Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Vi na tenisu tepate svim igracima, koji mi bedak ono kad vidim grc me uhvati u butinu ne mogu po pola sata da se pomerim. Kazu VIKA ej nije ni Viktoria ni Azarenka nego VIKA hahahahahahha aj kad im dajes nadimke kao mi na NBA ali tepas i onom koga volis i koga ne volis. Jankela, Vika i kompanija. VIKA BRE HAHAHAHHA
    Vika <3
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Evo sad me gadja u list od sramote.

      Comment


      • Што се тиче игрица само ПЕС6 и Кантер цепам. Остало и да хоћу не могу на мој комп. Зато код ортака пикамо НБА као луди, њега већ сморило али мора да игра када ја дођем.
        Преналожен сам на 2К12.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Што се тиче игрица само ПЕС6 и Кантер цепам. Остало и да хоћу не могу на мој комп. Зато код ортака пикамо НБА као луди, њега већ сморило али мора да игра када ја дођем.
          Преналожен сам на 2К12.
          2k10 za mene najbolja verzija. Klivlend vs Lakers ja i drugar 44 - 42 za sada.

          Comment


          • Pitajte brata Colketa (Inace smo u istom odeljenju ) na PES 2011, vodi decko 3-0, on Milan a ja Real sve do 75 min, i ja pucam od nervoze, sve mu zivo *****, i na kraju mu zavalim 4 komada do 93' i pobedim.

            Comment


            • Originally posted by LejkerBoy View Post
              Pitajte brata Colketa (Inace smo u istom odeljenju ) na PES 2011, vodi decko 3-0, on Milan a ja Real sve do 75 min, i ja pucam od nervoze, sve mu zivo *****, i na kraju mu zavalim 4 komada do 93' i pobedim.
              Лудо, лудо. Је ли Цолке, је л' истина ово? Осећам да те сморио као никад.

              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              2k10 za mene najbolja verzija. Klivlend vs Lakers ja i drugar 44 - 42 za sada.
              Хах, ал' ви то шијете. Докле планирате? Ко први дође до 100?
              Иначе не знам какав је 2К10, нисам га играо, од 2К11 сам почео.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                2k10 za mene najbolja verzija. Klivlend vs Lakers ja i drugar 44 - 42 za sada.
                Mrzim!
                Igrao sam milion puta sa drugom,uzme samo Jamesa i 70 poena.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Mrzim!
                  Igrao sam milion puta sa drugom,uzme samo Jamesa i 70 poena.
                  Mislim da je na 2k11 LeBron najdominantnije uradjen i Miami kao ekipa. Znaci Vejd i MVP se na trojci nalaze, ti drzis L1 i kocku i oni za sekundu zakucavaju, a od 50 % ulaza jos dobiju foul.

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Je l' pika neko Dirt mozda? To mi je verovatno uz FM omiljena igrica, a izasla je cetvorka pre neki dan, ali sam cuo da nije nista posebno, pa pitam da znam da l' da skidam... Bukvalno u zadnje 3-4 godine samo PES, FM i Dirt, nista vise ne igram, a ni ne privlaci me iskreno.
                    Ja igram, mada to cu tek posle julskog roka krenuti da igram.Trebam pre toga da pocnem Mass Effect 3, a nemam dovoljno vremena da se udubim u pricu.Treba tu uglaviti i Alan Wake-a.Sportske igre skoro pa sam batalio, ne mogu postici da ih odigram kako valja.Samo igram F1 i to jednu obicnu sezonu+3-4 sezone u karijeri dok se ne smorim.
                    http://www.metacritic.com/game/pc/dirt-showdown
                    Ako hoces utiske gamera iz Srbije mogu te uputiti na pravo mesto.Presao sam dvojku koja mi je bila najodvratnija voznja koju sam igrao, pa cu sigurno pokusati i sa najnovijim.Od ovih igara koje su izasle ove godine ili ne volim da igram taj zanr ili nemam volju da to skinem.

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Лудо, лудо. Је ли Цолке, је л' истина ово? Осећам да те сморио као никад.
                      Ma istina bre, ja nisam u zivotu video usranijeg coveka. Razvaljujem ga celu utakmicu, sacuvao mu Rondalda, napunio ga 3-0, igraonica puca koliko se dere, i onda covek za 15 minuta mi 4 puta prodje odbranu ko od sale, 4 suta = 4 gola Mada ja sam tako kao Boston, napravim razliku, pa se posle opustim Tako protiv druga vodim 4-0, i on mi da 5 komada, i ja mu nekako umuvam taj pei gol i dobijem ga na penale (koje sam jedini znao kako se dobro izvode, mogao sam da gadjem ugao koji sam hteo i to bukvalno )

                      Prezalio sam ja nekako taj poraz, pa ga zato redovno derem u 2k12

                      Igrao neko F.E.A.R? Zanimaju me utisci, da znam da li da skidam ili jok.
                      Last edited by colke995; 04-06-12, 22:06.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Najjaci dzojstik na svetu!!! 300 kinti, sljaka vec 3 godine kao sat!


                        Daj zezas me!? Pa isti ovakav sam imo i ovo cudo lijevo mi je otpalo za sedmicu! Mozda jesam gedžo, al' nisam valjda toliki da ga sjebem za sedam dana ... ako se ne varam, problem je sto ovaj lijevo dio nisu cetri tipke za sebe, vec jedna tipka ( krug ovaj ) i koji u zavisnosti od pritiska pritisce lijevo-desno-gore-dole ...

                        Jedan je dzojstik, a to je ovaj:



                        Naravno i za comp imaju identicne verzije, 10€ ... nije ni skup, a lijevo tipke zasebno tako da nema straha od prethodnog!
                        San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                        Comment


                        • Imam i ja taj dzojstik. Za 400din apsolutni best buy, mada su ipak najbolji dzojstici oni za sony 2, mada su kod nas dosta skupi, cak mislim preko 1500din i plus adapter koji kosta 200, 300 din..
                          sigpic

                          Comment


                          • Na 2k10 ima akcija gde James stoji na 45. I dobija dva bloka jedan iza drugog kao put do kosa da su nacrtali ne moze da se brani svaku put dunk, eventualno ako neko igra sa Orlando i da rizikuje 3 sekunde da se nacrta ispred kosa.

                            Comment


                            • Dualshock 2 plus PS2 to PC adapter i imas dzojstik 10 godina, osim ako se ne iznerviras.

                              Comment


                              • Ма овај горе дебели је најјачи.

                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Na 2k10 ima akcija gde James stoji na 45. I dobija dva bloka jedan iza drugog kao put do kosa da su nacrtali ne moze da se brani svaku put dunk, eventualno ako neko igra sa Orlando i da rizikuje 3 sekunde da se nacrta ispred kosa.
                                Хех, те форе у игрицама су са једне стране најбоље а са друге најгоре, зависи ко их користи.
                                Тако исто у оном "Америчком рвању" - "Кечерима" узмем Хулк Хогана и нешто бијем о под и увек их добијем.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X