku, ali kad sam usao u fazon, ne da sam uzivao, nego... Ogroman sam fan relija, a posebno trke sa vremenom, tako da me ne moze smoriti nikad, pa makar igrao jednu stazu 15 puta zaredom. Nista, moram skinuti kad dodjem kuci, posto me ovde u stanu net jebe vec neko vreme, pa javljam kakva je. ;)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ja sam sa drugom igrao Fifu08 i gubim ja 5-0 70 minut i ja se iznerviro neznam ni sta sam psovo i za 30 minuta mu uvalim 6 komada i pobijedim na kraju.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  Ja sam sa drugom igrao Fifu08 i gubim ja 5-0 70 minut i ja se iznerviro neznam ni sta sam psovo i za 30 minuta mu uvalim 6 komada i pobijedim na kraju.
                  Igrali ste 100 minuta?
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • FIFA 08 - Tole Edition
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Igra li neko ovde Assassin's Creed?

                      To i GTA V su jedine igre koje cekam ove godine
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja jedva cekam da izadje Assasins ove godine, super je prica, i to me i privuklo.

                        Comment


                        • I ja isto zbog price, jednostavno volim te teorije zavere...

                          Evo ti gameplay video, izasao juce:


                          Moja reakcija je bila nesto slicno ovome
                          sigpic

                          Comment


                          • Treba komp od milion evra

                            Comment


                            • Ja cu na Xbox
                              sigpic

                              Comment


                              • Svidja mi se prvo kako kida sekirom.

                                Ima smeka igrica. Samo koliko vidim nema onaj hidden blade, sto mi krivo, najsladje sa njim ubijati.

                                Comment

                                Working...
                                X